קורס אנגלית אונליין בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס אנגלית אונליין בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English


בית הספר ברייט אינגליש עורך קורס אנגלית אונליין, שבו ניתן לשפר את האנגלית בכל זמן ומקום בלימוד דרך האינטרנט. מתכונת הקורס הגמישה מתאימה למגוון של תלמידים וניתן להתאים אותה לשלל רמות ידע ושליטה באנגלית.


בכפר הגלובלי שבו אנו חיים כיום, ידע באנגלית יכול לשרת אותנו במגוון אפיקים בחיים, מקריירה ועד לחיים האישיים. שיפור השליטה באנגלית יכול לסייע לבניית כישורים מקצועיים חשובים ולפתוח מגוון של הזדמנויות עבור בוגרי הקורס.

 

תכנית הלימודים


משתתפים בקורס אנגלית אונליין משפרים את שליטתם באנגלית מדוברת וכן בהבנת הנקרא והנשמע. הקורס מתקיים במסלול גמיש, שבו ניתן להתאים את התכנים למטרות וליעדים האישיים של המשתפים. ניתן ללמוד אונליין בקורס אנגלית מדוברת, ובו לשכלל את מיומנויות השיחה באנגלית. נוסף על כך, ניתן לתת דגש כגון לימוד אנגלית לעולם העסקי, הכנה לקראת הבגרות באנגלית, לימוד מושגים רפואיים או טכניים, או היכרות עם אוצר מילים משפטי באנגלית שיכול לסייע למשפטנים ועורכי דין בעבודתם.

 

 

מתכונת הלימוד


הקורס אונליין נערך במתכונת גמישה ונלמד באמצעות האינטרנט. המשתתפים יכולים ללמוד בתכנית זו מהבית או מכל מקום וכן להתאים את שעות הלימוד וקצב הלמידה לצורכיהם האישיים וללוח הזמנים שלהם, כגון לשילוב עם עבודה.


הלימוד נעשה אחד על אחד עם מורה באמצעים מקוונים, מה שמאפשר להתאים את הנושאים הנלמדים ואת הקצב לצורכים האישיים של כל תלמיד.


המשתתפים בתכנית אונליין יכולים להיעזר במצגות פאוור פוינט המאפשרות למידה יעילה ושיטתית של מבחר נושאים באנגלית. כמו כן, הם נעזרים בתקליטורי תרגול ובעוד מגוון של עזרים לייעול הלמידה. הם יכולים לחזור על הנושאים הנלמדים גם בין השיעורים באמצעות שיעורי בית מקוונים.


סגל הוראה


קורס אנגלית אונליין מועבר על ידי מורים מנוסים לשפה האנגלית, בעלי הסמכה מאוניברסיטאות בריטיות או אמריקניות, שהם דוברי השפה כשפת אם. למורים ניסיון רב בלימוד השפה האנגלית במבחר רמות ולשלל סוגי תלמידים.


על מוסד הלימוד


ברייט אינגליש היא חברה ללימוד אנגלית שבה למדו במשך השנים מעל 3,000 לקוחות במגוון של קורסים. החברה מנוהלת על ידי מורה ותיק לשפה האנגלית שברשותו ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום.


תכניות הלימוד בבית הספר נבנות כדי לסייע למשתתפים במימוש הפוטנציאל האישי בעת לימוד השפה. התכנים בקורסים השונים מותאמים במיוחד ללומדים דוברי עברית. הקורסים משלבים מגוון של תרגולים פרקטיים שדרכם יכולים המשתתפים לשפר את האנגלית באופן חווייתי.


בין תחומי ההתמחות של בית הספר נכללים לימודי אנגלית מרחוק. נוסף על המסלול המקוון, מתקיימת גם תכנית ללימודי אנגלית טלפוני, שבה משוחחים בטלפון בשפה האנגלית עם מורים מנוסים וכך משפרים את האנגלית בעל פה. קורסים נוספים המתקיימים במוסד הלימוד כוללים קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית משפטית וכן קורסי הכנה כגון קורס הכנה לבגרות באנגלית, קורס TOEFL וקורס אמי"ר.

 

תנאי קבלה


הודות למתכונת הגמישה של קורסי האונליין בבית הספר ברייט אינגליש, הם יכולים להתאים לקהל יעד נרחב של סטודנטים. ניתן להתאים את התכנים בקורס לרמת הלימוד האישית של כל תלמיד וכך ליצור חוויית לימוד יעילה. כמו כן, קיימת אפשרות להתאמה של הנושאים הנלמדים כדי להתאים לרקע המקצועי של הסטודנטים ולמטרות הלימוד שלהם.


קורס אונליין ללימוד אנגלית יכול להתאים במיוחד לאנשים עובדים שמעוניינים לשפר את האנגלית וברצונם לשלב את הלימוד בשגרת חייהם בנוחות וביעילות. כמו כן, הקורס מתאים למי שמעוניינים במתכונת גמישה ללימוד השפה, שכן ניתן ללמוד מכל מקום ובזמנים המותאמים ללוח הזמנים האישי. ניתן להשתמש בידע הנרכש בקורס למטרות עסקיות ומקצועיות, אישיות וחברתיות, כגון להכנה לטיול בחו"ל, כנה לראיונות עבודה באנגלית ומטרות נוספות.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp