קורס טכנאי סלולרי במכללת MBC

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על MBC - קורס טכנאי סמארטפון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס טכנאי סמארטפונים וטלפונים סלולריים במכללת MBC


מוצאים פתרון לכל תקלה


כיום כמעט אין אדם שאין ברשותו מכשיר סמארטפון או טאבלט. הטלפונים החכמים הפכו לחלק עיקרי בתקשורת שלנו והם הולכים ומשתכללים בקצב מסחרר, כאשר בכל שנה נוספים דגמים חדשים. הסביבה הטכנולוגית החדישה הביאה עמה גם צורך בטכנאים מיומנים שיוכלו לפתור תקלות ובעיות שמתעוררות במכשירים.


קורס טכנאי טלפונים סלולריים במכללת MBC בא להעניק כלים טכניים מתקדמים לתיקון תקלות במכשירי סמארטפון עד לדרגה ד', שהיא הדרגה הגבוהה ביותר במקצוע. במהלך הקורס מכירים את הטכנולוגיות החדשניות ביותר, במטרה להעניק יתרון טכני לתלמידים בצאתם לשוק העבודה. הבוגרים יכולים להשתלב כשכירים במעבדות תיקונים ובחברות שירותי סלולר ותקשורת ובאפשרותם גם להקים ולנהל מעבדה עצמאית לתיקון מכשירי סמארטפון.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתוודעים לסוגי רשתות סלולריות ופרוטוקולים בתקשורת, עליהם מושתתת פעולת הטלפונים הניידים. כמו כן, הם בוחנים את מבנה הטלפונים החכמים ומכשירי הטאבלט ולומדים לאתר תקלות וכשלים בפעולתם ולתקן אותם במהירות ובמיומנות. לשם כך, הם לומדים בהרחבה על הכלים והציוד במעבדת התיקונים ורוכשים יכולות עבודה אלקטרוניות מקצועיות.


מתכונת הלימוד


קורס טכנאי סמארטפונים במכללת MBC כולל כ - 250 שעות אקדמיות ומתקיים במתכונת נוחה לשילוב עם עבודה. במהלך הקורס המשתתפים לוקחים חלק בשיעורים עיוניים ובהרצאות וגם בתרגולים מעשיים במעבדות התיקונים המאובזרות של המכללה. במעבדה יכולים התלמידים להתנסות באופן פעיל בתיקון מכשירים מסוגים שונים ולתרגל מיומנויות טכניות ואלקטרוניות.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים בקורס טכנאי סלולר נמנים:

 

  • מבנה טלפונים סלולריים
  • רכיבים במכשירי טאבלט
  • פרוטוקול Network&Air
  • סכמות אלקטרוניות מקוריות
  • פרוטוקולים לתקשורת INTERFACE    
  • תיקון תקלות
  • מבנה רשת סלולרית
  • מכלולים מקוריים PBC    
  • ועוד

 


על מוסד הלימוד


מכללת MBC היא מוסד הכשרה מקצועית בתחום הטכנולוגי. במכללה מתקיימים קורסים ללימודי תעודה בתחומים כמו הייטק, מחשבים, חשמל, רכב ובניין. מרבית התכניות מאושרות על ידי משרד הכלכלה או גופים ממשלתיים נוספים והם מקנים לבוגריהם תעודת מקצוע שיכולה לסייע להם בבואם להשתלב בשוק העבודה. קורסים נוספים במקצועות טכניים המוצעים במכללה כוללים קורס טכנאי מחשבים, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס בקרים מתוכנתים וקורס טכנאי מערכות קירור. המכללה ממוקמת באזור התעשייה בחצור הגלילית.

 


תנאי קבלה


לקורס טכנאי טלפונים סלולריים במכללת MBC מתקבלים מועמדים בוגרי השכלה תיכונית מלאה (12 שנות לימוד) לפחות, בכפוף למעבר של ראיון קבלה אישי. אין צורך בניסיון קודם בתחום טכנאות הסלולר על מנת להתקבל למסלול, הקורס מתאים הן לחסרי ניסיון טכני מקצועי והן לטכנאי אלקטרוניקה מוסמכים שמעוניינים לעסוק גם בתיקון מכשירי סמארטפון. כמו כן, המסלול מתאים למעוניינים לעסוק בתחומי פיתוח אפליקציות או פיתוח שירותי סלולר.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר ממשלתית "טכנאי מכשירים סלולאריים" המוענקת על ידי מכללת MBC בחצור הגלילית ומשרד הכלכלה. על מנת לקבל את הדיפלומה עליהם להיות נוכחים בכל השיעורים ולהשתתף במעבדות החובה לאורך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp