קורס אנגלית לילדים בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס אנגלית לילדים בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English

 

כאשר ילדים מתחילים ללמוד שפה חדשה, לשיטת הלימוד יש חשיבות רבה ליעילות הלמידה ולרצון הילדים ללמוד. שיטות מסורתיות, כגון למידה מספרים ומחברות ושינון של מילים וכללי דקדוק, יכולים בדרך כלל לא לעניין את הילדים וכך הם עלולים לאבד עניין. גם בבית הספר, השיעורים נסובים בדרך כלל סביב מטלות ושינון, מה שיוצר לא אחת חוסר איזון ברכישה של כישורי השפה ואף עלול להביא את הילדים לסלוד או לפחד מללמוד אנגלית. שיטות יצירתיות ודינמיות יכולות לספק לילדים למידה חווייתית יותר וכך גם לייעל את תהליך הלימוד של השפה החדשה.


בבית הספר ברייט אינגליש מתקיים קורס אנגלית לילדים שבו שמים דגש על חווייתיות הלמידה ועל שילוב של שלל תרגולים מעשיים, דרכם הילדים יכולים ללמוד אנגלית בצורה מהנה ויעילה. המורים במוסד זה מנוסים בלימוד אנגלית המותאם לילדים וכך מתאימים את רמת הקושי ואת התכנים בשיעורים לצורכים של הילדים. במוסד הלימוד מאמינים כי ידע באנגלית הוא כלי חשוב לחיים ולכן שואפים לסייע לילדים ללמוד את השפה כבר מגיל צעיר.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, הילדים לומדים את השפה האנגלית באופן חווייתי ומגוון. המורים מסייעים להם לחזק את יכולות הביטוי בעל פה וכן מיומנויות בסיסיות בכתיבה ובקריאה באנגלית. הם מתרגלים עם הילדים שיחות ברמת קושי עולה, החל משיחות בנושאים בסיסיים ועד לשיחות מורכבות יותר על תחומי העניין שלהם ונושאים מתוך עולמם, תוך שהם מפתחים ביטחון לדבר באנגלית. שיחות פעילות אלה מסייעות לבנות יכולות הבעה בעל פה ומכינות את הילדים לעתיד.

 

מתכונת הלימוד


הקורס מאופיין במתכונת פרקטית וחווייתית. הילדים משתתפים במגוון של שיחות עם המורים, רמת הקושי של השיחות עולה לאור הקורס, וכך הילדים יכולים להרחיב את אוצר המילים שלהם וללמוד כיצד לנהל שיחות שוטפות באנגלית במגוון של מצבים. יש לציין כי המורים מתאימים את רמת הקושי של השיעורים ואת התכנים הנלמדים בהם לצורכים של הילדים ולרמת השליטה שלהם באנגלית.


המורים עובדים יחד עם התלמידים על שיעורי הבית וחוזרים עמם על החומר הנלמד בשלל טכניקות יצירתיות המשלבות חידונים ומשחקים. כמו כן, בשיעורים משלבים את דפי העבודה עם סרטונים וסרטים באופן המעשיר את הלמידה והופך אתה לחווייתית. במהלך השיעורים הילדים קוראים גם בספרונים צבעוניים המלווים באודיו ומתאימים לרמת הלימוד ואף לומדים אנגלית בעזרת שירים שהם אוהבים במיוחד.


סגל הוראה


המורים בבית הספר ברייט אינגליש הם דוברי השפה האנגלית כשפת אם, שברשותם ניסיון רב בהוראת השפה במסגרות שונות והסמכה מטעם אוניברסיטאות אמריקניות או בריטיות. הם מעבירים מן הידע שברשותם אל הילדים באופן המותאם לצורכיהם ומסייעים להם בתהליך לימוד השפה החדשה.

 

על מוסד הלימוד


בבית הספר "Bright English" מתקיימים מגוון של קורסים ללימוד השפה האנגלית, אלה מתאימים למשתתפים במגוון רמות שליטה באנגלית ומשלל אוכלוסיות. הקורסים מתקיימים במתכונת פרקטית וכוללים לימוד חווייתי כדי לסייע למשתתפים בתהליך לימוד השפה.


חלק מן הקורסים נערכים במסלולים גמישים, בין אם בלימוד אחד על אחד עם מורה מנוסה, ובין אם במתכונת אינטרנטית במסגרת קורס אונליין. המשתתפים יכולים להתאים מסלולים אלה בשגרת חייהם ולשלב אותם עם עבודה. כמו כן, הם יכולים לקבוע את קצב הלמידה ושעות הלימוד כדי שיתאימו לצורכיהם. במסלולים הפרטניים השונים ניתן להתאים את חומרי הלימוד לצורכים האישיים של הלומדים, שמקבלים יחס אישי והדרכה לכל אורך תהליך הלמידה.


בין הקורסים המתקיימים במוסד זה נכללים קורס אנגלית מדוברת, קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית משפטית, קורס אנגלית אונליין, קורס הכנה לבגרות באנגלית, קורס הכנה לבחינת TOEFL וקורס הכנה למבחני אמי"ר או אמיר"ם.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp