לימודי מדעי המחשב ושיווק טכנולוגי במכללה האקדמית ספיר

שירות אישי - צור קשר

המכללה האקדמית ספיר

לימודי מדעי המחשב ושיווק טכנולוגי במכללה האקדמית ספיר - תכנית דו חוגית


לבלוט בעולם ההייטק


שוק ההייטק של היום הוא תחרותי ודינמי מאי פעם, כשאר חברות טכנולוגיה שרוצות להתבלט ולפרוץ דרך חייבות לשים דגש על תהליכי החדשנות והיזמות שלהן. השוק משתנה בקצב מסחרר וכך היזמים והסטארטאפיסטים צריכים להחזיק בסל כלים נרחב, עליהם להבין לא רק בטכנולוגיות המחשוב והפיתוח, אלא גם להיות בעלי ראייה מערכתית ולשלוט בכלים ניהוליים ושיווקיים חשובים שעומדים מאחורי תהליך הפיתוח של הטכנולוגיות.


מכללת ספיר עורכת תכנית דו חוגית ללימודי מדעי המחשב ושיווק טכנולוגי, בה משלבים בין לימודי מדעי המחשב לבין לימודי שיווק טכנולוגי לתואר ראשון ומקבלים כלים משני התחומים. מסלול זה מעניק ידע במקצועות המחשוב ובמקביל בשיווק ובניהול חברות הייטק, במטרה לסייע לבוגרים לפתח פתרונות טכנולוגיים חדשניים ומתקדמים ולפרוץ בשוק הישראלי והבין לאומי.


תכנית הלימודים


הלימודים מכינים את הסטודנטים לקראת השתלבות בחברות סטארט אפ, במהלכם הם בוחנים את תהליך הפיתוח, התכנון והשיווק של מוצרים ושירותים מבוססי תוכנה. הם רוכשים כלים לשיווק טכנולוגי ולומדים לנתח ולהבין את הכוחות שפועלים בזירה העסקית הבין לאומית של היום. התכנית שמה דגש הן על כלים ניהוליים ושיווקיים והן על מיומנויות תכנות וניתוח מערכות ועבודה עם בסיסי נתונים ומערכות מידע מתקדמות.


מתכונת הלימוד


הלימודים נפרשים על פני כשלוש שנים, שיעורים מתקיימים בארבעה ימים במהלך השבוע. במהלכה לוקחים חלק בשיתופי פעולה עם גופים אקדמיים שונים בארץ ובחו"ל במטרה לקדם את הכלים האישיים. לקראת סיום הלימודים הם עורכים את פרויקט הסיום שמשלב בין שתי המחלקות ושבו הם צריכים לפתח מוצר תוכנה ולהביא בחשבון את תהליכי פיתוח וחקר השווקים, בניית מערכות תמחור ומיתוג ובחירת שוק המטרה.


נושאי הלימוד

 

 • ניהול מודיעין עסקי
 • חקר שווקים
 • ניהול מוצרים ומו"פ
 • מערכות מידע
 • תכנות וניהול אינטרנט
 • ארכיטקטורה וארגון המחשב
 • ניהול פרויקטים
 • טכנולוגיות רשת למטרה שיווקית
 • יזמות טכנולוגית    
 • טכנולוגיות מידע בארגונים גדולים    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללה אפשר ללמוד בשלל תכניות לתואר ראשון. אלה כוללות לימודי כלכלה וחשבונאות, לימודי כלכלה יישומית וניהול, לימודי לוגיסטיקה לתואר ראשון, לימודי מנהל ומדיניות ציבורית, לימודי משפטים, לימודי עבודה סוציאלית, לימודי ניהול תעשייתי ותואר ראשון בתקשורת.

 


תנאי קבלה


כדי להתקבל על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה בממוצע ציונים של לפחות 80 ובה בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון של 56 ומעלה ובגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 או ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה. כמו כן, יש צורך בציון של לפחות 560 בפסיכומטרי.


מועמדים שממוצע הבגרות שלהם הוא מעל 95 יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי, כאשר הם עומדים בדרישות הנ"ל בבגרות במתמטיקה ובאנגלית ומציגים ציון במבחן אמי"ר. המועמדים שעומדים בדרישות מוזמנים לבחינת התאמה ולראיון קבלה אישי.


תעודה


לבוגרים מוענק תואר ראשון במדעי המחשב ושיווק טכנולוגי מטעם המכללה האקדמית ספיר.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית ספיר

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית ספיר

מתי קורס הרפלקסולוגיה הקרוב ביותר
מריאנה
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי כלכלה וחשבונאות
אלונה
ללא תגובה
משך ותנאים לקבלה לקורס רפלקסולוגיה
קרן
ללא תגובה
קורס לגברים בלבד בעיסוי
נהוראי
ללא תגובה
הסבה לעבודה סוציאלית בספיר
שיימא
ללא תגובה
לימודי בדיקות תוכנה לנוער בסיכון
שירה רחמים
ללא תגובה
מתי מתחיל קורס חשמלאי מוסמך?
פאדי
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp