קורס ייעוץ מס במכללת MBC

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על MBC - ייעוץ מס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יועצי מס במכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים


מקדמים את הקריירה החשבונאית


מבין דרגות ההסמכה בתחום החשבונאי, תפקיד יועץ המס הוא הבכיר ביותר שאינו רואה חשבון. בעלי מקצוע רבים בענף החשבונאות המעוניינים לקדם את הקריירה ולהרחיב את קהל לקוחותיהם פונים להכשרת יועצי מס. בהתאם לחוק, יועצי מס רשאים לעסוק בתחום רק לאחר הכרה רשמית לכך בפנקס יועצי המס שמוענקת אחרי מעבר של מבחנים ממשלתיים. הסמכה זו מאפשרת להעניק ייעוץ מוכר בענייני מיסים וכן לייצג לקוחות בפני רשות המס ובפני ביטוח לאומי.


תכנית הלימודים


משתתפים בקורס זה לומדים בהרחבה על תהליכים מקצועיים בענף ייעוץ המס תוך היכרות עם החקיקה העדכנית בתחום המיסים בישראל. נלמדים היבטים שונים של ביטוח לאומי וביטוח בריאות וכן נסקרת החקיקה אודות תהליכי ניהול כספים בארגונים שונים. בין ענפי המיסוי הנלמדים במהלך הכשרה זו המשתתפים שמים דגש גם על תחום מיסוי המקרקעין. נוסף על כך, הקורס מספק לתלמידיו הכנה מקיפה למבחני ההסמכה ליועצי מס ומעניק להם כלים להתמודדות עם שאלות מאתגרות באותם מבחנים.

 


מתכונת הלימוד


קורס ייעוץ מס במכללת MBC נפרש על פני כ - 600 שעות לימוד והוא מתקיים במתכונת קורס ערב, שנוחה לשילוב עם עבודה. המסלול מחולק ל - 150 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם הוא כ - 4 שעות לימוד. מפגשי הקורס משלבים בין הרצאות עיוניות לבין תרגולים פרקטיים של תהליכים בתחום ייעוץ המס וכן הכנה לקראת מבחני ההסמכה שנדרשים לקבלת הרישיון כיועצי מס.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במהלך הקורס כוללים את התחומים הבאים:

 

  • ביטוח לאומי
  • ביטוח בריאות
  • מיסוי מקרקעין
  • חוק עידוד העשייה
  • היבט משפטי בניהול כספים    
  • ועוד

 

על מוסד הלימוד


מכללת MBC ממוקמת בחצור הגלילית והיא שמה לה למטרה להעניק לתושבי האזור כלים פרקטיים לפיתוח קריירה במקצועות טכנולוגיים מבוקשים באמצעות הכשרות מקצועיות מגוונות. במגמה לחשבונאות ופיננסים מתקיימים קורסים נוספים כגון קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2, קורס הנהלת חשבונות סוג 3 וקורס להכשרת חשבי שכר. כמו כן, ניתן ללמוד בקורסים נוספים במקצועות הניהול, במסלולים להכשרת טכנאים, בקורסים במינהל ומזכירות ובקורסים במקצועות היופי.


קורסים אלה מותאמים לדרישות שוק העבודה של היום והם משלבים תרגולים מעשיים לצורך יישום החומר הנלמד. רבים מבין הקורסים הנערכים במכללה זו מכינים את התלמידים לקראת מבחני הסמכה מטעם גורמים ממשלתיים, שחיוניים לקבלת תעודות מקצוע או רישיונות מקצועיים. כדי לסייע לבוגרים בעת ההשתלבות בתעסוקה, מפעילה המכללה יחסי גומלין עם ארגונים, מפעלים וגופים תעשייתיים באזור הצפון, במגוון של תחומים.


תנאי קבלה


מועמדים המעוניינים להתקבל לקורס נדרשים להיות מעל גיל 18, בעלי תעודת בגרות מלאה, או לעבור מבחנים חלופיים מטעם מועצת יועצי המס. מועמדים חרדים שאין בידיהם תעודת בגרות נדרשים לעבור בחינה במכון סולד.


כמו כן, על המועמדים לתכנית להציג תעודת השלמת קורס הנהלת חשבונות סוג 1 + 2. במסגרת תהליך הקבלה לקורס עליהם לעבור ראיון בפני וועדת קבלה ובו להציג הצהרה המעידה על היעדר הרשעה פלילית. מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים לגבי קבלה לקורס.

 


תעודה


בתום הקורס המשתתפים יכולים לגשת למבחני הסמכה חיצוניים שעורך נציבות מס הכנסה. מי שעוברים בהצלחה את הבחינות זכאים לקבל תעודת "יועץ מס מורשה" אשר מוענקת על ידי הנציבות וכן לקבל תעודת גמר הניתנת על ידי מכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים. רישיון זה מאפשר לבוגרים לעסוק בפועל בייעוץ מס ולהעניק שירותי ייעוץ בתחום המיסוי ללקוחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp