תואר שני בחינוך גופני במכללת אוהלו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בחינוך?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אוהלו - תואר שני בחינוך גופני.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בהוראת חינוך גופני M.Ed. במכללת אוהלו בקצרין


מקדמים מהפכה בחינוך הגופני בצפון


בוגרי לימודי חינוך שמעוניינים לקדם את הקריירה יכולים לפנות לתואר שני בחינוך, כדי לפתח ולשכלל את המיומנויות המקצועיות ולפתוח דלתות להתפתחות בקריירה. במכללת אוהלו בקצרין מתקיימת תכנית לתואר שני בהוראת חינוך גופני M.Ed. מסלול שמאפשר למורים מתחום החינוך הגופני לקבל כלים להרחבת הידע והמיומנויות המקצועיות.


בית הספר לחינוך גופני של מכללת אוהלו הוא היחיד באזור צפון הארץ שבו מכשירים מורים לחינוך הגופני. לאחר סיום התואר השני בחינוך גופני, הסטודנטים יכולים להוביל תהליכי התפתחות ושינוי מקצועי בדרך על אזורי הצפון והדרום. בעזרת שלל הכלים הנרכשים במהלך התואר השני, הסטודנטים יכולים לפתוח דלתות לקידום מקצועי ולהשתלב בתפקידי פיקוח ובמשרות ניהול במגוון מסגרות במערכת החינוך.


תכנית הלימודים


במהלך התכנית לתואר שני בהוראת חינוך גופני, הסטודנטים מתמקדים בשני תחומים:

 

 

 • שימוש בטכנולוגיות מדידה, ניתוח ובקרה לפעילות גופנית בקרב תלמידים - הסטודנטים לומדים כיצד להגדיל יעילות, להגביר מודעות ולהעצים חוויות במטרה לעודד תלמידים באימוץ אורח בריא ופעיל יותר.

 

 • רתימת חינוך גופני וספורט ככלים יעילים להתמודדות עם אתגרים בחברות רב תרבותיות. הסטודנטים דנים בדרכים בהן ניתן להשתמש בספורט ובפעילות גופנית לצמצום של מתחים אתניים, פוליטיים, מגדריים ומתחים נוספים.


מתכונת הלימוד


תכנית התואר השני בחינוך נפרשת על פני כשנתיים. שיעורים מתקיימים ביום שבועי אחד, משעות הבוקר ועד הערב. כמו כן מתקיימים ימים מרוכזים בשנה הראשונה והשנייה לתכנית. מתכונת הלימוד מאפשרת לסטודנטים לשלב בנוחות בין הלימודים לבין העבודה.


בתכנית משלבים יישום ופרקטיקה רבים כדי לאפשר לסטודנטים להכיר תהליכים אקטואליים בשטח ולתרגל בפועל את חומר הלימוד. כדי לסייע לחיזוק המעמד של הסטודנטים כמנהיגים חינוכיים, הם יכולים להיעזר בייעוץ מקצועי לפיתוח קריירה אקדמית או חינוכית.


על מוסד הלימוד


מכללת אוהלו בקצרין היא מכללה אקדמית להכשרת מחנכים, מנהיגים ומנהלים אשר מובילה תהליכי חדשנות בתחום החינוך וכן במדעים ובספורט. מכללה זו פועלת לקידום חדשנות באקדמיה, היא עורכת שיתופי פעולה עם ארגונים בהייטק כדי לאפשר לסטודנטים להיחשף לכלים טכנולוגיים מובילים, בעזרתם ניתן ליזום ולהוביל תהליכי שינוי במערכת החינוך. במוסד הלימוד מתקיימות שלל תכניות לימודים שמתאפיינות במתכונת פרקטית. התכנים הפרקטיים הללו מסייעים להכשיר את הסטודנטים לקראת הצלחה בשלל תפקידים במשק ובמהלכם מקבלים מיומנויות מתקדמים ומתרגלים בפועל כלים חשובים להמשך הקריירה.


במכללת אוהלו ניתן ללמוד במספר מסלולים לתואר שני - תואר שני בהוראת חינוך גופני, תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך M.Ed וכן תואר שני בהוראה לעל יסודי M.Teach שמיועדת לבוגרי מקצועות שאינם מעולם החינוך המעוניינים לעבור לתחום ההוראה ולרכוש תואר שני ותעודת הוראה. במוסד הלימודים מתקיימות גם שלל תכניות לתואר ראשון וכן שלל מכינות שמיועדות למי שאינם עומדים בתנאי הסף לתואר הראשון בתכניות השונות.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בוגרי לימודי חינוך גופני B.Ed שממוצע הציונים שברשותם 80 ומעלה. יכולים להתקבל גם בוגרי תואר ראשון שאיננו מתחום החינוך הגופני, אך ברשותם תעודת הוראה בחינוך גופני, בממוצע של לפחות 80. על המועמדים להיות בעלי וותק של לפחות 3 שנים בהוראה. המועמדים צריכים לעבור גם ראיון מול וועדת קבלה. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימודים כדי לקבל את הפרטים המלאים לגבי תנאי הקבלה.


תעודה


סטודנטים המשלימים את התכנית מקבלים תואר שני M.Ed. בהוראת חינוך גופני מטעם מכללת אוהלו. יש לציין כי הענקת התואר מותנית באישורה של המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג).** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אוהלו - המכללה לחינוך, מדעים ולספורט בקצרין

עוד מסלולי לימוד - אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט

ssssssssss

פורום לימודי חינוך

תעודת הוראה או הסבת אקדמאים?
הילה גורן
ללא תגובה
מה צריך ללמוד כדי לעסוק בניהול מוסד חינוכי?
שלומית
ללא תגובה
ניתוח התנהגות במכללת וינגייט
ספיר
ללא תגובה
קורס לקידום נוער לבעלי תואר שני בחינוך
יפה
1 תגובות
לאלו משרות אני מתאימה על סמך הנתונים שלי?
יעל
1 תגובות
לימודי הוראה להנדסאי חשמל ואלקטרוניקה
אלישע ברק
1 תגובות
הסבה מקצועית לגננת מהחינוך הרגיל
עדי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 4.1

  מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני בחינוך

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp