לימודי צעירים לתעודה באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב - לימודי צעירים לתעודה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תכנית לימודי צעירים לתעודה - האקדמית תל אביב יפו


להבין את הצעירים של היום


הם רחבי אופקים מאי פעם, שאפתנים מתמיד ובעלי יכולות יזמות וכישורים שבעזרתם הם שואפים לשנות את פני החברה. צעירים וצעירות בני דור ה - Y ובני הנוער בדור ה - Z מהווים בעצם את עתידה של החברה שלנו וכבר היום הם משתלבים בתפקידי מפתח במשק, בפוליטיקה ובחברה. שנות העשרים והשלושים לחיים הן פרק הזמן העיקרי שבו מתקבלות החלטות קריטיות שיכולות להשפיע לא רק על החיים האישיים אלא גם על המרקם החברתי והמדיני.


תחום לימודי הצעירים הוא ענף חדש יחסית והוא בא לענות על דרישה הולכת וגוברת להתמודדות עם פערי הדורות ועם שינויים בחברה, בפוליטיקה ובשוק העבודה. באקדמית תל אביב יפו פועלת תכנית לימודי תעודה בתחום לימודי הצעירים, מסלול זה שואף לאפשר לסטודנטים להכיר לעומק את עולמם של צעירים בישראל של היום ובעולם באופן כללי ולהקנות להם כלים להובלת שינוי חברתי כלכלי.


תכנית הלימודים


תכנית זו מעניקה לסטודנטים כלים להבנה ולניתוח של אופן החיים של צעירים היום, של שאיפותיהם והמניעים שלהם במעגלי החיים השונים. הם רוכשים כלים מתחומים מגוונים לרבות סוציולוגיה, מדעי ההתנהגות, כלכלה, תקשורת ותעסוקה. כמו כן, הם דנים בהרחבה בהיבטים חברתיים, תקשורתיים, כלכליים שיווקיים וקהילתיים שנוגעים לחייהם של צעירים בני דור ה - Y ודור ה - Z היום ועוסקים בשינויים מהותיים שמתחוללים היום בהשוואה לדורות קודמים.

 


מתכונת הלימוד


היקף תכנית זו הוא כחמישה חודשים והיא נפרשת על פני כ - 120 שעות לימוד. שיעורים מתקיימים בשעות אחר הצהריים אחת לשבוע, המסלול כולל כ - 25 מפגשים. המסלול משלב בין לימוד עיוני לבין סיורים לימודיים למרכזי צעירים, מפגשים עם יזמים צעירים והרצאות אורח של אנשי שיווק ומדיה שמתמחים בעבודה מול דור הצעירים.


נושאי הלימוד

 

 • צעירים ורשתות חברתיות
 • עירוניות ודיור
 • קבלת החלטות באינטרנט
 • שיווק לצעירים
 • התנדבות ומעורבות אזרחית
 • בני נוער בסיכון
 • נשים צעירות בעולם העבודה
 • פסיכולוגיית דור ה - Z
 • התמודדות צעירים עם זוגיות
 • תקשורת חדשה וריאליטי    
 • תפישת צעירים במארג הכלכלי   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


באקדמית תל אביב יפו מתקיימות מגוון של תכניות לימודים לתואר ראשון ושני. בין המסלולים אפשר למנות לימודי כלכלה וניהול, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי מדעי המחשב, לימודי חברה ופוליטיקה ותואר ראשון בסיעוד.


תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים בעלי תואר ראשון או תואר שני בתחומי הטיפול או החינוך. הוא מתאים במיוחד למורים, למדריכים, למדריכי נוער בסיכון, ליועצי תעסוקה ולמטפלים בגישות שונות שנפגשים עם צעירים במסגרתם עבודתם. הוא מיועד גם למנהלים, למאמנים, ליועצים ולאנשי מדיה שמעוניינים להבין לעומק את התהליכים שמשפיעים על הדור הצעיר וחיי העבודה והחברה שלו.

 


תעודה


סטודנטים שמסיימים בהצלחה את הלימודים בתכנית זו מקבלים תעודת יועצים לענייני צעירים מטעם האקדמית תל אביב יפו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp