לימודי ניהול תעשייתי בהתמחות תהליכי מידע במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר
לימודי ניהול תעשייתי בהתמחות תהליכי מידע במכללה האקדמית ספיר

לימודי ניהול תעשייתי עם התמחות ניהול תהליכי מידע במכללה האקדמית ספיר


תשתית טכנולוגית לתעשייה מתקדמת


אחד הגורמים המשפיעים והמשמעותיים בתעשייה הוא ענף המחשוב. טכנולוגיות מתקדמות שמשולבות במפעלים, בארגונים עסקיים ובסטארט אפים מגדירות מחדש את האופן בו מתקבלות החלטות, את דפוסי התקשורת בין חברות ואת הקשר שנרקם בין הארגונים לבין לקוחותיהם. הטכנולוגיה מתקדמת כל העת בצעדי ענק, מה שמביא לדרישה מוגברת לאנשי מקצוע בעלי הבנה של תהליכים בתכנות, בתפעול ובניהול של מערכות המידע החיוניות כל כך לתפקודם של עסקים וארגונים.


המכללה האקדמית ספיר מציעה תכנית ללימודי ניהול תעשייתי, במסגרתה ניתן לבחור במסלול ההתמחות בניהול תהליכי מידע. מסלול זה מעניק לתלמידיו ידע נרחב בתחום מערכות המידע וטכנולוגיות המידע הארגוניות. הידע הנרכש בתכנית פותח בפני הבוגרים דלתות למגוון של תפקידים בארגוני תעשייה, בתחומים כגון תכנות, ניהול מערכות מידע ומחשוב.

 


תכנית הלימודים


במהלך לימודיהם בתכנית ההתמחות בניהול תהליכי מידע, הסטודנטים מעמיקים במגוון של טכנולוגיות מידע מתקדמות וביישומים שלהן בתעשייה. הם לומדים על בסיסי נתונים ומערכות מידע, על יישומים לאינטרנט ועל טכנולוגיות לאבטחת מידע ארגוני. כמו כן, הם בונים מיומנויות בתכנות מתקדם.


מתכונת הלימוד


זוהי אחת משלוש מגמות ההתמחות של התכנית, אותה בוחרים באמצע שנת הלימודים השנייה. כדי להתאים לאנשים עובדים, התכנית מציעה מסלול מערכת חלקית אשר כולל סמסטרים בקיץ ובו לומדים ביום שבועי אחד וביום שישי. מתקיימת גם מערכת מלאה ובה לומדים בשלושה ימים במהלך השבוע, ללא סמסטר קיץ. אורכן של שתי התכניות הוא שלוש שנים.


הסטודנטים לומדים בקורסים עיוניים, בקורסי בחירה של ההתמחות וכן בקורסי העשרה שונים. לקראת סיומה של התכנית הם מבצעים פרויקט גמר, שבו הם מיישמים את העקרונות שנלמדים כדי לפתור בעיות ממשיות בתעשייה ובארגונים, בליווי של מרצים ואנשי תעשייה.

 


נושאי הלימוד


בהתמחות זו נלמדים מגוון של נושאים וביניהם גם:

 

  • ניהול בסיסי נתונים
  • עיצוב וניתוח מערכות מידע
  • אלגוריתמים בעיבוד תמונה
  • אבטחת מידע ורשתות מידע
  • ERP מערכות מידע ארגוניות   
  • מבני נתונים
  • תכנות מתקדם
  • יישומי אינטרנט    
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


במסגרת לימודי ניהול תעשייתי, מוצעות התמחויות נוספות בהן התמחות בניהול הייצור, התמחות בניהול חקלאי והתמחות בניהול ביוטכנולוגיה. נוסף על כך, המכללה עורכת שלל תכניות לתואר ראשון ושני, כגון לימודי כלכלה וחשבונאות, לימודי שיווק טכנולוגי, לימודי מדעי המחשב, לימודי ניהול המשאב האנושי ותכנית ללימודים רב תחומיים.


תנאי קבלה


המעוניינים להתקבל ללימודי ניהול תעשייתי צריכים להחזיק בתעודת בגרות מלאה, בממוצע ציונים 80 ומעלה. יש צורך גם בבגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון של מעל 65. לצורך סיווג רמת האנגלית של המועמדים עליהם להציג ציון בחלק האנגלית של הפסיכומטרי או בבחינת אמי"ר.


תעודה


המכללה האקדמית ספיר מעניקה תואר ראשון בניהול תעשייתי לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם בתכנית.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר
Whatsapp Whatsapp