תואר שני במדעי המחשב עם תזה באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב - תואר שני מדמ"ח עם תזה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במדעי המחשב במסלול מחקרי עם תזה באקדמית תל אביב יפו


לחקור לעומק את המחשב


תעשיית המחשוב היא דינמית ביותר והיא לא מפסיקה להתפתח ולהשתכלל לרגע. חוקרים בתחום פועלים כל העת כדי לפתח את הטכנולוגיות הגדולות הבאות של מחר ולפצח את התיאוריות שיכולות לשמש לבנייתה של תשתית טכנולוגית זו. פירות המחקרים שהם מבצעים נראים באפליקציות החדשניות שבטלפונים החכמים שלנו, במערכות כלכליות ופיננסיות בינלאומיות, בציוד טכנולוגי תעשייתי מתקדם ובעוד שלל ענפים ותחומים.


במסגרת תואר שני במדעי המחשב שמתקיים באקדמית תל אביב יפו הסטודנטים יכולים לבחור ללמוד במסלול מחקרי לתואר שני במדעי המחשב, שכולל כתיבת תזה. תכנית זו מציעה לסטודנטים להתעמק במחקר ולפתח את מיומנויות העשייה המחקרית שלהם בעולם המחשבים והתוכנה. הבוגרים יכולים להמשיך לתואר שלישי במדעי המחשב וכן באפשרותם לעשות שימוש בכלים ובהתנסות המחקרית שהם צוברים כדי להתקדם לתפקידים משמעותיים בתעשיית המחקר והפיתוח ובעולם ההייטק.


תכנית הלימודים


במהלך התכנית לתואר השני הסטודנטים מעמיקים את הידע והכלים המעשיים שלהם בתחום המחשוב ונחשפים להתפתחויות מחקריות וטכנולוגיות מובילות. הם מרחיבים את היכרותם עם תיאוריות מרכזיות במדעי המחשב ובמקביל מעמיקים את המיומנויות המקצועיות שלהם בחומרה ובתוכנה.


במסגרת כתיבת התזה הם יכולים לחקור ולהתעמק בשל נושאים במדעי המחשב. הם יכולים לבחור לבחון תחומים כגון שיטות פורמליות שנוגעות לאיכות ולדיוק של מערכות מחשוב, אלגוריתמים ותיאוריות חישוביות מתחום מדעי המחשב ואבטחת מידע של מערכות ויישומים.


מתכונת הלימוד


התכנית נמשכת כשנתיים כאשר השנה השלישית מוקדשת לכתיבת התזה, אולם במקרים מסוימים יש אפשרות להאריך את משך התואר עד ארבע שנים לכל היותר. מתכונתו של המסלול נבנתה במיוחד כדי להתאים לשילוב עם עבודה וכך היא מתאימה לעובדים בהייטק, בתעשייה ובתחום הביטחון שמעוניינים להרחיב את הידע והכלים שברשותם. התכנית כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה, סמינר וכתיבה של תזה מחקרית אותה מבצעים בליווי של מנחה.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים במסגרת התכנית נכללים גם:

 

  • שיטות אופטימיזציה
  • ניתוח מערכות
  • יישומי למידה עמוקה
  • אנליזה של תכניות
  • בניית יישומים ברשת
  • עיבוד שפה טבעית
  • עיצוב וניתוח מונחה עצמים
  • חישוב ומידע מוצפן    
  • אלגוריתמים ותיאוריית החישוב    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר למדעי המחשב של האקדמית תל אביב יפו מפעיל גם תכנית לתואר שני במדעי המחשב ללא תזה, שבה כותבים עבודת גמר יישומית. כמו כן, מתקיימות במוסד הלימוד תכניות נוספות לתואר מוסמך, כגון תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, תואר שני בפסיכולוגיה רפואית ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית. המוסד מציע מלגות לימוד לסטודנטים לתואר שני, חלקן פנימיות מטעמו ואחרות מטעם גופים חיצוניים.


תנאי קבלה


לתכנית המחקרית יכולים להתקבל מועמדים בוגרי לימודי מדעי המחשב, לאחר אישור של ועדת קבלה. כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי תנאי קבלה יש לפנות ישירות למוסד הלימוד.

 


תעודה


תואר שני M.Sc. במדעי המחשב מוענק לבוגרי התכנית שעומדים בכל חובותיהם במסגרתה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp