קורס אנגלית טלפוני בברייט אינגליש

שירות אישי - צור קשר

ברייט אינגליש

קורס אנגלית בטלפון בבית הספר ברייט אינגליש - Bright English


חברת Bright English מציעה קורס אנגלית טלפוני, שבו ניתן לשפר את האנגלית בעל פה באמצעות שיחות אינטראקטיביות עם מורה. במסגרת השיחות אחד על אחד המשתתפים יכולים לתרגל מגוון מצבי שיחה וכך להעלות את הביטחון ואת השטף בעת השיחה בשפה האנגלית.


במוסד הלימוד סבורים כי לימוד אנגלית באמצעות הטלפון הוא דרך יעילה לרכישת השפה, שכן הוא מתקיים במתכונת המדמה את הדרך בה אנשים רוכשים שפה באופן טבעי באמצעות הקשבה ודיבור פעילים. תלמידי הקורס מקבלים פידבק אישי מן המורה וכך יכולים לשפר את מיומנויות השימוש באנגלית לאורך הקורס.


תכנית הלימודים


בקורס הטלפוני מתמקדים המשתתפים באנגלית מדוברת. השיעורים מתקיימים כשיחות אותם מנהלים התלמידים באופן אישי עם מורה דובר אנגלית. תכני השיעורים נקבעים לפי הצורכים של התלמידים ולפי המטרות שלהם בלימוד השפה האנגלית, מתוך מטרה לסייע להם לשפר ביעילות את יכולות ההבעה בעל פה בשפה האנגלית.


במהלך השיחות בשיעורים, המשתתפים יכולים להרחיב את אוצר המילים באנגלית ולהכיר מגוון של ביטויים שימושיים תוך חיזוק יכולות הדקדוק. בכל שיעור ישנו נושא שיחה אשר בא לידי ביטוי בשורה של שאלות, ביניהן המורים מקלידים תיקונים לשגיאות התלמידים. התלמידים יכולים לבחור את נושאי השיחות בתיאום עם המורים, וכך להתמקד באוצר מילים המתאים להם מבחינה מקצועית ואישית.

 

 

מתכונת הלימוד


בקורס אנגלית טלפונית יכולים המשתתפים ללמוד בטווח רחב של שעות, משעות הבוקר ועד הערב, כמו כן הם יכולים ללמוד מהבית או מכל מקום. נוחות זו יכולה להעלות את הסיכויים להתמדת המשתתפים בלימוד האנגלית.


אורך כל שיעור הוא חצי שעה והוא מתקיים כשיחה פעילה עם המורה הקבוע. המשתתפים יכולים לבחור את כמות השיעורים השבועית, תוך קביעת השעה והימים הנוחים להם, מה שיכול להתאים במיוחד לאנשים עובדים המעוניינים לשלב את לימוד האנגלית בלוח הזמנים שלהם.


היות וקורס זה מתקיים אחד על אחד עם מורה, המשתתפים מקבלים את מלוא הזמן לדיבור פעיל ויכולים לתרגל מגוון של נושאים החשובים להם במהלך השיעור, בהתאם לצורכים שלהם ולנקודות הקושי שלהם, נושאי הלימוד נקבעים בהתאמה אישית. תכני הקורס מותאמים במיוחד ללומדים ישראלים דוברי עברית.


בסיומו של כל שיעור, מקבלים המשתתפים משוב ובו תיקונים לטעויות שביצעו לאורך השיחה וכן תרגום של אוצר מילים הכולל ביטויים שימושיים שלא ידעו את פירושן לאורך השיחה. כמו כן, מצרפים המורים הסברים בתחום הדקדוק כדי לסייע לתלמידים לשפר את הדיבור לאורך השיעורים הבאים.

 

סגל הוראה


המורים בבית הספר ברייט אינגליש הם דוברי השפה האנגלית כשפת אם והם בעלי תעודות הוראה מאוניברסיטאות באמריקה או בבריטניה. ברשותם של המורים ניסיון רב בלימוד השפה האנגלית ברמות מגוונות.


במהלך קורס האנגלית הטלפוני, המשתתפים לומדים עם מורה קבוע. כך הם יכולים לקבל ליווי יעיל לכל אורך הקורס, כאשר המורה מכיר את קצב ההתקדמות של כל תלמיד, את החוזקות שלו ואת נקודות הקושי עמן הוא מתמודד.


על מוסד הלימוד


חברת ברייט אינגליש עורכת שלל קורסים ללימוד השפה האנגלית. שיטות הלימוד במוסד זה מדמות לימוד של אנגלית כשפת אם באופן טבעי, במטרה לסייע לתלמידים לרכוש ידע ומיומנויות בשימוש באנגלית באופן יעיל ומותאם לצורכיהם. חומרי הלימוד מותאמים אישית לתלמידים, למטרות שלהם ולקצב ההתקדמות שלהם ברכישת השפה.


בברייט אינגליש ניתן ללמוד בעוד שלל קורסים לאנגלית. בין היתר, מתקיים קורס אנגלית אונליין שבו יכולים המשתתפים להתאים את קצב ושעות הלמידה לצורכיהם דרך מצגות והרצאות מקוונות. כמו כן, נערכים קורס אנגלית עסקית, קורס אנגלית משפטית, קורס אנגלית מדוברת, קורס הכנה לבגרות באנגלית, קורס הכנה לבחינת אמי"ר, קורס הכנה למבחן TOEFL ועוד.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp