הסבת אקדמאים לחינוך בבית הספר היסודי במכללת אוהלו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אוהלו - הסבה לחינוך יסודי.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הסבת אקדמאים להוראה בחינוך היסודי במכללת אוהלו בקצרין


יסודות בשינוי חינוכי


מהיום הראשון בכיתה א' ועד לסיום כיתה ו', תלמידי בית הספר היסודי עוברים תהליך חינוכי ואישי משמעותי. בין כתלי בית הספר הם הופכים מילדים רכים לבני נוער דעתניים ומלאי ידע ולאורך הדרך מטפחים ערכים, שאיפות, השקפות וכישורים חברתיים. מי שמפקחים ומנחים את התהליכים החשובים הללו הם גם המורים והמורות, שמשמים מתווכי ידע ומדריכים לחיים עבור התלמידים שלהם בשלב המעצב הזה של חייהם.


במכללת אוהלו בקצרין אפשר לקחת חלק בתכנית הסבת אקדמאים לחינוך בבית הספר היסודי, שבה יכולים אקדמאיים ממכוון תחומים לרכוש את הידע והמיומנויות שנחוצים להשתלבות בבתי הספר. התכנית שמה דגש על יעדי החינוך של היום במדינה ומכשירה את הסטודנטים להוראת תחומים שונים בכיתות א' עד ו' ולהובלת שינוי במערכת ההוראה.


תכנית הלימודים


הסטודנטים במסלול הסבת האקדמאים סוקרים תיאוריות ותהליכים חינוכיים ופדגוגיים שנוגעים להוראת ילדים בגילי בית הספר היסודי, בוחנים גישות בהוראה ובלמידה וכן לומדים על שלבי ההתפתחות החברתית והרגשית של ילדים בגילים שונים. כמו כן, הם דנים בדרכים לפיתוח יוזמות ואתגרים ערכיים וחינוכיים בכיתות הלימוד ובבית הספר באופן כללי.


הסטודנטים יכולים לבחור בהתמחות מתוך מספק מקצועות. באפשרותם ללמוד בתכנית הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, הסבת אקדמאים להוראת יהדות, הסבת אקדמאים להוראת מדעי הטבע, הסבת אקדמאים להוראת חינוך גופני או בתכנית חינוך מיוחד לבתי ספר יסודיים.


מתכונת הלימוד


אורכה של התכנית משתנה לפי הניסיון האקדמי הקודם של הסטודנטים ונע בין שנה לשנתיים. הם יכולים להתאים את מערכת השעות לצורכים האישיים במטרה לשלב את ההכשרה עם עבודה. התכנית כוללת הן לימוד עיוני והן התנסות מעשית בבית ספר יסודי. מטרתה של ההתנסות הפרקטית היא לסייע לסטודנטים להכיר מקרוב את העבודה החינוכית בשטח. היא נערכת בליווי של צוות בית הספר ומרצי המכללה.


על מוסד הלימוד


מכללת אוהלו שממוקמת בקצרין מציעה תכניות מגוונות בתחום החינוך. במסגרת המסלולים להסבת אקדמאים להוראה, ניתן ללמוד גם במסלול הסבה לחינוך לגיל הרך ומסלול הסבה לבית הספר העל יסודי. קיימות גם תכניות אקדמיזציה למורים וקורסים לפיתוח פרופסיונאלי למורים בתכנית אופק חדש.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לתכנית הסבת האקדמאים צריכים להיות בעלי תואר ראשון בממוצע 75 ומעלה, או ממוצע 70 כאשר מדובר בבוגרי לימודי מדעים מדויקים. המועמדים נדרשים גם לעבור ראיון קבלה. בחלק ממגמות ההתמחות, יש צורך לעמוד בתנאים נוספים, כגון מבחן קבלה פנימי למעוניינים ללמוד בתכנית הסבת אקדמאים להוראה אנגלית או מבחנים מעשיים למעוניינים בהסבת אקדמאים לחינוך הגופני.


תעודה


תעודת הוראה לבית הספר היסודי ניתנת לבוגרים של התכנית (לפי תחום ההתמחות) על ידי מכללת אוהלו בקצרין. יש לציין כי כדי לקבל את הרישיון להוראה יש צורך להשלים שנת סטאז' במערכת החינוך ולהשלים חובות נוספים שמציב משרד החינוך.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אוהלו - המכללה לחינוך, מדעים ולספורט בקצרין

עוד מסלולי לימוד - אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תואר שני בהתפתחות הילד
שרון סבדרה
ללא תגובה
לימודי הרבולוגיה - מוסדות מומלצים
אלכסנדר ברנשטיין
1 תגובות
יעוץ לימודים או קורס
מזלי בלאיש
1 תגובות
תארים כפולים הכוללים אנגלית
טלי מקוביצקי
1 תגובות
לימודי שף בריאות וייעוץ תזונה
רחל
2 תגובות
התלבטות בין תחומי לימוד מדעיים לטייס
יוסי
1 תגובות
מדעי החברה או מדעי ההתנהגות
אילה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים950 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp