קורס גרפיקה ממוחשבת במכללת MBC

שירות אישי - צור קשר

מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC

אהבת? שתף ב:

קורס גרפיקה ממוחשבת במכללת MBC


ליצור את העתיד


לאן שלא תפנו מבטכם תמצאו את עצמכם מסתכלים על אלמנטים המבוססים גרפיקה ממוחשבת. בין אם זה בטלפון הנייד, באפליקציות והמשחקים שבו, בשלטי חוצות ברחובות, בפרסומות בטלוויזיה ואף בסרטי קולנוע. התקדמות המחשב והאמצעים הטכנולוגיים שלרשות הגרפיקאים הובילה להתפתחות ניכרת של התחום. כך, ענף העיצוב הגרפי התרחב רבות ומצוי כעת בשלל תעשיות עסקיות, ציבוריות ומסחריות. הפיתוחים הטכנולוגיים ממשיכים להתקדם גם בימים אלה ועל אנשי המקצוע העובדים בתחום לדאוג להיות מעודכנים כדי שיוכלו לעבוד בשיטות החדישות ביותר.


על העוסקים בגרפיקה להפגין מיומנויות רבות הן בעיצוב והן ביישומי מחשב, כאשר המטרה היא לדעת כיצד לשלב בין הידע באיור לבין הידע בתוכנות גרפיות כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. לכן, המעוניינים להתמקצע בתחום זה צריכים ללמוד באופן נרחב את כל הצדדים של המקצוע.


מכללת MBC מציעה קורס גרפיקה ממוחשבת לאנשים בעלי זיקה לאמנות, מחשבים, טכנולוגיה ופרסום. מטרתו הכשרת אנשי מקצוע מיומנים, שמסוגלים לשלוט בתוכנות גרפיות ברמה גבוהה. הידע שמוקנה לתלמידים בשיעורים במהלך הקורס מאפשר להם לקבל את הכלים כדי לעבוד במחלקות גרפיקה ממוחשבת שבתעשיות כמו פרסום, טלוויזיה ופיתוח של אפליקציות סלולר ומשחקי מחשב. ענפים אלה מציעים מגוון רחב של אפשרויות מקצועיות, בסביבה דינמית הממשיכה להתקדם ולהתפתח מיום ליום.


תכנית הלימודים


תכנית זו מאפשרת לתלמידים להתמקצע בגרפיקה ממוחשבת. היא מתאימה הן לאנשי מקצוע העוסקים בתחום ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם והן לאנשים ללא רקע או ניסיון שרוצים לפתח קריירה בעולם הגרפיקה. במהלכה, המשתתפים מקבלים כלים ליישום אספקטים שונים של האיור תוך שימוש בתוכנות הגרפיות המתקדמות ביותר בתעשייה, כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לבסוף, הם לומדים על הפן הפרסומי של העיצוב הממוחשב אשר מסייע להם להתכונן לעבודה בשטח בעתיד.


מתכונת הלימוד


היקף הקורס כ – 230 שעות לימוד והוא משלב שיעורים עיוניים עם התנסות מעשית. התלמידים מתרגלים בתוכנות גרפיות שונות ולומדים לבנות תיק עבודות אישי, שיהווה גם פרויקט הגמר של המסלול.


נושאי הלימוד

 

  • שימוש בפוטושופ
  • עקרונות בפרסום
  • הכנה והבאה לדפוס
  • יסודות בעיצוב גרפי
  • טכניקות בטיפוגרפיה
  • עקרונות הקומפוזיציה    


על מוסד הלימוד


מכללת MBC ממוקמת בחצור הגלילית. היא מתמחה במקצועות הטכנולוגיה והמדעים ובה חטיבות שונות כמו חטיבת חשמל ואלקטרוניקה, חשבונאות ופיננסים, מקצועות היופי ומחלקה רב תחומית. החטיבה ללימודי מחשבים והייטק מציעה הכשרות מקצועיות שונות לכל המעוניין להתפתח בתחומים אלה. מבין הקורסים ניתן למצוא קורס יישומי מחשב, קורס אקסל למתקדמים וקורס טכנאי מחשבי PC ורשתות.


תנאי קבלה


מועמדים אשר מעוניינים להתקבל צריכים להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור ועדת קבלה. אין צורך בידע קודם בתחום הגרפיקה כדי ללמוד בקורס.


תעודה


תלמידים שמשלימים את פרויקט הגמר שלהם זכאים לתעודת גמר מטעם משרד הכלכלה ומכללת MBC.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם