קורס אנגלית משפטית בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס אנגלית משפטית בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English


בזירה המשפטית הבין לאומית, אנגלית מהווה שפה מרכזית. עבור עורכי דין ברחבי העולם, ידע ושליטה ברמה גבוהה באנגלית הם כלים חיוניים, וכך גם עבור עורכי דין ישראלים. ביטויים ייחודיים וקשים לתרגום או מילים שאינם לקוחות מאוצר המילים היום יומי יכולים להציב אתגר בפני עורכי דין הנדרשים להתנהל מול לקוחות באנגלית או לפעול יחד עם עמיתים מחו"ל. משום כך יש צורך להכיר את אוצר מילים הייעודי והרלבנטי לתחום המשפט. ידע מתאים באנגלית משפטית יכול גם לסייע לעורכי דין המעוניינים לעבור לעבוד בחו"ל במשרדים מבוקשים.


עורכי דין המעוניינים לשפר את שליטתם בשפה האנגלית יכולים ללמוד בקורס אנגלית משפטית המתקיים בבית הספר ברייט אינגליש. קורס זה מותאם במיוחד לעורכי דין ומקיף אוצר מילים ומיומנויות ביטוי שמהווים חלק חשוב בעבודתם של משפטנים. הכלים הנלמדים בקורס נלקחים הישר מתחום העיסוק של המשתתפים והם ממוקדמים ומותאמים לצורכיהם של עורכי דין בשלל תחומים והתמחויות בעולם המשפט.

 

 

תכנית הלימודים


עורכי הדין המשתתפים בקורס מכירים מגוון של מילים וביטויים באנגלית הרלבנטיים לעולם המשפט. הם מתחילים משיפור הדקדוק בהקשר המשפטי ולומדים כיצד לכתוב משפטים מורכבים האופייניים לעבודתם של עורכי דין תוך הימנעות מטעויות בפיסוק, בדקדוק ובמילות הקישור. כמו כן, הם מרחיבים את אוצר המילים המשפטי שברשותם תוך שימוש בספרים ייעודיים לעורכי דין, בהתאם לתחומי העיסוק של המשתתפים.


נוסף על כך, הם מתרגלים ביטויים הרלבנטיים לכתיבה של חוזים באנגלית ולהבנתם של מסמכים משפטיים מסוגים שונים. הם גם רוכשים מיומנויות כתיבה וניסוח החשובות לכתיבתם ש למיילים משפטיים פורמליים, כגון הגשה של בקשות, ניהול משא ומתן עבור לקוחות, תכתובות עם מוסדות רשמיים, התנהלות מול עמיתים למתן הוראות על תיקים של לקוחות ועוד.

 

מתכונת הלימוד


במהלך הקורס, משולבים שלל תרגולים יישומיים כדי לסייע לעורכי הדין להטמיע את הידע הנרכש. הם מתנסים בסימולציות לשימוש בשפה משפטית, בהן נדרשים להגן על עמדות באנגלית ולעשות שימוש באוצר מילים הנלמד במהלך השיעורים, כמו כן הם מנהלים שיחות משפטיות ודיונים כדי ליישם בפועל את הביטויים הנלמדים בכיתה. כמו כן, הם מבצעים שלל מטלות פרקטיות שבהן הם מתרגלים ניסוחים משפטיים מקובלים, כגון לימוד על פירוט הדרישות בחוקים מסוימים או כתיבה והבנה של חוזים ומסמכים.


נושאי הלימוד


משתתפים בקורס אנגלית משפטית לומדים מבחר נושאים שיכולים לתרום למשפטנים בעבודתם, בין היתר:

 

 

  • אוצר מילים משפטי
  • אנגלית לכתיבת חוזים
  • ניהול שיחות משפטיות
  • ניסוח מסמכים משפטיים
  • דקדוק בהקשר המשפטי
  • שימוש נכון במילות קישור
  • ועוד

 

סגל הוראה

 

סגל המורים של ברייט אינגליש מורכב מדוברי אנגלית כשפת אם שבידיהם ניסיון רב בלימוד השפה בשלל רמות, הם בעלי הסמכות מטעם אוניברסיטאות בבריטניה וו בארצות הברית. במהלך הקורסים, הם עושים שימוש בניסיון ובידע שברשותם כדי לסייע לתלמידים לשפר את האנגלית.


על מוסד הלימוד


בבית הספר ברייט אינגליש (Bright English) מתקיימים מבחר קורסים ללימוד אנגלית אשר מותאמים לצורכי שלל קהלי יעד. הקורסים מותאמים אישית ליעדים ולמטרות של המשתתפים בלימוד השפה וכן לרמת השליטה הקודמת שלהם באנגלית. בין המסלולים המתקיימים במוסד זה ניתן למנות קורס אנגלית עסקית אשר מותאם במיוחד לאוצר המילים הנחוץ לאנשי עסקים ולמנהלים, קורס אנגלית מדוברת שבו מתמקדים בשיפור הביטוי בעל פה, קורס אנגלית טלפוני שבו משפרים את האנגלית דרך שיחות טלפוניות עם מורה, קורס אנגלית אונליין ועוד.

 

תנאי קבלה וקהל יעד


קורס זה מותאם במיוחד לעורכי דין ומתמקד בצורכיהם בשיפור האנגלית. במסלול מתמקדים באוצר מילים וכישורי ביטוי בעל פה ובכתב שמשמשים עורכי דין בעבודתם במשרדים בחו"ל או בהתנהלות מול עמיתים מעבר לים.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp