הסבת אקדמאים להוראת תקשורת במכללת גורדון

רוצה לדעת על לימודים בנושאי הסבת אקדמאים - הסבה מקצועית?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על גורדון - הסבה להוראת תקשורת.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכשרת אקדמאים להוראת תקשורת במכללת גורדון לחינוך


לתווך בין הדור הצעיר למסך


לייקים, שיתופים, תיוגים וסרטונים הפכו כולם להיות חלק בלתי נפרד מן החיים של ילדים ונערים. במידה מסוימת הדרך בה הם נחשפים לעולם שסביבם מושפעת מן המסרים שהם סופגים דרך כלי התקשורת וכך נוצרת חשיבות רבה לתיווך מתאים בין הצעירים לתקשורת ולהתאמת התכנים לשכבת הגיל שלהם. אחת המסגרות בה ניתן לחנך לצרכנות מדיה נבונה היא בית הספר, שבו ניתן לחשוף לצד החינוכי, המעשיר והחיובי של הטלוויזיה והרשתות החברתיות.


במכללת גורדון לחינוך יכולים אקדמאים מתחומי התקשורת השונים ללמוד במסלול הסבת אקדמאים להוראת תקשורת. בתכנית הסבת האקדמאים רוכשים כלים שמאפשרים לאקדמאים לתרגם את הידע שברשותם בעולם המדיה לשיעורים מאתגרים ומשמעותיים לילדים ולבני נוער.


תכנית הלימודים


במסלול זה מקבלים האקדמאים ידע לגבי פלטפורמות מדיה בנות זמננו ודנים בהשפעת כלי התקשורת על חייהם של ילדים ובני נוער. הם לומדים כיצד לסייע לתלמידים שלהם להבין את המדיה בעין ביקורתית ובוחנים תכנים שמתאימים לתלמידים צעירים. כמו כן, הם סוקרים דרכים בהן אפשר להשתמש בטלוויזיה ובמדיה הדיגיטלית במסגרת השיעורים בכיתה כדי להעשיר את ההוראה וליזום פרויקטים בית ספריים שמשלבים תקשורת.


מתכונת הלימוד


אורכה של ההכשרה מותאם לרקע הלימודי הקודם של האקדמאים. לבוגרי תואר בתקשורת ובתחומים משיקים אורכה הוא כשנה אחת, עבור בוגרי מקצועות אחרים היא נפרשת על פני כשנתיים. ישנו גם מסלול בו מתחילים לשלב את הסטאז' בחינוך כבר במהלך השנה השנייה.


במהלך תכנית הסבת האקדמאים להוראה הסטודנטים מתנסים בסדנאות שונות, לומדים בקורסים עיוניים וגם משתלבים בהתנסות מעשית בבתי ספר, בה הם מיישמים בפועל את הכלים שנלמדים בתחומי ההוראה והמדיה.


על מוסד הלימוד


במכללת גורדון שבחיפה ישנם מגוון מסלולים להסבת אקדמאים מהם אפשר לבחור. אלה כוללים הסבת אקדמאים להוראת מתמטיקה, הסבת אקדמאים להוראת אנגלית, הסבת אקדמאים להוראת מדעים והסבת אקדמאים לחינוך לגיל הרך. נוסף על כך, ניתן ללמוד בתכניות תואר שני בהוראה בשילוב תעודת הוראה M.Teach, במסלולי הרחבת הסמכה למורים שמעוניינים בתעודת הוראה נוספת ותכניות תואר שני בחינוך בהתמחויות שונות, כגון תואר שני בהוראה ולמידה, תואר שני בחינוך משלב ותואר שני בניהול מערכות חינוך.


תנאי קבלה


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית זו נדרשים להיות בוגרי תואר ראשון שממוצע הציונים שלהם הוא לפחות 80. בוגרי לימודים רב תחומיים צריכים להציג ממוצע של 85 ומעלה. יש לציין כי בוגרי מקצועות שאינם מתחום התקשורת נדרשים ללימודי השלמה בהתאם לרקע הקודם.


תעודה


לבוגרים שמשלימים את כל הדרישות בתכנית ניתנת תעודת הוראת תקשורת (לבית הספר היסודי או העל יסודי) מטעם מכללת גורדון. יש לציין כי כדי לקבל את רישיון ההוראה הבוגרים נדרשים להשלים את שנת הסטאז' בחינוך ולעמוד בחובות נוספים שמתווה משרד החינוך. לאחר מכן הם יכולים להשתלב כמורים בבתי ספר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת גורדון | מכללה לחינוך ע"ש א. ד. גורדון

עוד מסלולי לימוד - מכללה לחינוך ע"ש א. ד. גורדון

פורום ייעוץ לימודים

כדי להיות שחקן צריך ללמוד תאטרון או שאפשר ללמוד רק משחק?
אלמוג
ללא תגובה
הסבה אקדמית טכנולוגית להנדסאית אלקטרוניקה
היבה
ללא תגובה
סביבה וקיימות - איזה תואר לומדים?
תמרה
1 תגובות
לימודים אוקטובר שנת 2020
רעות
1 תגובות
התלבטות בין שני מסלולי הסבת אקדמאים
דרור
1 תגובות
לא יודע מה מה מתאים לי ללמוד
בן אל
1 תגובות
מתקשה לבחור מה ללמוד לתואר ראשון
אילה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,753 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל983 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,041 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

Whatsapp Whatsapp