לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית > אוהלו - הסבה לעל יסודי

הסבת אקדמאים לחינוך על יסודי במכללת אוהלו


רוצה לדעת על לימודים בנושאי הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אוהלו - הסבה לעל יסודי.

עוד מסלולים ומידע
הסבה לעבודה סוציאלית
הסבת אקדמאים לסיעוד
הסבה להנדסת תוכנה
הסבה לרפואה
הסבה להנדסת חומרה
קורס הסבה לתכנות JAVA
הסבה לראיית חשבון
הסבה להוראת אנגלית
הסבה להוראת חינוך מיוחד
לימודי שמאות מקרקעין לאקדמאים
 
 
הסבת אקדמאים להוראה
הסבה ועבודה
השלמה לתעודת הוראה
תעודת הוראה
הסבת הנדסאים להוראה
קלינטק - לימודים
הסבת אקדמאים לבדיקות תוכנה
הסבה לתכנות
לימודי הסבה למערכות מידע
הסבה - רוקחות

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

הסבת אקדמאים לחינוך העל יסודי במכללת אוהלו בקצרין


להתבגר בכיתה ומחוץ לה


בית הספר העל יסודי מהווה נקודה מכרעת בחייהם של בני נוער. תחומי הלימוד השונים שהם פוגשים בבית הספר ולומדים לבגרות אינם מהווים רק חומר תיאורטי שנשאר בכיתה, אלא הם גם מעלים בקרבם של התלמידים דילמות, שאלות והרהורים לגבי חייהם ובנוגע לתהליכים חברתיים ואקטואליים שבהם הם נתקלים גם מחוץ לבית הספר. כדי לסייע להם בנקודת זמן קריטית זו ולהנחות אותם בדרך להצלחה, ישנה חשיבות רבה לנוכחותם של המורים ולאופן בו הם מסוגלים להתמודד עם אתגריו הרבים של גיל ההתבגרות.


מכללת אוהלו שבקצרין עורכת תכנית הסבת אקדמאים להוראה בחינוך העל יסודי, במסגרת תכניות הסבת האקדמאים שפועלות בה. מסלול זה מכשיר בעלי תארים להשתלבות כמורים בתיכונים ובחטיבות ביניים, ולהתמודדות עם האתגרים שכרוכים בהוראת שכבת גיל זו תוך עיצוב אישיותם של התלמידים ופיתוח ערכים וכלים לחיים. תכנית זו משלבת עיסוק בסוגיות פסיכולוגיות וחברתיות מעולמם של מתבגרים במטרה להכין את האקדמאים להשתלבות במערכת ההוראה הישראלית של היום.

 

תכנית הלימודים


במהלכה של התכנית, המשתתפים רוכשים מיומנויות בתחום החינוך ובונים כישורים להוראת תחום הדעת שלהם בבתי ספר על יסודיים. הם לומדים על תהליכים וגישות בעולם ההוראה ובוחנים כיצד ניתן להתאים את חומרי הלימוד לצורכים של בני נוער, כדי להפוך שיעורים לחווייתיים ומשמעותיים.


במסגרת התכנית להסבת אקדמאים להוראה, הסטודנטים נדרשים לבחור בהתמחות לצורך קבלתה של תעודת ההוראה. בין המסלולים בהם הם יכולים לבחור נכללים:


 

  • הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה: תכנית זו מתמקדת הן בהקניית ידע במתמטיקה הטהורה והן בתחום החינוך המתמטי, תוך הבנת דפוסי חשיבה מתמטית אצל תלמידים והתמודדות עם קשיים במתמטיקה.

 

 

  • הסבת אקדמאים להוראת ביולוגיה: תכנית זו באה לתת מענה למחסור במורים לביולוגיה ולענפי המדעים במערכת החינוך והיא מציעה שלל מיומנויות פדגוגיות ומדעיות למורים לעתיד.

 

 

  • הסבת אקדמאים להוראת ארץ ישראל: במסלול ההסבה להוראת לימודי ארץ ישראל שמים דגש על מפגש עם מורשת הארץ, עם אתרים מרכזיים ועם נופיה של הארץ כאשר הסטודנטים מתמקצעים במספר חבלי ארץ.


מתכונת הלימוד


היקפה של תכנית ההסבה משתנה ומותאם באופן אישי לכל אחד מן המשתתפים בה, בהתאם לאילוצי זמנים ולרקע הלימודי הקודם. במרבית המקרים נע אורך הלימוד בין שנה אחת לשנתיים. הסטודנטים לוקחים חלק במגוון של קורסי חובה ובחירה בתחום החינוך ובתחום ההתמחות שלהם. נוסף על כך, הם מבצעים התנסות מעשית, המהווה חלק מחייב בתכנית זו. ההתנסות מאפשרת לסטודנטים להכיר מקרוב את העשייה החינוכית בשדה ולתרגל באופן פרקטי את הכישורים שנלמדים בכיתה. את ההתנסות עורכים בליווי של מדריכים פדגוגיים מטעם המכללה וכן של מורים מבית הספר בו מתרחשת ההתנסות.


על מוסד הלימוד


מכללת אוהלו מציעה שלל תכניות בתחום החינוך וההוראה, בהן גם מסלולים שונים להסבת אקדמאים להוראה. בין היתר, ניתן ללמוד בתכנית הסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך וכן בהסבת אקדמאים לחינוך לבית הספר היסודי. במסגרת המסלול להסבת אקדמאים לחינוך היסודי, אפשר לבחור בהתמחויות כגון הסבה להוראת אנגלית, הסבה להוראת המדעים או הסבה להוראת יהדות. כמו כן, המכללה מציעה תכניות רב גילאיות להסבת אקדמאים להוראה, כגון הסבת אקדמאים לחינוך גופני והסבת אקדמאים לחינוך המיוחד. מורים שמעוניינים להמשיך ולפתח את הקריירה יכולים ללמוד גם במסגרת לימודי תעודה ופיתוח פרופסיונאלי שמתקיימים במכללה וכך לרכוש מיומנויות מקצועיות חדשות ליישום בבית הספר.


תנאי קבלה


תכנית זו להסבת אקדמאים מיועדת לבעלי תואר ראשון אשר מעוניינים לעבור הסבה לתחום ההוראה, כמו כן היא יכולה להתאים גם למורים שעובדים במערכת החינוך אבל אין ברשותם תעודת הוראה. כדי להתקבל לתכנית זו, על המועמדים להיות בעלי תואר המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, שממוצע הציונים שלהם 70 ומעלה בתחומי המדעים המדויקים וממוצע 75 ומעלה בתחומים אקדמיים אחרים שאינם מדעים מדויקים. כמו כן, המועמדים נדרשים לעבור גם ראיון קבלה אישי לבדיקת מידת ההתאמה שלהם לתכנית.


תעודה


סטודנטים אשר עומדים בהצלחה בכל הדרישות במסלול זה זכאים לקבל תעודת הוראה מטעם מכללת אוהלו בקצרין, בהתאם לתחום ההתמחות שבו הם בוחרים. לאחר סיום התכנית יש לסיים שנת סטאז' בהוראה ולעמוד בדרישות נוספות של משרד החינוך, לאחר מילוי כל החובות הללו מוענק גם רישיון ההוראה מטעם משרד החינוך.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אוהלו - המכללה לחינוך, מדעים ולספורט בקצרין

 
המסלולים המבוקשים
קורסים בפסיכולוגיה
תכניות הרחבת הסמכה במערכת החינוך
השלמה לתואר שני בעבודה סוציאלית
לימודי מדריך אמנות משקמת
תואר ראשון ביום אחד בשבוע
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד להסבת אקדמאים - הסבה מקצועית
הסבה לעבודה סוציאלית - אשקלון
אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט
הכשרת אקדמאים להוראה - בית ברל
הסבת אקדמאים להוראה - לוינסקי
מכללת חמדת הדרום - הסבת אקדמאים להוראה
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
למה זה מגיע לי?!
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
תואר שני במחקר התרבות ,או ייעוץ חינוכי (לפני 1 ימים, 9 שעות, 28 דקות)
תואר או תעודת הוראה בחינוך גופני (לפני 1 ימים, 21 שעות, 17 דקות)
בחירת מוסד לימודים (לפני 1 ימים, 21 שעות, 45 דקות)
תואר שני בהערכה ותכנון לימודים (לפני 1 ימים, 22 שעות, 8 דקות)
זכאות ללימודים למטרת פתיחת משפחתון ללא תעודת גננת (לפני 2 ימים, 1 שעות, 9 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD