קורס ביג דאטה בנאיה קולג'

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על NAYA College - קורס ביג דאטה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנדסת ביג דאטה בנאיה קולג'


האיסוף הבלתי פוסק של נתונים, ויצירתם של מאגרי נתוני עתק, מאפיינים את עידן המידע בו אנו חיים. כדי להפיק מידע מועיל מן הנתונים, לא מספיק לאסוף אותם; נחוצים מהנדסי מידע שיכולים לארגן, לנתח, ולעבד את המידע כדי להפיק ממנו מסקנות מועילות, וכן לספק פתרונות לשליפת נתונים מהירה ומדויקת.


במגוון מוסדות לימוד ברחבי הארץ, מוצעות הכשרות מקצועיות שבהן ניתן לרכוש את הידע המקצוע הנחוץ לאנשי הנדסת ביג דאטה. בין מוסדות לימוד אלו, ניתן למנות את נאיה קולג', הממוקם בהרצליה.


תכנית הלימודים


במהלך הלימודים, הסטודנטים משתתפים במכינה, לומדים על טכנולוגיות ענן וביג דאטה, ולבסוף מעמיקים בשפת פייתון ובשימושים השונים שלה בתחום.


בהתחלה, הסטודנטים סוקרים את עולם נתוני העתק וכן טכנולוגיות ענן מתקדמות. הם לומדים כיצד לבנות תהליכי ETL, במהלכם מעבירים נתונים אל מחסן נתונים ייעודי.


לאחר מכן, הם משתמשים בטכנולוגיות עדכניות כגון Hadoop, אוסף של יישומי תוכנה בקוד פתוח, המאפשר לעבד כמויות של נתוני עתק, ו – MongoDB, בסיס נתונים שנמצא בשימוש נפוץ בתעשייה.


חלק מרכזי בקורס מאפשר לסטודנטים לרכוש את שפת פייתון החל מהיסוד: הם לומדים כיצד לאסוף מידע, לנתח, לעבד ולהמחיש ויזואלית מידע באמצעות פייתון והחבילות הנלוות אליו, APIs, שמהוות ערכה מוכנה מראש של ספריות קוד, פונקציות, פקודות וכן הלאה, המאפשרת למפתחי תוכנה לייעל את עבודתם.


מעבר להיכרות הראשונית עם פייתון והאפשרויות הגלומות בה, הסטודנטים רוכשים ידע מעמיק בתהליכי עיבוד מידע באמצעות השפה, כולל שליטה בסביבת Spark.

 


מתכונת הלימודים


היקף הלימודים הוא כ – 295 שעות אקדמיות, הנפרשות על פני שני מפגשים בשבוע, שאורך כל אחד מהם כ – 4 שעות מלאות.


הקורס מחולק ל – 3 מודולים, המשלבים למידה עיונית ותרגול מעשי רב. לקראת סיום הלימודים, הסטודנטים נדרשים לבצע פרויקט גמר יישומי, במהלכו הם יכולים להתנסות מעשית בעבודה מול הטכנולוגיות הנלמדות בקורס, וכן להציג אותו מול שאר המשתתפים בקורס.

 

  • רוצים להתמקצע בפיתוח, בניה וקידום אתרי אינטרנט? קראו עוד על קורס אינטרנט


נושאי הלימוד

 

 

  • ביג דאטה
  • טכנולוגיות ענן
  • סביבת Spark
  • אינטגרציה בין הרכיבים
  • תהליכי ETL להעברת נתונים
  • עבודה עם ספריות קוד בפייתון
  • שפת פייתון וחבילות נלוות (API)
  • ועוד


על סגל ההוראה


המרצים בקורס הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתעשייה, המעבירים לסטודנטים מידיעותיהם על הדרישות הקיימות בשוק העבודה.

 

ביניהם ניתן למנות מומחה לביג דאטה הפועל גם בתחום הבינה העסקית; יועץ בנאיה טכנולוגיות שמתמחה, בין היתר, בעבודה עם MongoDB, ובלינוקס; מרצה בכיר ומדען נתונים בעל הבנה מעמיקה בלמידת מכונה ובתכנות באמצעות פייתון; ראש צוות מפתחים המתמקד בהוראת שפת SQL, בעבודה עם Oracle DB, ועוד.


על מוסד הלימודים


NAYA College היא מכללה המתמחה בהוראת תחומים טכנולוגיים, ובפרט דאטה ופיתוח. הקורסים וההכשרות המקצועיות שמוצעות במכללה, מתמקדים בנושאים כמו בינה עסקית, פיתוח JAVA, פיתוח WEB, דבאופס, הנדסת נתונים, DBA, ונושאים רבים נוספים.


מתכונת הלימודים בנאיה קולג' גמישה, כאשר הסטודנטים יכולים לבחור בין למידה פרונטלית מסורתית ובין למידה באמצעות פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת המאפשרת להתחבר מרחוק וללמוד אונליין ביחד עם שאר הכיתה, וכן לשלב בין שני סוגי הלמידה.


מלבד היותה חטיבה של חברת הייעוץ וההטמעה נאיה טכנולוגיות, המכללה מהווה מרכז הדרכה מוסמך של גורמים מובילים בתעשיית ההייטק העולמית, כגון חברות מייקרוסופט ו – Tableau. כך, בוגרי ההכשרות והקורסים בנאיה קולג' מסיימים את הלימודים עם דיפלומות בינלאומיות רשמיות שיכולות לתת להם יתרון ולפתוח עבורם דלתות בשוק העבודה.


תנאי קבלה


הכשרה זו מתאימה לאנשי מקצוע מתחומי פיתוח, DBA, בינה עסקית, דבאופס, ניהול מוצר וניהול פרויקט, שברשותם ידע טכנולוגי והבנה במערכות מידע ובעבודה עם מסדי נתונים.


בקורס יכולים להשתתף מי שיש להם מספר שנות ניסיון בעבודה בענף הדאטה, ושמכירים את תחום בסיסי הנתונים. נוסף על כך, עליהם לשלוט בצורה מלאה בשפת SQL.


כדי להתקבל, המועמדים נדרשים לעמוד בהצלחה במבחן כניסה וכן בראיון קבלה אישי.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: NAYA College - רוצה ללמוד בחטיבת ההדרכה של נאיה טכנולוגיות?

פורום לימודי מחשבים
קבלה ללימודי הנדסת תוכנה וסייבר
מזל
ללא תגובה
קורס פייתון פרונטאלי לקיץ הקרוב
אביחי חיון
1 תגובות
מסלול ערב בקורס אופיס בהרצליה
יעל
1 תגובות
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp