קורס BI עם התמחות ב- Python ו - Tableau ב - NAYA College

שירות אישי - צור קשר

NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College
NAYA College

 קורס פיתוח וניתוח מערכות מסדי נתונים ובינה עסקית (BI) עם התמחות ב- Python ו-Tableau ב - NAYA College


פיתוח וניתוח של מערכות מסדי נתונים ובינה עסקית הוא תפקיד שנמצא בצמיחה בעולם הטכנולוגי של ימינו. האחריות לביצוע תפקיד זה מוטלת על אנשי ה - BI, שמשתמשים בכלים שונים כדי לארגן את המידע העומד לרשות החברה בה הם פועלים ולייצר מערכות המסייעות לקבל החלטות ניהוליות ולפתח תובנות על סמך נתוני העתק הנאספים. נוסף על כך, אנשי BI מייעלים את עבודת החברה ומפתחים תשתית לעיבוד ולשליפה של מידע.


על מנת לרכוש את הידע והמיומנויות הנדרשים לעבודה בתחום הבינה העסקית, ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות שונות. בנאיה קולג' מוצע קורס פיתוח וניתוח מערכות מסדי נתונים ובינה עסקית עם התמחות בפייתון וב - Tableau, בו יכולים ללמוד מי שרוצים לפתח קריירה בהייטק בתחום מבוקש במשק הישראלי.


הקורס מתקיים במתכונת פרונטלית בסניף הרצליה של המכללה וכן במתכונת אונליין.


תכנית הלימודים


במהלך הלימודים בקורס, הסטודנטים מקיפים מגוון ענפי ידע, ורוכשים את התיאוריה והכלים המעשיים הנדרשים לעבודה בפיתוח וניתוח מערכות מסדי נתונים ו - BI. התכנית מחולקת למספר מודולים, במסגרתם הסטודנטים לומדים את שפות פייתון ו - TSQL, וכן כיצד לעבוד עם תכנת טאבלו שמהווה כלי מרכזי בניתוח נתונים בעולם הבינה העסקית. כמו כן, הסטודנטים מקבלים מונחי יסוד בעולם מסדי הנתונים, ולומדים כיצד להגדיר פיזית ולוגית מבני נתונים, להגדיר אינדקסים ואילוצים, ולפתח תהליכים של גזירת נתונים מתוך מערכות תפעוליות. חלק חשוב מהקורס מוקדש לעיצוב נכון של ממשק משתמש, וכן לתהליכי פיתוח, בקרה ובדיקה במערכות בינה עסקית.

 

 

מתכונת הלימודים

 

הלימודים נפרשים על פני 8 חודשים וכוללים 330 שעות אקדמיות. המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע, כאשר ניתן לבחור בין לימודים פרונטליים ובין לימודים אונליין.


בסיום הקורס, הסטודנטים נדרשים להגיש פרויקט גמר בו הם מיישמים את הידע הנרכש במהלך הלימודים.


כמו כן, הקורס מסייע להכין את הסטודנטים לקראת מבחני הסמכה של חברת מייקרוסופט לקראת תואר שני ב - Business Intelligence (BI).


נושאי הלימוד

 

 

 • מסמכי אפיון
 • תכנות בפייתון
 • ממשקי משתמש
 • פיתוח מערכות BI
 • פיתוח בשפת TSQL
 • עבודה באמצעות Tableau
 • מונחי יסוד בעולם הנתונים
 • תכנון והקמת מחסני נתונים
 • הגדרות אינדקסים ואילוצים
 • תהליכי גזירת נתונים ממערכות תפעוליות
 • ועוד


על מוסד הלימודים


NAYA College היא מכללה טכנולוגית שפועלת כחטיבה ההדרכה של חברת Naya Technologies העולמית, העוסקת במתן ייעוץ ושירותים מקצועיים בתחומי הדאטה והביג דאטה. המכללה מהווה מרכז הדרכה מוסמך למגוון של חברות הייטק בינלאומיות, וביניהן מייקרוסופט, Tableau, Datastax, ועוד.


במסגרת הקורסים במכללה שמים דגש על הקניית ידע פרקטי לסטודנטים ומתן כלים להשתלבות מיטבית בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים. בכלל הקורסים המועברים במכללה משולבים תכני הכנה לקראת ראיונות עבודה, בניית קורות חיים, התנסות מעשית וצבירת ניסיון בעבודה בשטח. במכללה מוצעים גם שירותי השמה המאפשרים לסטודנטים בעלי הישגים להשתלב במגוון של חברות. כמו כן, עבור חלק מהסטודנטים המצטיינים קיימת אפשרות להיקלט כעובדים מן המניין בחברת נאיה.


הקורסים המועברים במכללה מוצעים במגוון של פלטפורמות, תוך שילוב טכנולוגיות עדכניות. ניתן לבחון בין מתכונת פרונטלית, היברידית או הדרכה בשידור חי. ההדרכה ההיברידית משלבת בין למידה פרונטלית בכיתה לבין למידה מרחוק: חלק מהמשתתפים בקורס מגיעים לכיתה, וחלק לומדים אונליין.


תנאי קבלה


הקורס מיועד למי שברשותם רקע וניסיון טכניים בעבודה עם מערכות מידע. בין אנשי המקצוע שיכולים להשתתף בקורס, ניתן למנות: אנשי תשתיות, מפתחי ובודקי תוכנה. הקורס מתאים גם למי שברשותם תואר אקדמי בתחומי כמו מערכות מידע, תעשייה וניהול, מנהל עסקים, כלכלה, ניהול עם התמחות במערכות מידע שלהם זיקה טכנולוגית.


על מנת להתקבל לקורס יש לעבור בהצלחה ראיון קבלה. כמו כן, על המועמדים להתייעץ עם גורם מקצועי מטעם המכללה לפני ההשתתפות בקורס.


תעודה


המסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בחובות הפדגוגיות, זכאים לתעודת סיום קורס פיתוח וניתוח מערכות מסדי נתונים ובינה עסקית (BI) עם התמחות ב- Python ו-Tableau מטעם NAYA College. התעודה מוכרת על ידי מגוון של גופים עסקיים וחברות בתעשייה בישראל.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp