קורס Data Analyst Expert ב - NAYA College

שירות אישי - צור קשר

NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College

קורס Data Analyst במכללת NAYA College - קורס Data Analyst Expert

 

בשוק הדינמי והתחרותי של היום, נתונים עסקיים משמשים כלי יעיל לשמירה על יתרון ורווחיות עבור חברות וארגונים. אנשי מקצוע בתפקידי Data Analyst מחזיקים בידע ובכלים הנדרשים לעיבוד של אותם נתונים ולשימוש בהם לצורך הפקת מסקנות עסקיות לטובת הארגון.


במכללת נאיה קולג' (NAYA College) מתקיים קורס Data Analyst Expert שבו ניתן לקבל סל נרחב של כלים מקצועיים להשתלבות בתחומי ניתוח, אחסון, חיזוי ועיבוד של נתונים.


הקורס מתקיים בכיתות ממוחשבות בקמפוס המכללה בהרצליה, ברחוב הנדיב 71, או במתכונת אונליין. ניתן ללמוד גם במסלול משולב ללימוד מקוון ופרונטלי.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים מעמיקים בתהליכי עיבוד, ניתוח ואחסון של נתונים עסקיים. הם רוכשים כלים לייעול של תהליכים בארגונים באמצעות הצגה של מידע יעיל בפני מנהלי החברות, דרכו יכולה ההנהלה לקבל החלטות עסקיות קריטיות ביעילות רבה יותר.


המשתתפים מכירים מספר שפות כגון שפת SQL ושפת TSQL ולומדים על תחום מסדי הנתונים, על אופן הכתיבה של תכניות לעיבוד נתונים ועל תכנון ועיצוב של מחסני נתונים. כמו כן, הם מעמיקים בענף ה - BI, הבינה העסקית ובחשיבותו לארגון. בהמשך, הם לומדים על תהליכי ההעברה, הגזירה והטיוב של נתונים ממערכות שונות למחסני הנתונים. הם בוחנים כיצד ליצור דוחות BI אשר יכולים לסייע למנהלי חברות. כמו כן, הם מכירים את הכלי החדש של חברת מיקרוסופט לבניית מודלים בתחום הנתונים ועל כלים לחיזוי נתונים.

 

מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא 240 שעות לימוד אקדמיות והוא נפרש על פני פרק זמן של כחצי שנה. המפגשים בקורס מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב.


תכנית הקורס משלבת בין שיעורים תיאורטיים והרצאות פרונטליות לבין תרגולים פרקטיים כגון סדנאות והתנסויות פעילות בתחום ניתוח הנתונים, המתקיימות בכיתת המחשבים של המכללה. כמו כן, המשתתפים מבצעים פרויקט גמר שבו הם יכולים ליישם בפועל

את החומר הנלמד ולצבור כלים פרקטיים בתחום הדאטה.


נושאי הלימוד


המשתתפים בקורס לומדים על מגוון רחב של תחומים בתחום ה - Data Analysis, ביניהם גם הנושאים הבאים:

 

 

  • חיזוי נתונים
  • POWER BI
  • בינה עסקית
  • מסדי נתונים ושפת SQL
  • בניית דוחות BI למנהלים
  • כתיבת תכנית עיבוד נתונים
  • עיצוב ותכנון של מחסני נתונים
  • העברה וטיוב נתונים אל מחסני נתונים
  • ועוד

 

סגל הוראה


סגל המרצים בקורס מורכב מבעלי ניסיון בתחום הדאטה וניתוח הנתונים, שבידיהם ניסיון בהוראת התחום. הם מעבירים מן הניסיון והידע שברשותם אל הסטודנטים ומסייעים להם בתרגול והטמעת החומר הנלמד.


על מוסד הלימוד


נאיה קולג' היא מכללה למקצועות הדאטה אשר פועלת כחטיבת ההדרכה של חברת Naya Technologies, חברה עולמית המתמחה בענפי הדאטה, פיתוח התוכנה, הבינה העסקית והענן. במוסד הלימוד ניתן לקחת חלק במגוון של קורסים שבהם שמים דגש על החיבור בין החומר הנלמד לתעשייה. תכניות הלימוד המתקיימות במוסד זה נערכות במספר פורמטים, כך שהסטודנטים יכולים להתאים את הלימוד לצורכיהם ולשילוב עם עבודתם. הם יכולים לבחור בקורסים פרונטליים המתקיימים בכיתת מחשבים, בקורסים היברידיים בהם משולבת למידה מרחוק עם למידה מסורתית, או קורסים ללימוד מקוון בשידור חי, שניתן לקחת בהם חלק מכל מקום וכוללים אינטראקציה עם המורים והשתתפות בשיעורים בזמן אמת. בין הקורסים הנוספים המתקיימים ב - Naya College נכללים קורס DBA, קורס דבאופס וקורס BI.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל אקדמאים שברשותם תואר ראשון בענפים כגון לימודי כלכלה, תואר ראשון בניהול, לימודי חשבונאות, לימודי מנהל עסקים ולימודי סטטיסטיקה. יכולים להתקבל גם מועמדים שברשותם רקע עסקי מוכח ומשמעותי. בין תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להיות בעלי היכרות טובה בשימוש בתוכנת אקסל. ישנו יתרון למועמדים שברשותם ניסיון פרקטי בניתוח נתונים.


תעודה


בוגרים שעומדים בהצלחה בכל דרישות התכנית מקבלים תעודת גמר המוענקת על ידי נאיה קולג'. תעודה זו מוכרת במגוון של ארגונים מובילים במשק.

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp