קורס הנהלת חשבונות 3 במכללת MBC

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס חשבונאות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על MBC - הנהלת חשבונות סוג 3.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת MBC


מתקדמים בענף הנהלת החשבונות


למנהלי החשבונות יש תפקיד חשוב מאוד בכל ארגון. הם עוקבים אחרי הפעולות הפיננסיות בחברה, מפקחים על ההוצאות וההכנסות ומוסרים מידע שוטף על הפעילות הכלכלית של הארגון למנהליו. הנהלת חשבונות סוג 3 היא דרגת ההכשרה הגבוהה ביותר בתחום הנהלת החשבונות והיא מקנה סמכות נרחבת לטיפול בעניינים חשבונאיים רבים בארגון. על מנת להגיע אליה, יש לעבור תחילה בהצלחה את רמות ההסמכה 'בסיסי ומתקדם', או הנהלת חשבונות סוג 1 וסוג 2.


קורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת MBC חצור הגלילית מספק לתלמידיו ידע עדכני ופרקטי בהנהלת חשבונות, על מנת לאפשר להם להתקדם בסולם המקצועי. לאחר קבלת תעודת המקצוע, יכולים בוגרי הקורס להשתלב בשלל תפקידים בארגונים ובמשרדים, כמשרדי הנהלת חשבונות, משרדי רואי חשבון וחברות פרטיות נוספות. בנוסף, באפשרותם לפתוח משרד עצמאי משלהם.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מכירים את תחומי האחריות של מנהלי החשבונות במסגרת תפקידם בארגון. הם לומדים לנהל את תזרים המזומנים ולטפל בדוחות השונים, במערכות הביקורת על השכר של הארגון ובפעילות הפיננסית השוטפת שלו. כך הם מתוודעים גם למושגים מרכזיים בתחומים כמו מיסים, מימון וניירות ערך. בנוסף, הם רוכשים מיומנויות הנהלת חשבונות שמותאמות לעידן הממוחשב של ימינו וכך בוחנים מספר תוכנות ויישומים מקצועיים. לבסוף הם מתכוננים לקראת בחינות ההסמכה של לשכת רואי החשבון, שמהוות תנאי הכרחי לקבלת ההסמכה.


מתכונת הלימוד


קורס הנהלת חשבונות 3 במכללת MBC כולל כ - 214 שעות אקדמיות. השיעורים משלבים בין לימוד עיוני לבין תרגולים מעשיים. בנוסף, המשתתפים מבצעים פרויקט גמר יישומי בליווי סגל הקורס ולקראת סיומו מקבלים גם ייעוץ מקצועי בתחום היזמות העסקית, על מנת לסייע להם להשתלב בשוק העבודה.

 


נושאי הלימוד


הנה מספר נושאים שנלמדים במהלך קורס הנהלת חשבונות סוג 3:

 

  • ביקורת חשבונות
  • ניהול תזרים מזומנים
  • השקעות בניירות ערך
  • דוחות תזרים המזומנים
  • חשבונאות פיננסית לחברות
  • מערך שחזור ודיווח חשבונות    

 


על מוסד הלימוד


מכללת MBC שממוקמת בחצור הגלילית היא מוסד להכשרה מקצועית וללימודי תעודה בענפי המדעים והטכנולוגיה. במכללה מתקיימות הכשרות רבות בתחומים כמו ניהול, אלקטרוניקה, הייטק, מזכירות ותעשייה. מי שמעוניינים להמשיך להתקדם ולרכוש הכשרות נוספות בתחום הפיננסי יכולים למצוא בחטיבת החשבונאות של המכללה גם קורס חשבי שכר בכירים.


תנאי קבלה


לקורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת MBC מתקבלים מועמדים שברשותם תעודת "הנהלת חשבונות סוג 2".


תעודה


בסיום הקורס, המשתתפים נבחנים בשתי בחינות הסמכה, האחת עיוניות העוסקת בתחום ביקורת החשבונות והחשבונאות הפיננסית, האחרת בחינה מעשית בחשבונאות ממוחשבת. בוגרים שעוברים בהצלחה את שני המבחנים ועומדים בכל חובותיהם במהלך הקורס, מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת MBC בחצור הגלילית ודיפלומת "בוגרי הנהלת חשבונות 3 - ראשי" שניתנת על ידי לשכת רואי החשבון הארצית.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת MBC - המכללה לטכנולוגיה ומדעים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp