קורס SQL בנאיה קולג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס תכנות - תוכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על NAYA College - קורס SQL.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פיתוח ב – SQL בנאיה קולג'


בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות, נפתחות אפשרויות רבות לאיסוף, עיבוד ולניתוח מידע, באמצעותם ניתן לקבל החלטות עסקיות במגוון תחומים: ייעול הייצור, שיווק, מכירות, ועוד.


משמעות הכמות העצומה של הנתונים הנמצאים בידי חבורת וארגונים היא שכיום, כל חברה או ארגון שמעוניינים להתרחב ולצמוח, זקוקים לאנשי מקצוע בעלי הבנה בעבודה עם מסדי נתוני עתק. הם מארגנים ומעדכנים את המידע, יודעים כיצד לשלוף נתונים נחוצים, מייצרים טבלאות שונות לעבודה השוטפת, וכן הלאה.


אחת מהדרכים הנפוצות לעשות זאת היא באמצעות שפת SQL, שכיום מאפשרת לפתח תשתיות ולבצע אינטגרציה של מסדי נתונים עם המערכות בהן משתמשים בארגונים.


מי שרוצים ללמוד לשלוט בשפה שימושית זו, יכולים להשתתף בקורסים ייעודיים במגוון מוסדות לימוד. אחת מהאפשרויות העומדות בפניהם היא קורס SQL בנאיה קולג'.


תכנית הלימודים


מטרתה של תכנית הלימודים היא להעביר לסטודנטים את הידע והכישורים לעבד ולנתח את הנתונים שנמצאים ברשות הארגונים בהם הם פועלים. הסטודנטים רוכשים שליטה בשליפה, תחקור ועדכון הנתונים.


כמו כן, חלק חשוב מהקורס מתמקד בייצור טבלאות נתונים, שילוב מידע ממספר טבלאות באמצעות SQL, ועבודה עם שאילתות ותת שאילתות מסוגים שונים.


מעבר לכך, הסטודנטים מקבלים הבנה בפקודות השונות ובפעולות שהן מאפשרות לבצע על טבלאות הנתונים.


הקורס מספק למשתתפיו את תשתית הידע הנחוצה לעבודה עם השפה, ומקנה להם הרגלים לעבודה נכונה, והיכרות עם התהליכים השונים המתבצעים בעולמות מסדי הנתונים ומאגרי המידע.

 


מתכונת הלימודים


מפגשי הקורס מתקיימים פעמיים בשבוע, בשעות הערב. משכו של כל מפגש הוא כ – 4 שעות מלאות, כאשר היקפו הכולל של הקורס הוא כ – 25 שעות אקדמיות.


במהלך הקורס, שמים דגש על הצד המעשי ועל רכישת כלים לעבודה בשטח. הסטודנטים מתרגלים לאורך הקורס, מבצעים משימות ומטלות בנושאים מרכזיים, וכך מקבלים התנסות פרקטית שיכולה לסייע להם בהשתלבות במשרות בתחום.


שיטת ההדרכה בנאיה קולג' מאפשרת לסטודנטים ללמוד בכיתה באופן פרונטלי, וכן להשתתף אונליין באמצעות פלטפורמה מקוונת ייעודית. הסטודנטים יכולים לקחת חלק אינטגרלי בשיעור, לשאול שאלות ולהתייעץ עם המדריך.


כמו כן, ההרצאות מוקלטות כך שהסטודנטים יכולים לצפות בהן שוב בבית ולחזק את שליטתם בהבנת החומר הנלמד.


נושאי הלימוד

 

 

  • סוגי שרתי דאטה
  • פונקציות סקלאריות
  • הרגלי עבודה נכונים
  • פקודות שונות בשפה
  • סידור דאטה שנשלפה
  • עבודה עם טבלאות נתונים
  • יסודות העבודה עם מסדי נתונים
  • שימוש בשאילתות ותת שאילתות
  • ועוד


על סגל ההוראה


המרצה הבכיר שמוביל את הקורס פועל גם כיועץ בחברת האם של נאיה קולג', נאיה טכנולוגיות. ברשותו ניסיון רב בהוראת התחום, כאשר התמחותו היא, בין היתר, בנושאי פיתוח מסדי הנתונים, יישום פתרונות באמצעות Microsoft SQL Server.


על מוסד הלימודים


NAYA College היא מוסד לימודים למקצועות ההייטק והדאטה, הממוקם בהרצליה, ופועל כחטיבת ההדרכה של נאיה טכנולוגיות. במכללה מוצעים מגוון קורסים, הכשרות וכן הסבות מקצועיות בתחומים כגון ניתוח נתונים, מדעי הנתונים, פיתוח, בינה עסקית, ועוד.

 

כמו כן, ניתן להשתתף בסמינרים ממוקדים במגוון נושאים, המיועדים למי שכבר עוסקים במקצועות התוכנה ורוצים להתמחות בתחומים ספציפיים.


בין הקורסים שאותם מלמדים במכללה, ניתן למנות קורס ביג דאטה, קורס פייתון לדאטה אנליסטים, קורס ג'אווה, ועוד.


הקורסים השונים במכללה מוצעים במתכונות גמישות, שמקלות על שילובם עם עבודה או עם חיי משפחה. נוסף על כך, שיטת הלימוד בכלל הקורסים בנאיה קולג' מאפשרת ללמוד אונליין באמצעות מערך הדרכה מקוון.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למי שיש ברשותם היכרות מוקדמת וניסיון בעבודה עם מערכות מידע, מערכות הפעלה, וכן למדעני נתונים ולאנשי הנדסת נתונים שרוצים לרכוש את הידע בשפה זו החל מהיסודות.


אפשרויות תעסוקה


הקורס מאפשר למי שיש להם רקע בתכנות, להתפתח לתחומים נוספים בארגון ולעבוד עם מסדי נתונים – הדבר יכול לאפשר לבוגרים להתקדם בקריירה במקומות העבודה בהם הם פועלים.


לאחר סיום הקורס, ניתן להשתתף בהכשרות המשך ולהתמקצע עוד בתחום; מוסדות הלימוד למקצועות ההייטק מציעים מגוון קורסי SQL למתקדמים, או קורסים בהם עוסקים בעבודה עם מסדי נתונים המבוססת על היכרות עם שפה זו.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: NAYA College - רוצה ללמוד בחטיבת ההדרכה של נאיה טכנולוגיות?

פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp