קורס אמי"ר ואמיר"ם בברייט אינגליש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברייט אינגליש - קורס אמי"ר.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכנה למבחן אמי"ר ואמיר"ם בברייט אינגליש - Bright English


בברייט אינגליש מתקיים קורס הכנה לבחינות אמי"ר ואמיר"ם. אלה הן בחינות הערכה בשפה האנגלית, המיועדות למועמדים ללימודים אקדמיים במכללות באוניברסיטאות בישראל. מוסדות הלימוד משתמשים בהישגים בבחינות אלה כדי למיין את המועמדים לרמות באנגלית, על פי ההישגים במבחן זה נקבע היקף הקורסים באנגלית שאותם נדרשים המועמדים להשלים בהמשך לימודיהם. בחינת אמי"ר נערכת בכתב ומבחן אמיר"ם מתקיים באופן ממוחשב.


בחברת Bright English מאמינים כי כדי לייעל את הלימוד לקראת מבחנים אלה, יש צורך להתמקד בהרחבה של אוצר המילים ובשיפור של החשיבה הביקורתית ללימוד של דרכי פסילת אפשרויות בשאלות המופיעות במבחן. במהלך קורס זה יכולים המשתתפים לקבל הכנה לקראת מבחן אמי"ר או מבחן אמיר"ם, במסגרת קורס הכנה המותאם לצורכיהם ולרמת האנגלית שלהם. בקורס ניתן לפתח מגוון של מיומנויות באנגלית הכתובה ובקריאה באנגלית, וכן להרחיב את אוצר המילים הנחוץ למבחן המיון באנגלית.

 

מתכונת הלימוד


שיטת הלימוד בקורס זה מאפשרת למשתתפים להרחיב ביעילות את אוצר המילים באמצעות מגוון רחב של תרגולים ופעילויות, ולא על ידי שינון בכרטיסיות. במהלך השיעורים המשתתפים מנהלים שיחות בתחומי העניין שלהם ומשתמשים במהלכן באוצר המילים האקדמי שנדרש למבחן. כמו כן, הם מתנסים בסימולציות ליישום אוצר המילים במגוון של מצבים מחיי היום יום, להטמעה יעילה של החומר הנלמד.


הם לוקחים חלק גם בתרגילי שמיעה כגון הקלטות הקראה בשפה האנגלית, הם יכולים לחזור על תרגילים אלה בין המפגשים כדי לייעל את הלמידה ולשפר את השליטה בחומר. כמו כן, הם לומדים לעשות שימוש באוצר המילים האקדמי לבנייה של משפטים.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס המשתתפים מתרגלים שלל נושאים חשובים לקראת יום המבחן, תוך היכרות עם החלקים השונים המרכיבים אותו ועם שאלות אופייניות. הם לומדים על סוגי משפטים שונים, כגון משפטי סיבה ותוצאה, משפטי ניגוד ומשפטי תוספת. כמו כן, הם לומדים על חלקים חשובים במשפטים כדי לענות ביעילות על חלק השלמת המשפטים המופיע במבחן.


בהמשך, הם לומדים אסטרטגיות להתמודדות עם טקסטים כגון שיטות סריקה כדי לענות על השאלות מבלי לקרוא את הטקסט במלואו. נוסף על כך, נלמדות שיטות לפסילה יעילה של תשובות בשאלות רבות ברירה, במטרה לסייע לנבחנים לחסוך זמן יקר במהלך המבחן.

 

 

סגל הוראה


המורים בקורסים המתקיימים בברייט אינגליש הם בעלי ניסיון בהכנת מועמדים למבחנים אקדמאיים. כמו כן, מלמדים בבית הספר מורים דוברי אנגלית שפת אם המנוסים בהוראת השפה, שברשותם הסמכות ממוסדות אקדמיים במדינות דוברות אנגלית. למורים בקורס אמי"ר כלים רבים לסיוע להכנת המועמדים למבחן בהתאם לצורכים של התלמידים ולקצב ההתקדמות האישי שלהם.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר ברייט אינגליש (Bright English) ניתן לקחת חלק בעוד שלל קורסים בשפה האנגלית. קורסים אלה מותאמים אישית לצורכים של המשתתפים ודרכם הם יכולים לשפר את שליטתם בשפה ולפתח ביטחון בעת השימוש בה במבחר של מצבים בחיי היום יום ובעולם העסקי. בין התכניות הנלמדות בחברה זו ניתן למצוא קורסי הכנה נוספים, כגון קורס בגרות באנגלית המאפשר לשפר או להשלים את הבגרות באנגלית וקורס TOEFL להכנה לבחינת האנגלית במוסדות בחו"ל.


נוסף על כך, ניתן ללמוד בקורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית משפטית, קורס אנגלית טלפונית וקורס אנגלית און ליין. בקורסים השונים ניתן להתאים את התכנים והנושאים הנלמדים לרמת המשתתפים, מתקיימות מגוון של רמות לפי צורכי הסטודנטים כדי לסייע להם בלימוד יעיל של השפה.

 

קהל יעד


קורס אמי"ר מתאים למועמדים ללימודים אקדמיים לתואר ראשון הנדרשים לגשת למבחן אמי"ר או אמיר"ם לצורך מיון רמת האנגלית. הקורס יכול להתאים למעוניינים לקבל הכנה ממוקדת לקראת הבחינה ולהכיר את השאלות שבה כדי להגיע ליום המבחן מוכנים יותר. בין היתר, יכולים ללמוד בקורס מי שמעוניינים להתקבל ללימודים האקדמיים ללא פסיכומטרי ונזקקים לציון אמי"ר או אמיר"ם לצורך קבלה ללימודים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ברייט אינגליש - לימודי אנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים
בירור לקורס סוכן נסיעות מוסמך
וויצאל ריאן
ללא תגובה
קורס סוכני ביטוח
רינת
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה בקורס בדיקת תוכנה
דני
ללא תגובה
האם אני עומד בתנאי הקבלה של אימון במקום אחר ממכון?
אייל זלישנסקי
ללא תגובה
מקומות ללימודי קורס lean
ניר
ללא תגובה
משך זמן קורס פקידות קבלה
ארשיד פריד
1 תגובות
קורס גישור בירושלים או גבעת זאב
מאיר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp