קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - קורס מטפלות סוג 1.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 - מכללת ניהולית בבית שמש

 

לגדל את הדור הבא

 

החינוך הוא הדבר החשוב ביותר לילד. כל זוג הורים רוצים שהילד שלהם יקבל את החינוך והטיפול הטוב ביותר, במיוחד בגיל הרך בו מתעצבות היכולות הקוגניטיביות והיצירתיות אצל הפעוט. לכן, אין ספק שמטפלת מוסמכת ומקצועית היא זו אשר כשירה לעמוד באחריות הכה גדולה שנגזרת מכך, ובכך גם לקבל את הסיפוק האדיר אשר נובע ממסגרת התפקיד המשמעותי. זהו מקצוע עם שליחות רבה שיוכל להעניק לכן הרבה יותר מתעסוקה, אלא גם את התחושה שאתן אלו המעצבות את הדור הבא של ילדי ישראל, בעזרת הקניית סט של ערכים נכונים והבנה לעומק לגביי צורכיהם של הגיל הרך.


המודעות הציבורית לחשיבות התפקיד גברה רבות בשנים האחרונות. על רקע הפרשיות השונות העולות בנוגע לגיל הרך בישראל, התעורר הצורך לקיום מסגרות פורמליות ומקצועיות, שיכשירו על הצד הטוב ביותר מטפלים אשר עונים על כלל הקריטריונים לביצוע התפקיד. החינוך לגיל הרך דורש הכשרה מקצועית וקוד ואתי. זהו תפקיד שלצד הסיפוק הרב שהוא גורר עמו, טומן בתוכו גם אחריות רבה כמובן.


קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 מטעם מכללת ניהולית, יוכל לפתוח עבורכם דלת לעולם חדש הקשור לגיל הרך, בו תוכלו להתקדם ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלכם בתחום. בתום לימודי הקורס תוכלו להשתלב בקורס מטפלות מחנכות סוג 2 ובכך להעמיק את הידע שלכם בנושאים חינוכיים והתפתחותיים. השתלמויות שונות במסגרת התפקיד גם כן יכולות לקדם אתכם, עד לתפקידי מפתח בתחום החינוך כמו גם תפקידים ניהוליים.

 


תכנית הלימודים


הלימודים טומנים בחובם הרצאות תיאורטיות - עיוניות בשילוב עם התנסות מעשית נרחבת. קורס מטפלות/מחנכות סוג 1 לגיל הרך של מכללת ניהולית, מספק לסטודנטים שלו כלים ברמה הפסיכולוגית, היצירתית ואף הניהולית אשר נגזרים ממסגרת התפקיד הכה משמעותי. ההכשרה היא מקיפה ביותר והיא נוגעת במגוון רחב של תחומים. בתכנית הלימודים של מכללת ניהולית התלמידים נוגעים בדרכי החינוך והפעילויות לגיל הרך, תוך כדי שילוב אמצעים קריאטיביים אשר מקדמים את חשיפתו לפיתוח יצירתי וקוגניטיבי של הפעוט, בעודו מתחיל את מסע חייו. כמו כן, נרכש ידע טכני בתפעול מערכות מחשב, אומנויות ושילובן בתחום החינוך לגיל הרך, ובנוסף, הגשת עזרה ראשונה ופעולות החייאה.

 

מתכונת הלימוד


קורס מטפלות שמציעה מכללת ניהולית בבית שמש נמשך כ - 800 שעות לימוד אקדמאיות לצד התמחות של 380 שעות עבודה במעונות לגיל הרך.

 

נושאי הלימוד

 

 • פעילות וחינוך בגיל הרך
 • על הילד והתפתחותו עד גיל שלוש
 • מיומנויות מחשב: תוכנות OFFICE
 • אתיקה מקצועית ותקשורת בין - אישית    
 • שילוב אומנויות בחינוך
 • ארגון הסביבה הפיזית
 • עזרה ראשונה והחייאה    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


כשהיא פועלת באישור משרד העבודה, מכללת ניהולית שבבית שמש עוסקת במתן השכלה, קורסים, תעודות מקצועיות והסמכות שונות לסטודנטים שלה. הודות לניסיון עתיר שנים במתן מסלולי לימוד רבים המאפשרים הכשרה תעסוקתית, סגל מרצים איכותי ועזרה במציאת עבודה בתום הלימודים – מכללת ניהולית הציבה לעצמה את המטרה להיות מהמובילות ביותר בהכשרה מקצועית לתחומי לימוד מבוקשים שבשוק הישראלי.

 

תנאי קבלה


על מנת להתקבל לקורס מטפלות/מחנכות סוג 1 במכללת ניהולית בית שמש, ישנו הצורך בהצגת תעודת סיום של 12 שנות לימוד. כמו כן, על המועמדות להציג אישור רפואי על בריאות תקינה ולעבור ראיון אישי. תנאי הקבלה הינם תחת הקריטריונים של משרד התעסוקה, המסחר והתעשייה.


תעודה


עם תום הלימודים ותקופת ההתמחות תוענק לסטודנטים שסיימו את לימודיהם בהצלחה תעודת מקצוע, בנוסף לתעודת גמר אשר תוענק באופן חיצוני על ידי משרד התמ"ת.


אפשרויות תעסוקה


הביקוש למטפלות ומחנכות לגיל הרך בישראל הוא גבוה ביותר. כשתסיימו את הכשרתכם ותחזיקו בתעודות המקצוע וההסמכה, תוכלו לבחור בין להמשיך את לימודיכם לקבלת תעודת מטפלת ומחנכת סוג 2, או שמא להשתלב במסגרות חינוך רשמיות כגון גנים ופעוטונים אשר מפוזרים ברחבי הארץ. בנוסף לכך תוכלו להציע את עצמכן כמטפלת פרטית של ילדים בגיל הרך. אם לא די בכך, תוכלו גם לנסות ולהגיע לתפקידים שונים במשרד החינוך ולהשתלב בתפקידי מפתח בחברה הישראלית. תכנית החינוך לגיל הרך היא רק צעד ראשון במסלול אשר יכול להציג בפניכם קריירה עשירה ומרתקת, בהתאם להעדפותיכם האישיות וכמובן לדרישות העולות מן השטח.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

ssssssssss

פורום לימודי חינוך

שכר לימוד להוראה מתקנת
ויג׳דאן
ללא תגובה
התלבטות בין תעודת הוראה בחינוך מיוחד או יסודי
אופירה
ללא תגובה
מסלול חינוך ללקויי שמיעה
זינב
1 תגובות
יעוץ ארגוני חינוכי ללא ניסיון חינוכי קודם
צפי
1 תגובות
תעודת הוראה וקריירה בייעוץ חינוכי
תסנים
1 תגובות
הסבה מסיעוד לחינוך מיוחד או הוראת מתמטיקה
רונה
1 תגובות
קורס הרחבת הסמכה למורים בתרבות ישראל
נועה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,222 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים945 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא לימודי חינוך לתעודה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp