תואר שני M.Teach ותעודת הוראה במכללת אוהלו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני בחינוך?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אוהלו - תואר שני M.Teach.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני ותעודת הוראה M.Teach במכללת אוהלו בקצרין


מצטרפים למהפכת החינוך של העתיד


היום יותר מאי פעם יש צורך אדיר במערכת החינוך הישראלית למורים מיומנים, איכותיים ובעלי ידע שיכולים להתאים את ההוראה למציאות המתחדשת והדינמית שסובבת אותנו. נוסף על שליטה בכלים החינוכיים, שואפים להכשיר מורים בעלי מומחיות מקצועית והיכרות קרובה עם תחום הדעת אותו הם מלמדים. תכניות תואר שני M.Teach באות להעניק כלים לאקדמאים משלל תחומים כדי לאפשר להם לקבל תואר שני ולרכוש את הידע והמיומנויות שנחוצות למעבר לעולם החינוך.


התכנית לתואר שני  M.Teach של מכללת אוהלו בקצרין שואפת להכשיר מורים איכותיים שיכולים להצטרף למהפכה החינוכית בארץ ובפרט באזור הצפון. דרך הכלים שנלמדים בתכנית זו המורים לעתיד יכולים לשלב היבטים מעולם הידע שלהם וטכנולוגיות מתקדמות למען התלמידים שלהם בכיתות.

 

תכנית זו משלבת בין תואר שני בהוראה לבין לימודים לתעודת הוראה. מסלול זה מאופיין בפדגוגיה חדשנית אותה מובילה מכללת אוהלו יחד עם בתי ספר אזוריים בגולן ובגליל. במכללה מתחמי הוראה מתקדמים שבהם ניתן להתנסות באופן פעיל באסטרטגיות הוראה שונות לקידום למידה משמעותית. תואר שני בחינוך יכול לסייע למוסמכים להתקדם לתפקידי פיקוח ולמשרות ניהול בכירות במערכת החינוך.

 


תכנית הלימודים


במסגרת תכנית זו, הסטודנטים יכולים לקבל כלים להוראה של מקצועות שונים לבית הספר העל יסודי. התחומים שניתן לבחור בהם כוללים: הוראת מתמטיקה, הוראת ביולוגיה, הוראת לימודי ארץ ישראל, הוראת יהדות, הוראת אנגלית והוראת לשון עברית.


תכנית זו חושפת את הסטודנטים לעקרונות יסוד בתחום החינוך ובמהלכה לומדים על מודלים חינוכיים מגוונים, על מתודולוגיה חינוכית וכן על אוריינות מחקרית בתחום ההוראה. כמו כן, הם בונים מיומנויות להוראת תחום הדעת שלהם באופן שמותאם לצורכי תלמידים בבית הספר העל יסודי.


מתכונת הלימוד


היקפה של התכנית לתואר שני הוא כשנתיים, היא משלבת את התואר השני בהוראה עם לימודים לתעודת הוראה באחד המקצועות לבית הספר העל יסודי.

 

בשנה הראשונה מתקיימים שני ימי לימוד וחצי בשבוע, יום אחד במכללה ויום וחצי מתקיימים בבתי ספר. בשנה השנייה מתקיים יום לימוד אחד במכללה. כמו כן, במהלך השנה הראשונה והשנייה מתקיימים ימי לימוד מרוכזים נוספים. במקרים בהם נדרשת השלמה לתחום הדעת אותו מבקשים הסטודנטים ללמוד יש צורך בשנת השלמה, שנערכת בהלימה למספר שעות ההשלמה הנדרשות.

 

במהלך התכנית הסטודנטים לוקחים חלק בפרקטיקה רבה כדי ליישם את חומר הלימוד ולקבל חיבור מוחשי למתרחש בשטח. הלימודים מתקיימים במרחב חדשני ומאובזר והם כוללים ייעוץ מקצועי לפיתוח קריירה חינוכית או אקדמית לחיזוק מעמדם של הסטודנטים כמנהיגים חינוכיים.


על מוסד הלימוד


מכללת אוהלו שבקצרין היא מוסד אקדמי שמתמקד בתחום החינוך ופועלות בו מגוון תכניות לימודי חינוך ותואר שני בחינוך. כמו כן, ניתן ללמוד בו במסלולים להסבת אקדמאים להוראה, מכינות ותכניות לפיתוח מקצועי לאנשי חינוך. הסטודנטים במכללה יכולים להיעזר בשלל מלגות לימוד בתקופת לימודיהם, שניתנות לפי קריטריונים שונים.


תנאי קבלה וקהל יעד

 

תכנית זו לתואר השני מתאימה לאקדמאים שברשותם תואר ראשון במקצועות מדעי החברה והרוח בממוצע ציונים של לפחות 80. בוגרי לימודי מדעי הטבע, מדעי החיים והמדעים המדויקים לתואר B.Sc. יכולים להתקבל על סמך ממוצע 70 ומעלה. המועמדים נדרשים גם לעבור ראיון קבלה.

 

תעודה

 

סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה את התכנית מקבלים תואר שני M.Teach ותעודת הוראה לבית הספר העל יסודי באחד מן המקצועות: מתמטיקה, לשון, יהדות, לימודי ארץ ישראל או ביולוגיה. הענקת תואר זה מותנית באישור המל"ג.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת אוהלו - המכללה לחינוך, מדעים ולספורט בקצרין

עוד מסלולי לימוד - אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט

חוות דעת של סטודנטים על אוהלו - תואר שני M.Teach

התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

אוהלו - מכללה אקדמית לחינוך וספורט
25/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

כיתות לעתים לא נוחות. לדוגמה אין שולחנות בכל הכיתות, שקעים ועוד. אין מלגות לתואר שני מטעם המכללה לצ קרא עוד...

על הקמפוס

מכללה קטנה ואינטימית. התחלתי השנה את לימודי התואר השני. לכן אני עוד בהתאקלמות

טיפים

להשקיע בלימודים. לרצות להצליח. להגיע ללימודים, לרצות להחכים. לבחור מסלול לימודים שבמידה כזו או אחרת  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודי חינוך

תעודת הוראה או הסבת אקדמאים?
הילה גורן
ללא תגובה
מה צריך ללמוד כדי לעסוק בניהול מוסד חינוכי?
שלומית
ללא תגובה
ניתוח התנהגות במכללת וינגייט
ספיר
ללא תגובה
קורס לקידום נוער לבעלי תואר שני בחינוך
יפה
1 תגובות
לאלו משרות אני מתאימה על סמך הנתונים שלי?
יעל
1 תגובות
לימודי הוראה להנדסאי חשמל ואלקטרוניקה
אלישע ברק
1 תגובות
הסבה מקצועית לגננת מהחינוך הרגיל
עדי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון589 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא תואר שני בחינוך

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp