קורס חשבי שכר בכירים במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - חשבי שכר בכירים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס חשבי שכר בכירים - מכללת ניהולית בבית שמש


להוביל את תחום השכר


בין אם מדובר בשכר של עובד בחנות קטנה או של מנכ"ל בחברה בין לאומית גדולה, תלושי השכר שמוענקים מדי חודש לעובדים כוללים בתוכם מגוון של רכיבים שבאים להסדיר את כלל הזכויות והחובות של העובדים, לרבות מיסוי, פנסיה וחופשות. לשכת רואי החשבון קובעת נהלים ותקנות שנוגעים לכלל העובדים במשק ומסדירים את ההיבטים שחשוב להקפיד עליהם כאשר יוצרים מערכי שכר עבור חברות.


הכנה של תלושי משכורות וחישובים בתחום השכר דורשת מצד העובדים בקיאות וידע בענפים שונים, בהם חשבונאות, מיסוי, משפט ומחשוב. חשיבותו של השכר מצריכה גם דיוק וקפדנות מצד העובדים, שנדרשים לוודא כי לא נופלות טעויות בשכרם של העובדים. בשוק של היום ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים, שיכולים להעניק שירותי הכנה וניתוח של מערך השכר עבור ארגונים ומוסדות במגוון מגזרים ותחומים, מעסקים קטנים ועד לחברות ממשלתיות.

 

מי ששואפים לרכוש מיומנויות מקצועיות בתחום השכר והכספים יכולים ללמוד בקורס חשבי שכר בכירים במכללת ניהולית שבבית שמש. הקורס מתקיים בפיקוח של משרד העבודה ולשכת רואי החשבון והוא בא להקנות לתלמידיו שלל כלים מקצועיים לביצוע של חישובים בתחום השכר, במגוון ענפים במשק הישראלי ובהתאם לתקנות ולחקיקה בתחום. המסלול כולל למידה פרקטית ותרגולים שונים והוא שואף לספק לבוגרים יתרונות שיכולים לסייע להם להשתלב בשוק התעסוקה כחשבי שכר בתום ההכשרה.

 

 

תכנית הלימודים


תלמידי הקורס לומדים על מגוון של חוקים ותקנות בתחום השכר, כגון חוק ביטוח בריאות ממלכתי, חוק הלנת השכר, חוק דמי מחלה, חוק דמי הבראה, חוק הביטוח הלאומי, חוק שכר המינימום וחוקים נוספים שבאים לעגן את זכויותיהם של עובדים בכל הנוגע לשכרם. כמו כן, הם לומדים על תהליך ההכנה של גיליונות שכר ודוחות חודשיים ועל אופן ההפקה של טפסים שונים שנדרשים במסגרת ארגונים עסקיים. נוסף על כך, הם לומדים כיצד להשתמש בתוכנות מחשב לחשבי שכר, אשר מאפשרות להפיק במהירות וביעילות את תלושי השכר ולבצע חישובים ועיבוד מידע באופן אפקטיבי, מה שיכול לסייע לחשבי שכר לחסוך זמן ומשאבים במסגרת תפקידם.


מתכונת הלימוד


הקורס כולל כ - 115 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב ובמתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. המסלול משלב במהלכו תרגולים שונים שבמסגרתם המשתתפים מתנסים בהכנה של דוחות שונים ומכירים תוכנות ממוחשבות לחישוב שכר.


נושאי הלימוד


תלמידים בקורס זה לומדים על מגוון נושאים בתחום חשבות השכר, כגון:

 

 • עבודת נשים ונוער
 • פקודת מס הכנסה
 • חוק שכר המינימום
 • הכנת דוחות חודשיים
 • הכנת גיליונות משכורת
 • חוק שעות עבודה ומנוחה
 • תוכנות פנסיה וקופות גמל
 • חוק הביטוח הלאומי הממלכתי    
 • דמי מחלה
 • תוספת יוקר
 • פיצוי פרישה
 • הפקת טפסים
 • פקודת חברות
 • חוק פיצויי פיטורין
 • הכנת תלושי שכר    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת ניהולית אפשר ללמוד בשלל תכניות ללימודי תעודה. הקורסים השונים מתמקדים במיומנויות שנדרשות מעובדים בשוק העבודה של ימינו והם משלבים פרקטיקה עם לימוד עיוני במטרה לסייע לבוגרים בהשתלבותם בשוק העבודה. במכללה ניתן למצוא קורסים כגון קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול מלאי ורכש, קורס רכב ציבורי, קורס משא כבד, קורס ניהול משרד כללי ובכיר והכשרות נוספות. הקורסים במכללה נערכים בפיקוח ובאישור משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים והם מכינים את המשתתפים לקראת מבחני הסמכה שעורך משרד זה לקבלת תעודות מקצוע ודיפלומות הסמכה מוכרות.


תנאי קבלה


לקורס מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות. אין צורך בידע מקצועי קודם בתחום חשבות השכר כדי ללמוד בקורס, יכולים להתקבל גם חסרי ניסיון מקצועי קודם בענף שמעוניינים לעשות בו את הצעדים הראשונים.


תעודה


משתתפי הקורס שעומדים בכל הדרישות זכאים לקבל מספר תעודות בסיומו. הם זכאים לתעודת סיום שמוענקת על ידי מכללת ניהולית; תעודה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים; ותעודת סיום שניתנת על ידי משכת רואי החשבון, דיפלומה זו ניתנת לבוגרים שעוברים בהצלחה מבחן חיצוני מטעם הלשכה. בוגרי הקורס שמעוניינים בכך יכולים להמשיך למסלולי הכשרה נוספים בתחום הפיננסים והחשבונאות שנלמדים במכללה, וכך להרחיב את הידע והכלים שברשותם. בין היתר הם יכולים ללמוד בקורסים בתחום הנהלת החשבונות, קורסים במזכירות וקורסים בתחום הרכש והניהול.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי יש קורס מזכירה רפואית?
סבטלנה פסטין
1 תגובות
יש חפיפה בין קורסים בתואר שני במנהל עסקים לבין קורס דירקטורים?
אשר שטרית
1 תגובות
הרשמה לקורס מזכירה רפואית
דורית נחמיאס
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות
אחמד
1 תגובות
איפה כדאי ללמוד קורס שמאות?
אלירן
1 תגובות
אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים944 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp