קורס הנהלת חשבונות 1 + 2 במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - הנהלת חשבונות 1 + 2.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 בסיסי ומתקדם במכללת ניהולית בבית שמש


עומדים באתגרים פיננסיים


מנהלי חשבונות הם בעלי חשיבות רבה בכל ארגון. הם אחראיים בין היתר על רישום פעילויות עסקיות וכלכליות שמתקיימות במסגרת הארגון ומפקחים על התקינות של כלל הפעולות הפיננסיות שבמסגרת אחריותם. עובדים אחראיים ואיכותיים בתחום הנהלת החשבונות יכולים לספק יתרונות רבים לחברה בה הם פועלים, שכן הדוחות והחישובים שהם מבצעים מסייעים למנהלים לאתר כשלים ולקויות בהתנהלות הפיננסית וכן עוזרים להם להתייעל מבחינה כלכלית, לחסוך בעלויות ולהגדיל את הרווחים של החברה. מנהלי חשבונות הם משאב נחוץ בחברות מגדלים שונים ובמגזרים שונים במשק, מעסקים קטנים בשוק הפרטי ועד למשרד ממשלה וארגונים בסקטור הציבורי.


מכללת ניהולית שבבית שמש מציעה קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, אשר בא להכין את משתתפיו לקראת בחינות הסיווג שעורך משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים לקבלת הסמכה הנהלת חשבונות סוג בסיסי ומתקדם. הקורס מפוקח על ידי משרד העבודה ותלמידיו נהנים מציון מגן מטעם המכללה. לאחר סיום הקורס, המשתתפים יכולים להשתלב במגוון של אפיקי תעסוקה כמנהלי חשבונות, במסגרת חברות פרטיות וגופים ציבוריים במשק. כמו כן, בוגרים שמעוניינים להרחיב את הכלים הפיננסיים והחשבונאיים שברשותם יכולים לפנות לקורסים נוספים כגון קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס ייעוץ מס או קורס חשבי שכר.

 


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים בהרחבה על סוגיות בתחום הנהלת החשבונות, שחיוניות לצורך קבלת ההסמכה בדרגת "בסיסי ומתקדם". תחילה, הם לומדים על עקרונות בסיסיים בחשבונאות פיננסית, כגון מע"מ, מלאי, משכורות וכן בוחנים את תהליך עריכתם של דוחות כספיים. לאחר מכן, הם לומדים על היבטים מתקדמים יותר של החשבונאות הפיננסית לרבות סוגי עסקאות, שותפויות, קבלנים, מלכ"רים ומטבע חוץ.


בהמשך התכנית, הם מעמיקים בטכניקות חישובים מסחריים ולומדים לערוך חישובים שנוגעים לרווח ולהפסד, לריבית ולהנחות מסוגים שונים. נוסף על כך, הם מתוודעים למבנה המשק ולתורת המסחר תוך שהם מתוודעים לסוגי התאגידים והבנקים ולפעילותה של מערכת המיסים הישראלית. כמו כן, הם מקבלים כלים חשובים בתחום החשבונאות המעשית הממוחשבת ולומדים לתפעל יישומים ממוחשבים שמשמשים מנהלי חשבונות.


מתכונת הלימוד


קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2 של מכללת ניהולית נפרש על פני כ - 285 שעות לימוד אקדמיות לפי התכנית החדשה, מתוכן 78 שעות מעשיות. המסלול מתקיים כקורס ערב והוא נפרש על פני פרק זמן שבין שמונה לעשרה חודשים. שיעורים מתקיימים אחת לשבוע במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. המסלול משלב לימוד עיוני של שלל סוגיות בתחום הנהלת החשבונות יחד עם תרגולים מעשיים בהנהלת חשבונות ממוחשבת, שבהם המשתתפים מיישמים בפועל את העקרונות הנלמדים בכיתה וצוברים ניסיון פרקטי בתחום.


נושאי הלימוד


במהלך התכנית המשתתפים לומדים על שלל סוגיות וביניהן הנושאים הבאים:

 

 • מלכ"רים וקבלנים
 • חשבונות פיננסית
 • חישובים מסחריים
 • שותפויות ועסקאות
 • עריכת דוחות כספיים
 • חשבונאות ממוחשבת
 • תורת המסחר והמשק    
 • רווח והפסד
 • ריבית והצמדה
 • קוד בינה ועוקץ
 • משכורות ומלאי
 • מערכת המיסים
 • סוגיות בבנקאות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת ניהולית היא מוסד להכשרה מקצועית ולימודי תעודה, אשר עורך שלל קורסים בפיקוח של משרד העבודה. מוסד הלימוד מנוסה בתכניות הסמכה מגוונות בענפים שיש להם ביקוש רב במשק הישראלי, כגון מחשבים, חשבונאות, מזכירות וטיפול. מוסד הלימוד שם לו למטרה להוביל את תחום ההכשרה התעסוקתית ושם דגש על סיוע לתלמידים להצליח בהשתלבותם בשוק העבודה לאחר תום ההכשרות. לשם כך, הקורסים השונים משלבים למידה פרקטית והיכרות עם סוגיות שעמם מתמודדים עובדים בשגרת העבודה.


בין הקורסים שנלמדים במכללת ניהולית אפשר למצוא קורס הנהלת חשבונות סוג 3, קורס חשבי שכר בכירים, קורס מזכירות רפואית, קורס מטפלות ומחנכות סוג 1, קורס נהגי רכב ציבורי, קורס מנהל משרד כללית + בכירה, קורס מנהלי מלאי ורכש ועוד מגוון רחב של קורסים והכשרות. בעזרת הדיפלומות שמקבלים בוגרי הקורסים השונים, הם יכולים לפנות לשלל אפיקים מקצועיים נחוצים ולפתח קריירה מספקת.

 

תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל לקורס זה צריכים להיות מעל גיל 18, שהם בוגרי 12 שנות לימוד לפחות.


תעודה


למשתתפים שעומדים בהצלחה בכל הדרישות במהלך הקורס ניתנת תעודת סיום על ידי מכללת ניהולית. כמו כן, לבוגרים שעומדים בחובות הקורס ועוברים בהצלחה את בחינות הסיווג שעורך משרד העבודה למנהלי החשבונות, ניתנת תעודה מקצועית על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

מתי יש קורס מזכירה רפואית?
סבטלנה פסטין
1 תגובות
יש חפיפה בין קורסים בתואר שני במנהל עסקים לבין קורס דירקטורים?
אשר שטרית
1 תגובות
הרשמה לקורס מזכירה רפואית
דורית נחמיאס
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות
אחמד
1 תגובות
איפה כדאי ללמוד קורס שמאות?
אלירן
1 תגובות
אפשר ללמוד שיננית בלי בגרות מלאה?
סמיר
1 תגובות
קורס לתעודה באיטום מוסמך
סהר צוקלו
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים944 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp