קורסי חשבונאות במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - קורסי חשבונאות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורסים בחשבונאות במכללת ניהולית בבית שמש


משתלבים בעולם החשבונאות


חשבי שכר ומנהלי חשבונות הם משאב חיוני וחשוב לכל עסק או ארגון. הם אחראיים על מגוון של תחומים, מהכנה של טפסים ודוחות שנוגעים לשכר או להכנות ולהוצאות של החברה ועד לפיקוח שוטף על הפעילות הפיננסית הכללית של הארגון, כדי לאתר תקלות ובעיות ולהציע להן פתרון יעיל ואיכותי. עולם החשבונאות כולל מגוון של תפקידים ודרגות הסמכה, מה שמציע לעובדים בענף אפשרויות רבות לפיתוח מקצועי ולקידום הקריירה וכך גם להעלות את רמות השכר להן הם זכאים במשק.


בין מגוון הקורסים שנלמדים במכללת ניהולית בבית שמש אפשר למצוא גם מגוון של הכשרות מקצועיות בתחום החשבונאות. קורסים בחשבונאות מכינים את המשתתפים לקראת תפקידים מבוקשים בתחום החשבונאי והפיננסי ומאפשרים להם לפתח מיומנויות ביצוע חישובים והכנה של דוחות שונים שנדרשים מבעלי התפקידים. בין היתר, המכללה מציעה קורסים בתחום חשבות השכר וקורסים בענף הנהלת החשבונות, בדרגות הסמכה שונות. קורסים אלה מותאמים לדרישות העדכניות במשק ומכינים את המשתתפים בהם לקראת האתגרים המקצועיים בענף והשינויים שצפויים בו בעתיד הקרוב.


במכללת ניהולית מלמדים מרצים בעלי ניסיון בתחומי החשבונאות השונים ובהכנה של סטודנטים למבחני הסמכה למקצועות השונים בעולם החשבונאות. באמצעות תרגולים מעשיים שונים מאפשרים לתלמידים לתרגל בפועל מיומנויות חשובות שנדרשות מאנשי המקצוע בתחום. הקורסים כוללים גם הכנה ממוקדת לקראת מבחנים חיצוניים שעורכים גופים כגון משרד העבודה ולשכת רואי החשבון, שמי שעוברים אותם בהצלחה זכאים לקבל תעודות מקצוע.


מסלולי הלימוד


אלה הם הקורסים בתחום החשבונאות שנלמדים במכללת ניהולית בבית שמש:


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2


המכללה מציעה קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, להכשרת מנהלי חשבונות לדרגת בסיסי ומתקדם. המסלול נערך בפיקוח של משרד העבודה והוא מכין את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים שעורך המשרד, כאשר תלמידי המכללה זכאים לציוני מגן. במהלך הקורס לומדים על תחומי האחריות של מנהלי החשבונות, לרבות רישום פעילות עסקית ופיננסית וביצוע של חישובים מסחריים שונים. המסלול כולל כ - 320 שעות לימוד אקדמיות והוא נפרש על פני פרק זמן שבין שמונה לעשרה חודשים. הקורס נערך בשעות הערב ונוח לשילוב עם עבודה. תלמידים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת סיום מטעם המכללה וכן תעודת מקצוע שמוענקת על ידי משרד העבודה לעוברים בהצלחה את הבחינות.


קורס הנהלת חשבונות סוג 3


בוגרי קורסים ברמת בסיסי ומתקדם בהנהלת חשבונות ומנהלי חשבונות ברמה 2 ומעלה שמעוניינים לקדם את הקריירה ולהרחיב את תחומי האחריות שברשותם יכולים ללמוד בקורס הנהלת חשבונות סוג 3 ראשי. הקורס, שנערך בפיקוח של משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים מרחיב את הידע והכלים המקצועיים של מנהלי חשבונות ומכין אותם למבחני סיווג מקצועיים שעורך משרד העבודה בסיוע של ציוני מגן לתלמידי המכללה. במהלך הקורס לומדים על מגוון של נושאים שחיוניים למנהל חשבונות, לרבות ניירות ערך, מכירה וקנייה, שחזור חשבוניות, ביקורת חשבונאות, דוחות לתזרים מזומנים, ניתוח דוחות כספיים וחשבונאות מעשית, לצד היכרות מעמיקה עם התקינה המקצועית בתחום הנהלת החשבונות. היקפו של הקורס 214 שעות לימוד אקדמיות ואורכו הוא כעשרה חודשים עד שנה. המסלול מתאים לאנשים עובדים ומפגשים מתקיימים אחת לשבוע בערבים. משתתפים שמשלימים את הקורס בהצלחה ועוברים את מבחני הסיווג מקבלים תעודת סיווג מטעם משרד העבודה וכן תעודת גמר של מכללת ניהולית.

 


קורס חשבי שכר בכירים


מכללת ניהולית עורכת קורס חשבי שכר בכירים שמטרתו להכשיר את המשתתפים לתפקיד מבוקש בשוק העבודה. הקורס מתמקד במיומנויות הכנת משכורות ולפיקוח על השכר בארגונים ובמהלכו לומדים שיטות מקצועיות לעריכת חישובי שכר כלליים במגוון ענפים במשק. תלמידי הקורס לומדים על חוקים מגוונים בתחום השכר, על תקנות מס ההכנסה והביטוח הלאומי ועל אופן ההכנה של דוחות חודשיים וביצוע חישובי השכר. נוסף על כך, הם מכירים תוכנות ממוחשבות להכנה של תלושי שכר, להנפקת טפסים ולביצוע חישובים מקצועיים. בקורס חשבי שכר בכירים כ - 154 שעות לימוד, הוא נערך כקורס ערב שכולל מפגש שבועי אחד. לבוגרי הקורס ניתנות מספר תעודות, לרבות דיפלומה מטעם משרד העבודה, תעודת סיום של מכללת ניהולית ותעודת סיום של לשכת רואי החשבון בישראל למי שעוברים בהצלחה בחינת גמר חיצונית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

פורום לימודי תעודה | קורסים

פרטים על קורס ספרדית למתחילים
אורית
ללא תגובה
קורס אנרגיה סולארית מתחדשת
תמיר
ללא תגובה
לימודי בישול מטעם משרד העבודה בחיפה
שרון קרן
ללא תגובה
לימודי מזכירות רפואית בבית שמש
עדיה מוזס
ללא תגובה
חוג לכתיבה יוצרת במרכז
נילי שפירא
ללא תגובה
קורס מזכירה רפואית במרכז
עווד ראניה
ללא תגובה
קורס בדרום בטבחות סוג 1
ליאור
ללא תגובה
קורס טיפול זוגי , גישור או טיפול משפחתי?
אביטל נחמיאס
ללא תגובה
אוריקולריה קורס דיקור אוזן
עצמונה גלעין
ללא תגובה
מה שעות הלימודים של קורס ללימודי תעודה?
רועי
ללא תגובה
קורס אפילציה או לייזר לאחות
חיון מיכל
ללא תגובה
מה העלויות של קורס מדריכים?
פאדי
ללא תגובה
קורס לשיפור שפת יידיש
דבורה גולדשטייי
ללא תגובה
קורסי ממונה בטיחות במרכז
מור
ללא תגובה
מה לומדים בקורס קציני ביטחון
חייט משה
ללא תגובה
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון 443 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל 983 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב 1,426 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים