קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - קורס מטפלות סוג 1.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 - מכללת ניהולית בבית שמש

 

לגדל את הדור הבא

 

החינוך הוא הדבר החשוב ביותר לילד. כל זוג הורים רוצים שהילד שלהם יקבל את החינוך והטיפול הטוב ביותר, במיוחד בגיל הרך בו מתעצבות היכולות הקוגניטיביות והיצירתיות אצל הפעוט. לכן, אין ספק שמטפלת מוסמכת ומקצועית היא זו אשר כשירה לעמוד באחריות הכה גדולה שנגזרת מכך, ובכך גם לקבל את הסיפוק האדיר אשר נובע ממסגרת התפקיד המשמעותי. זהו מקצוע עם שליחות רבה שיוכל להעניק לכן הרבה יותר מתעסוקה, אלא גם את התחושה שאתן אלו המעצבות את הדור הבא של ילדי ישראל, בעזרת הקניית סט של ערכים נכונים והבנה לעומק לגביי צורכיהם של הגיל הרך.


המודעות הציבורית לחשיבות התפקיד גברה רבות בשנים האחרונות. על רקע הפרשיות השונות העולות בנוגע לגיל הרך בישראל, התעורר הצורך לקיום מסגרות פורמליות ומקצועיות, שיכשירו על הצד הטוב ביותר מטפלים אשר עונים על כלל הקריטריונים לביצוע התפקיד. החינוך לגיל הרך דורש הכשרה מקצועית וקוד ואתי. זהו תפקיד שלצד הסיפוק הרב שהוא גורר עמו, טומן בתוכו גם אחריות רבה כמובן.


קורס מטפלות ומחנכות סוג 1 מטעם מכללת ניהולית, יוכל לפתוח עבורכם דלת לעולם חדש הקשור לגיל הרך, בו תוכלו להתקדם ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלכם בתחום. בתום לימודי הקורס תוכלו להשתלב בקורס מטפלות מחנכות סוג 2 ובכך להעמיק את הידע שלכם בנושאים חינוכיים והתפתחותיים. השתלמויות שונות במסגרת התפקיד גם כן יכולות לקדם אתכם, עד לתפקידי מפתח בתחום החינוך כמו גם תפקידים ניהוליים.

 


תכנית הלימודים


הלימודים טומנים בחובם הרצאות תיאורטיות - עיוניות בשילוב עם התנסות מעשית נרחבת. קורס מטפלות/מחנכות סוג 1 לגיל הרך של מכללת ניהולית, מספק לסטודנטים שלו כלים ברמה הפסיכולוגית, היצירתית ואף הניהולית אשר נגזרים ממסגרת התפקיד הכה משמעותי. ההכשרה היא מקיפה ביותר והיא נוגעת במגוון רחב של תחומים. בתכנית הלימודים של מכללת ניהולית התלמידים נוגעים בדרכי החינוך והפעילויות לגיל הרך, תוך כדי שילוב אמצעים קריאטיביים אשר מקדמים את חשיפתו לפיתוח יצירתי וקוגניטיבי של הפעוט, בעודו מתחיל את מסע חייו. כמו כן, נרכש ידע טכני בתפעול מערכות מחשב, אומנויות ושילובן בתחום החינוך לגיל הרך, ובנוסף, הגשת עזרה ראשונה ופעולות החייאה.

 

מתכונת הלימוד


קורס מטפלות שמציעה מכללת ניהולית בבית שמש נמשך כ - 800 שעות לימוד אקדמאיות לצד התמחות של 380 שעות עבודה במעונות לגיל הרך.

 

נושאי הלימוד

 

 • פעילות וחינוך בגיל הרך
 • על הילד והתפתחותו עד גיל שלוש
 • מיומנויות מחשב: תוכנות OFFICE
 • אתיקה מקצועית ותקשורת בין - אישית    
 • שילוב אומנויות בחינוך
 • ארגון הסביבה הפיזית
 • עזרה ראשונה והחייאה    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


כשהיא פועלת באישור משרד העבודה, מכללת ניהולית שבבית שמש עוסקת במתן השכלה, קורסים, תעודות מקצועיות והסמכות שונות לסטודנטים שלה. הודות לניסיון עתיר שנים במתן מסלולי לימוד רבים המאפשרים הכשרה תעסוקתית, סגל מרצים איכותי ועזרה במציאת עבודה בתום הלימודים – מכללת ניהולית הציבה לעצמה את המטרה להיות מהמובילות ביותר בהכשרה מקצועית לתחומי לימוד מבוקשים שבשוק הישראלי.

 

תנאי קבלה


על מנת להתקבל לקורס מטפלות/מחנכות סוג 1 במכללת ניהולית בית שמש, ישנו הצורך בהצגת תעודת סיום של 12 שנות לימוד. כמו כן, על המועמדות להציג אישור רפואי על בריאות תקינה ולעבור ראיון אישי. תנאי הקבלה הינם תחת הקריטריונים של משרד התעסוקה, המסחר והתעשייה.


תעודה


עם תום הלימודים ותקופת ההתמחות תוענק לסטודנטים שסיימו את לימודיהם בהצלחה תעודת מקצוע, בנוסף לתעודת גמר אשר תוענק באופן חיצוני על ידי משרד התמ"ת.


אפשרויות תעסוקה


הביקוש למטפלות ומחנכות לגיל הרך בישראל הוא גבוה ביותר. כשתסיימו את הכשרתכם ותחזיקו בתעודות המקצוע וההסמכה, תוכלו לבחור בין להמשיך את לימודיכם לקבלת תעודת מטפלת ומחנכת סוג 2, או שמא להשתלב במסגרות חינוך רשמיות כגון גנים ופעוטונים אשר מפוזרים ברחבי הארץ. בנוסף לכך תוכלו להציע את עצמכן כמטפלת פרטית של ילדים בגיל הרך. אם לא די בכך, תוכלו גם לנסות ולהגיע לתפקידים שונים במשרד החינוך ולהשתלב בתפקידי מפתח בחברה הישראלית. תכנית החינוך לגיל הרך היא רק צעד ראשון במסלול אשר יכול להציג בפניכם קריירה עשירה ומרתקת, בהתאם להעדפותיכם האישיות וכמובן לדרישות העולות מן השטח.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

פורום לימודי חינוך

הסבה להוראת מוסיקה מחינוך מיוחד
רים חנא
ללא תגובה
לימודי הסמכה בסמסטר חורף - ניתוח התנהגות
עדוי ויג'דאן
ללא תגובה
M.ed בספרות לבעל תואר ראשון
אמאני
ללא תגובה
תואר שלישי בתחום ליקוי ראייה ועיוורון
לילך
ללא תגובה
מה השכר של מורה בתיכון
דנית
ללא תגובה
תואר שני אחרי חינוך חברתי
נרמין
1 תגובות
השתלמויות אופק חדש בחולון לגננות
אילנית
1 תגובות
לימודי תואר M. teach בשפה העברית
אנואר
1 תגובות
לימודי חינוך על מנת להמשיך ללימוד ביבליותרפיה
רחל
1 תגובות
קורסי השלמות בהוראת האנגלית
ליטל
1 תגובות
הסמכה להוראת או הדרכת בישול
שושנה ליפן
1 תגובות
תעודת הוראה באנגלית ללא תואר
אפרת
1 תגובות
הוראה בתיכון - תעודת הוראה אוניברסיטה או במכללה
אחת
1 תגובות
צריך תואר ראשון בביולוגיה כדי ללמד ביולוגיה בתיכון?
לירון
1 תגובות
תעודת טיפול ניתוח התנהגות יישומי
סאלי אגבאריה
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים 919 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל 983 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון 444 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים