קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת ניהולית בבית שמש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ניהולית בית שמש - הנהלת חשבונות 3.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 ראשי - מכללת ניהולית בבית שמש


מקדמים את הקריירה החשבונאית


ענף הנהלת החשבונות כולל בתוכו מספר דרגות הסמכה, אותן מעניק משרד העבודה למי שעוברים בהצלחה קורסים ייעודיים ומבחנים. אחת הדרגות בתחום היא הסמכת "הנהלת חשבונות סוג 3", שנחשבת לאחת הדרגות המתקדמות יותר בענף ומעניקה לעובדים שמחזיקים בה תחומי אחריות רבים יותר.


תחום החשבונאות משתנה כל העת בהתאם לתמורות כלכליות שעוברות על המשק. כתוצאה מכך מנהלי החשבונות צריכים להכיר את ההתפתחויות השונות בחקיקה ובתקינה ולהיות ערים לכלים העדכניים ביותר, כדי להציע שירותים איכותיים ומהימנים לארגונים.


עובדים בתחום הנהלת החשבונות אשר מעוניינים לעלות בסולם ההסמכה המקצועי ולשכלל את הקריירה יכולים ללמוד בקורס הנהלת חשבונות סוג 3 ראשי שנלמד במכללת ניהולית שממוקמת בבית שמש. תכנית הקורס באה להרחיב את הידע שברשותם של מנהלי חשבונות סוג 1 + 2. הקורס מכין את התלמידים לקראת מבחן סיווג לדרגת הנהלת חשבונות סוג 3 שעורך משרד העבודה, הרווחה, והשירותים החברתיים. המכללה מגישה את התלמידים למבחני ההסמכה עם ציוני מגן. לאחר תום הקורס, בוגריו יכולים להשתמש בידע ובכלים שנלמדים כדי לקדם את הקריירה בתחום הנהלת החשבונות. הם יכולים להשתלב במגוון של משרדים וחברות במגזר הפרטי וכן בגופים ציבוריים. בוגרים שמעוניינים להמשיך להעמיק את הכשרתם יכולים לפנות גם להכשרות מקצועיות נוספות וללמוד בקורסים בחשבונאות בתחומים נוספים או בקורסים בעולם הפיננסי.


תכנית הלימודים


משתתפי הקורס לומדים סוגיות מתקדמות בתחום הנהלת החשבונות ולומדים על תהליכים מקצועיים מגוונים. בין היתר, הם דנים במבנה כלכלי של חברות, בסוגי התחייבויות ומאזנים וכן בטכניקות השקעה בניירות ערך. כמו כן, הם עוסקים במושגים מרכזיים בענפי המימון, הקנייה והמכירה ומתמקדים בטיפול החשבונאי שדרוש למיסים על ההכנסה. בהמשך התכנית הם רוכשים ידע בסיסי בביקורת חשבונאות ולומדים כיצד לנתח דוחות כספיים של חברות באופן יעיל ומקצועי. כמו כן, הם מתוודעים לעקרונות מרכזיים בתקינה החשבונאית ומפתחים מיומנויות פרקטיות בתחום החשבונאות אשר חשובות למנהלי חשבונות בעידן הטכנולוגי של היום, שדורש מן העובדים מיומנויות, בקיאות ושליטה במערכות מגוונות שונות במקביל.


מתכונת הלימוד


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת ניהולית נפרש על פני פרק זמן שבין עשרה חודשים לשנה אחת. הוא כולל כ - 214 שעות לימוד אקדמיות. מפגשים מתקיימים אחת לשבוע, בשעות הערב וכך הקורס מתאים לאנשים עובדים. הוא משלב לימוד תיאורטי של נושאים בהנהלת חשבונות יחד עם התנסות מעשית של המשתתפים בתכנים אלה דרך תרגולים שונים. הקורס גם מכין את המשתתפים לקראת מבחני ההסמכה לסיווג סוג 3.


נושאי הלימוד


במהלך ההכשרה נלמדים מגוון נושאים חשובים בתחום הנהלת החשבונות, הנה כמה מהם:

 

 • התחייבויות תלויות
 • השקעות בניירות ערך
 • שחזור חשבונות ודיווח
 • מימון ומכירות בתשלומים
 • יסודות בביקורת חשבונאות
 • אירועים אחרי תאריך ומאזן
 • טיפול חשבונאי במיסים על ההכנסה    
 • מרכז וסניפים
 • תקינה חשבונאית
 • חשבונאות מעשית
 • דוח תזרים מזומנים
 • ניתוח דוחות כספיים    
 • ועוד

 


על מוסד הלימוד


מכללת ניהולית עורכת שלל תכניות ללימודי תעודה בענפים שיש להם ביקוש במשק הישראלי, כגון ניהול, חשבונאות, רכב ומזכירות. המסלולים הנלמדים במכללה מוכרים על ידי משרד העבודה ומכינים את המשתתפים לקראת מעבר של מבחני סיווג שעורך המשרד לקבלת דיפלומות מקצועיות. המכללה שואפת לקדם את תלמידיה ולסייע להם להשתלב בשוק העבודה לאחר תום ההכשרות.


בין הקורסים אשר מתקיימים במכללת ניהולית אשר למנות קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס חשבי שכר בכירים, קורס ניהול מלאי ורכש, קורס מזכירות רפואית, קורס ניהול משרד כללי ובכיר, קורס רכב משא כבד, קורס מטפלות מחנכות לגיל הרך סוג 1 וקורסים נוספים. הקורסים השונים שנלמדים במכלה מתקיימים בהתאם להנחיות של משרד העבודה. הם משלבים במהלכם תכנים פרקטיים במטרה להקנות למשתתפים סל מיומנויות שיכול לשמש אותם עם צאתם לשוק העבודה.


תנאי קבלה


לקורס יכולים להתקבל מועמדים שברשותם תעודת סיווג הנהלת חשבונות סוג 2 מטעם משרד העבודה.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת ניהולית. לאחר תום הקורס, הם יכולים לגשת למבחן חיצוני שעורך משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. מי שעוברים את המבחן בהצלחה מקבלים תעודת סיווג סוג 3 - ראשי, על ידי משרד העבודה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ניהולית בבית שמש

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס רובוטיקה ממדה
יוליה
ללא תגובה
האם לימודי הנחיית קבוצות מתקיימים בזום השנה?
דיקלה הופמן דהן
1 תגובות
לימודי חוץ בשיווק או משאבי אנוש
יעל כהן
1 תגובות
קורס מנהל עבודה תשתיות ועפר
שאדי
2 תגובות
קורס בדיקת פוליגרף במרכז
שני
1 תגובות
קורס עיצוב גבות בירושלים
מוריה
1 תגובות
קורס טכנאי מכשירים ביתיים
יוסי עגמי
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,263 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp