לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > מכללות > מכללת ניהולית בית שמש

מכללת ניהולית בבית שמש


רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש.

עוד מסלולים ומידע
חינוך מיוחד
רפואה משלימה
מקצועות האמנות
חינוך והוראה
תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות
משפטים
מנהל עסקים
מדעים
מקצועות ההנדסה
לימודי תקשורת
 
 
מדעי החברה
לימודי עיצוב
פסיכומטרי
ימים פתוחים
תנאי קבלה למכללה
פורום מוסדות לימוד
מכללה או אוניברסיטה?
שכר לימוד
מכללות ללא פסיכומטרי
מכללות ללימודי משפטים

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

ללמוד במכללת ניהולית בבית שמש


על מוסד הלימוד


מכללת ניהולית היא מכללה פרטית שממוקמת בעיר בית שמש. היא פועלת בפיקוח ובאישור של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים ומתמקדת בהכשרות מקצועיות וקורסים במגוון של תחומים מבוקשים, שמעניקים למשתתפים בהן תעודת מקצוע.
הקורסים שמתקיימים במכללת ניהולית נערכים בשלל ענפים שיש להם דרישה בשוק העבודה של היום. בין היתר מתקיימים בה קורסים במחשבים, חשבונאות, מזכירות, טיפול ורכב. מגוון המסלולים של המכללה באים להתאים לשלל קבוצות אוכלוסייה ולאפשר להן לרכוש כלים פרקטיים למקצוע. הקורסים מתאימים הן לחסרי רקע ודם בתחום הנלמד והן לעובדים בענפים שונים שברצונם לעבור הכשרה מקצועית לתחום חדש ומבוקש.


ברבים מבין המסלולים ללימודי תעודה שמתקיימים בה, המכללה איננה דורשת תנאי קבלה מחמירים, כאשר בחלק קטן מהם יש צורך בתעודת בגרות כתנאי קבלה וברבים אחרים ממסלולי ההכשרה המקצועית מתקבלים בוגרי 12 שנות לימוד או בעלי ניסיון בתחום. תנאי קבלה אלה פועלים לפי הקריטריונים שמציב משרד העבודה והרווחה.

 

מוסד הלימוד שם לו למטרה מרכזית לסייע לתלמידים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה לאחר תום הקורסים. לשם כך, היא שמה דגש על תנאי הלימוד, על רמת המרצים ועל ההשקעה האישית בתלמידים לאורך לימודיהם. המכללה מציעה לבוגריה סיוע ותמיכה במציאת תעסוקה לאחר סיום ההכשרה, במטרה לאפשר להם לפתוח דלת לאפיק תעסוקתי חדש ומספק ולהוביל עצמם לקריירה נדרשת ומאתגרת.


מסלולי הלימוד במכללה


בין הקורסים שנלמדים במכלל ניהולית אפשר למצוא את ההכשרות המקצועיות הבאות:

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2: קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 של מכללת ניהולית מכשיר את המשתתפים לקבלת הסמכה בהנהלת חשבונות ברמת "בסיסי ומתקדם", בהתאם להנחיות משרד העבודה, כאשר הוא מכין אותם לקראת מבחני ההסמכה הממשלתיים להנהלת חשבונות בדרגה זו. הקורס כולל כ - 320 שעות לימוד אקדמיות ובמהלכו מתרגלים גם מיומנויות מעשיות בהנהלת חשבונות ממוחשבת אשר חשובות למנהלי החשבונות בסביבת העבודה המתקדמת של היום.

 

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3: קורס זה מתאים לבוגרי הקורס ברמת בסיסי ומתקדם שמעוניינים להמשיך לקדם את הסמכתם. במהלך הקורס לומדים על מגוון נושאים כגון ביקורת חשבונאות, השקעות בניירות ערך, ניתוח דוחות כספיים, תקינה חשבונאות ועוד שלל סוגיות שחשובות למנהלי חשבונות. היקפה של התכנית הוא כ - 214 שעות לימוד אקדמיות, והיא נפרשת על פני פרק זמן שבין עשרה חודשים לשנה אחת. היא מכינה את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה שעורך משרד העבודה.

 

 • קורס חשבי שכר בכירים: קורס חשבי שכר בכירים מעניק למשתתפיו הכשרה מקצועית לביצוע של חישובי שכר כלליים במגוון ענפים במשק. המסלול מקנה כלים פרקטיים שיכולים לסייע למשתתפים בהשתלבותם בשוק העבודה כחשבי שכר, תחום שיש לו ביקוש רב כיום. זהו מסלול ערב שבו מתקיימים שיעורים אחת לשבוע. בוגרי הקורס מקבלים שלוש דיפלומות, תעודה מטעם מוסד הלימוד, תעודת סיום מטעם משרד העבודה וכן תעודה מטעם לשכת רואי החשבון לבוגרים שעוברים מבחני הסמכה חיצוניים בתחום חשבות השכר.

 

 • קורס מזכירות רפואית: משתתפי קורס מזכירות רפואית של מכללת ניהולית מקבלים מגוון כלים שמכינים אותם לעבודה במוסדות רפואיים כגון קופות חולים, בתי חולים וקליניקות פרטיות וציבוריות. לאורך התכנית לומדים על תהליכים בתחום הפרא רפואה והרפואה ומתוודעים לכלים ושיטות שנוגעים למזכירות רפואיות, כמו כן מקבלים הכנה למבחני סיווג מקצועיים שעורך משרד העבודה. התכנית עוסקת בשלל נושאים כגון רישום רפואי, אתיקה רפואית, כתיבה מנהלית, ניהול משרד רפואי ממוחשב, מבנה מערכת הבריאות וכן היכרות עם סוגי מחלות וניתוחים ועם תוכנות מחשב שמשמשות לניהול מרפאות. הקורס כולל כ - 400 שעות לימוד ובהן 60 שעות שמוקדשות לסטאז' מעשי. ההדרכה המעשית מתקיימת בבתי חולים ובמוסדות רפואיים והיא מאפשרת למשתתפים להכיר מקרוב תהליכי עבודה בשטח ולצבור ניסיון מעשי עוד לפני יציאתם לשוק העבודה.

 

 • קורס נהגי רכב ציבורי: התכנית להכשרת נהגי רכב ציבורי מתאימה לנהגים מנוסים שמעוניינים לקבל רישיון לכלי רכב כגון מוניות, אוטובוסים זעירים ציבוריים או אוטובוסים. לאורך הקורס המשתתפים מקבלים ידע וכלים עדכניים שנוגעים לחוקים וכללים לנהיגה נכונה ומקצועית. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר שאורכו הוא כחודשיים ובו מתקיימים שיעורים בחמישה ימים בשבוע, לבין קורס ערב אשר נפרש על פני כארבעה חודשים וחצי ובו נערכים שיעורים בשלושה ימים בשבוע.

 

 • קורס נהגי משא כבד: קורס זה מתקיים בפיקוח של משרד העבודה והוא בא להקנות לתלמידיו טכניקות וגישות מתקדמות ועדכניות לנהגים בכלי רכב כבדים בכל הנוגע לתקנות, חוקים וכללי נהיגה בתנאים מכבידים. כמו כן, הקורס שם דגש על הכשרת הלומדים בנהיגה בטיחותית ברמה גבוהה. הוא מתאים לנהגים בכלי רכב מסחריים שמשקלם עד 12 טון אשר מעוניינים לקבל רישיון גם לכלי רכב מסוג משא כבד. הוא מתאים גם לנהגים שברצונם לקבל רישיון לרכב מורכב או מחובר. באפשרות המשתתפים לבחור בין קורס בוקר שאורכו הוא כחושיים לבין מסלול הכשרה בשעות הערב אשר נפרש על פני כארבעה חודשים וחצי.

 

 • קורס ניהול מלאי ורכש: במהלך קורס ניהול מלאי ורכש, המשתתפים לומדים על כלים מעשיים שדרושים למנהלי מערכי המלאי. הם דנים בתהליכים לתכנון ועיתוד מלאי ובוחנים גם תהליכים מתקדמים בניהול רכש. כמו כן הם עוסקים בתהליך קבלת ההחלטות בניהול המלאי עד לשלבי הבקרה והניתוח, תוך שהם מכירים תוכנות מחשב ליצירת גיליונות אלקטרוניים בעזרתה ניתן לעבד מידע מקצועי. הקורס נפרש על פני כחמישה חודשים והוא כולל 138 שעות לימוד, הוא מתקיים במתכונת ערב וכולל שני מפגשים במהלך השבוע. לקראת סיומו של הקורס, המשתתפים מקבלים הכנה ממוקדת לקראת מבחן חיצוני שעורך משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים להכשרת מנהלי מלאי ורכש. כמו כן, הם עורכים פרויקט גמר מעשי שבו הם מיישמים את עקרונות הלימוד.

 

 • קורס מטפלות ומחנכות סוג 1: קורס מטפלות ומחנכות מכשיר את המשתתפים לטיפול בילדים בגיל הרך בהתאם לתקנון של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. לאורך התכנית המשתתפים לומדים על עקרונות מקצועיים שחיוניים לעבודה עם ילדים בגילים מוקדמים, בעזרתם של יכולים לקדם כישורים קוגניטיביים של הפעוטות , לחשוף אותם לפיתוח יצירתי ולסייע למתן מענה לצורכים רגשיים שלהם. הקורס נפרש על פני כ - 800 שעות אקדמיות והוא כולל גם התמחות שהיקפה כ - 380 שעות שמתקיימים במעונות יום, התמחות זו נכללת בהיקף השעות של הקורס. בסיומו של הקורס על הבוגרים לגשת למבחן חיצוני, מי שעוברים אותו בהצלחה זכאים לקבל תעודה על סיום הלימודים מטעם מכללת ניהולית וכן תעודת גמר ותעודת מקצוע על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה.

 

 • קורס ניהול משרד כללי + בכיר: מכללת ניהולית עורכת קורס להכשרת מנהלי משרד בדרגת כללי ובכיר. קורס זה בא להכשיר לניהול של משרדים בעידן הדיגיטלי תוך שימת דגש על יישומי מחשב מתקדמים והענקת ידע נרחב לניהול של תהליכים בסביבה הארגונית. במהלך הקורס לומדים על נושאים כגון חשבונאות וכלכלה, התנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש, מערכות משרד וניהול המשרד בעידן הדיגיטלי. הקורס נפרש על פני כשישה חודשים והוא מתקיים במסלול ערב, היקפו הוא כ - 214 שעות לימוד.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
עוד מסלולי לימוד - מכללת ניהולית בית שמש:

 • לימודי חינוך לתעודה
 • קורסים בתחומי הכלכלה, הניהול והעסקים
 • קורסים מטעם משרד הכלכלה


 •  
  פורומים בתחום
  פורום אדריכלות ועיצוב פנים
  פורום ייעוץ לימודים
  פורום לימודי בריאות ומסלולים פרא רפואיים
  פורום לימודי הנדסה
  פורום לימודי חינוך
  עוד פורומים
     
  המסלולים המבוקשים
  רשימת מכללות לדתיים ולחרדים בישראל
  קורסים ולימודים אקדמיים לדתיים בירושלים
  מכללות במרכז הארץ - חוות דעת של סטודנטים
  לימודים אקדמיים בצפון - איפה הכי כדאי ללמוד?
  לימודים ומכללות בכפר סבא - איפה לומדים בכפר סבא?
  עוד מאמרים
     
  מוסדות לימוד למכללות
  המכללה האקדמית לישראל
  הקריה האקדמית אונו
  המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
  האקדמית נתניה
  המרכז האקדמי רופין
  עוד מוסדות לימוד
   
  מוסדות לימוד מכללות
  לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
  סקר גולשים
  מה אתם חושבים על החזרה ללימודים?
  סוף סוף! החופש היה ארוך מדי!
  אין הבדל, אני גם ככה מבריז רוב השנה
  למה זה מגיע לי?!
  מה חדש באתר? ימים פתוחים
  עכשיו בפורומים מלגות חדשות
  כמה שנים אורכים לימודי אדריכלות ועיצוב פנים? (לפני 1 ימים, 18 דקות)
  עבודה בתור אחות קוסמטית בישראל (לפני 1 ימים, 21 שעות, 8 דקות)
  לימודי תעודת הוראה בשלח (לפני 1 ימים, 21 שעות, 13 דקות)
  בחירת מוסד לימודים (לפני 1 ימים, 21 שעות, 16 דקות)
  תואר שני ברנטגנאות לבוגרי ניהול מערכות בריאות (לפני 2 ימים, 18 שעות, 56 דקות)
   
  בתודה ל:


   
  Powerd by traffico LTD