קורס פייתון לדאטה אנליסט בנאיה קולג`

שירות אישי - צור קשר

NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College

קורס פייתון לדאטה אנליסט בנאיה קולג'


פייתון היא שפת תכנות שנמצאת בשימוש רחב במגוון תחומים, בין היתר משום העיצוב הנוח והנגיש שלה, האינטואיטיביות שבעבודה עמה, והאפשרויות הרבות שנפתחות בעת התכנות באמצעותה.


בין התחומים שבהם שפת תכנות זו משמשת, ניתן למנות את ניתוח הנתונים; דאטה אנליסטים משתמשים בה יותר ויותר על מנת לעבוד עם מסדי נתוני עתק, לעבד, לנתח, ולייצג באופן חזותי את המידע כידל הפיק מסקנות שיכולות להועיל למגוון שימושים: פרסום ושיווק, ניתוח התנהגות לקוחות, ייעול תהליכי ייצור, ועוד.


על מנת לרכוש את השליטה והבקיאות בשפה זו, והדרכים הנכונות להשתמש בה בתחום עיסוק זה, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות במגוון מוסדות לימוד.


בין היתר, מוצע קורס פייתון לדאטה אנליסטים בנאיה קולג'.


תכנית הלימודים


במהלך הלימודים, הסטודנטים לומדים מהיסוד כיצד לתכנת באמצעות פייתון. הם רוכשים היכרות עם מספר ספריות, המשמשות לניתוח נתונים: pandas, matplotlib, numpy וכן עם ספריות שנמצאות בשימוש בתחום הביג דאטה: Hadoop, Spark, ו – PySpark.


באמצעות ספריות אלו ניתן לעבד, ליצור ולהבנות את המידע, להמחיש אותו מבחינה ויזואלית, ולעבוד עם מספר פורמטים שונים של נתונים בתוך פייתון, ביניהם HTML ואקסל.

 


מתכונת הלימודים


הקורס נערך במתכונת של מפגש בשבוע, החל משעות הבוקר. אורך כל מפגש הוא כ – 7 וחצי שעות. היקפם של הלימודים כ – 40 שעות לימוד.


הסטודנטים משתתפים בהרצאות עיוניות, וכן מתרגלים את החומר במהלך הלימודים. מושם דגש על הפן המעשי של הלמידה, על מנת לאפשר לסטודנטים לרכוש את הכלים הפרקטיים לקדם את עצמם בתחום, ולהכיר את הבעיות והאתגרים שעולים במהלך העבודה בשטח.


ניתן להיעזר במערך הלימודים המקוון של המכללה, ולצפות בהקלטות ההרצאות, לתרגל אונליין, ועוד.


נושאי הלימוד

 

  • SQL
  • PySpark
  • פייתון וביג דאטה
  • מבוא ל – OOP
  • תיקון באגים ושגיאות
  • ייצוג ויזואלי של מידע
  • עבודה עם ספריות שונות
  • יסודות וסביבת עבודה בפייתון
  • ועוד


על סגל ההוראה


המרצה בקורס הוא איש מקצוע ומייסד סטארט אפ בו עוסקים בפיתוח בתחום למידת המוכנה. בבעלותו ניסיון רב שנים בניהול צוותים ובניהול מוצר בתעשיית הייטק, והוא מחזיק בידע נרחב לגבי שפות תוכנה שונות, וכן בהיכרות מעמיקה עם תחום הביג דאטה.


על מוסד הלימודים


נאיה קולג' היא מכללה המתמחה בהוראת מקצועות הדאטה והפיתוח: בינה עסקית, מדעי הנתונים, דבאופס, פיתוח ווב וג'אווה, ועוד. בין הקורסים וההכשרות המקצועיות שמציעים במכללה, ניתן למנות קורס פייתון למפתחי תוכנה, סמינר ללמידת מכונה, קורס הנדסת נתונים, קורס מבוא ללמידה עמוקה, ועוד.


בנאיה קולג' מתקיימים שיתופי פעולה עם גורמים מובילים בתעשיית ההייטק. על כן, מתאפשר למכללה לעדכן את תכניות הלימוד בהתאם לדרישות המתעדכנות של המשק. בכלל תכניות הלימוד שמים דגש מעשי, על מנת להקנות לסטודנטים כלים להשתלבות מיטבית בשוק העבודה.


שיטות הלימוד השונות במכללה כוללות אפשרות לבחור בין הרצאות פרונטליות בכיתה, ובין למידה באמצעות מערך לימודים מקוון: הפלטפורמה אותה מציעים במכללה, מאפשרת לסטודנטים לצפות בהרצאות בשידור חי תוך השתתפות מלאה בדיון וביצירת אינטראקציה עם המדריך, או בהקלטות של השיעורים, וכן לתרגל את השיעורים במהלך ההדרכות.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למי שעוסקים במקצועות הבינה העסקית, מדעי הנתונים, פיתוח תוכנה, וכן מתאים למי שרוצים לרכוש את ההבנה בתחום זה החל מהיסוד.


על המשתתפים להחזיק בהבנה בסיסית במתמטיקה. קיים יתרון עבור מי שיש להם רקע קודם בשימוש בשפת תכנות זו.


אפשרויות תעסוקה


דאטה אנליסטים הם אנשי מקצוע נחוצים בתעשייה; הם מנתחים את כמויות העתק של המידע הנמצא בידי חברות וארגונים בענפים שונים במשק, על מנת להשתמש בתוצאות כדי להסיק מסקנות ולנקוט באסטרטגיות מבוססות נתונים, שיכולות לאפשר לבצע החלטות עסקיות רווחיות.


אנשי מקצוע מוכשרים בתחום זה יכולים לעבוד במגוון ענפי עיסוק: החל במערכות הבריאות, ועד לתעשיית המזון ולמפעלי ייצור.


רמות השכר בתחום גבוהות יחסית, ובתחילת הקריירה יכולות להגיע גם בין 10-12 אלף שקלים בחודש, תוך אפשרות לעלות ברמת השכר ולהגיע אף ליותר מ – 20 אלף שקלים, למי שמתקדמים לדרג הניהולי.

 

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp