קורס בניית ציפורניים במכללת MBC

שירות אישי - צור קשר

מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC

אהבת? שתף ב:

קורס בניית ציפורניים במכללת MBC לטכנולוגיה ומדעים


פותחים דלת ליופי של קריירה

 

מכללת MBC מציעה למעוניינים להשתלב בתחום מבוקש במקצועות היופי ללמוד בקורס בניית ציפורניים. קורס זה מתקיים בשיתוף עם חברת CND, מותג עולמי בתחום הציפורניים. הקורס מקנה למשתתפים בו כלים פרקטיים לפיתוח קריירה בתחום בניית הציפורניים ובמקצועות היופי ובמסגרתו ניתן להכיר שלל טכניקות עבודה שיכולות לסייע בהמשך הדרך בעבודה עם לקוחות. בתחום הציפורניים היום משלבים מגוון רחב מאי פעם של טכנולוגיות ותהליכים, הקורס יכול לעזור למשתתפים להיחשף למבחר הזה וליישם אותו מבחינה מקצועית כדי להציע מענה איכותי במיוחד ללקוחות.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס בניית ציפורניים במכללת MBC מתוודעים למגוון של שיטות בנייה מבוקשות וכן נחשפים למכשור חשמלי ולמוצרים מובילים. לאורך הכשרה זו הם מפתחים ידע עיוני ופרקטי שנוגע לטכניקות בניית ציפורניים שחשוב לאנשי המקצוע.


הם מתחילים בסקירה של סוגי הציפורנים ובאנטומיה שלהן ולאחר מכן לומדים על תהליכים מקצועיים לבנייה. הם בוחנים כיצד ניתן להתאים את תהליכי העבודה, לרבות שיוף, הדבקה ועיצוב, לצורכים של הלקוחות ולמבנה הציפורן. נוסף על כך, הם מתוודעים לסוגים שונים של טכנולוגיות ומכשור מקצועי שבהם משתמשים בתהליכי הבניה. הקורס גם כולל לימוד של טכניקות להתמודדות עם בעיות בריאותיות שונות בציפורניים, כגון פטרת הציפורניים וכן בשיטות למניעתן. התכנית גם מקנה ידע בקישוט, מילוי ועיצוב ציפורניים במגוון של טכניקות.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס הוא כ - 80 שעות לימוד, הוא מחולק ל - 16 מפגשים שהיקפו של כל אחד מהם הוא כ - 5 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים במתכונת הנוחה לשילוב עם עבודה. הם כוללים תרגולים מעשיים שונים וסדנאות שנערכות כפיקוח של מורים בכירים, כדי לסייע למשתתפים להתנסות באופן פעיל בטכניקות הנלמדות לעיצוב ולבניית ציפורניים וכן כדי לאפשר להם לצבור ניסיון מעשי בשימוש בציוד המקצועי ובחומרי הגלם בתחום.


נושאי הלימוד


במהלך קורס בניית ציפורניים המשתתפים לומדים נושאים מגוונים, בהם גם בתחומים הבאים:

 

  • התאמה לפי מבנה
  • תהליך מילוי ציפורניים
  • שיוף ועיצוב הציפורניים
  • מבנה אנטומיה של הציפורן
  • בעיות פטרת ציפורנים ומניעתן   
  • שיטות בנייה
  • סוגי ציפורניים
  • בעיות אלרגיה
  • קישוטי ציפורניים   
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת MBC מתקיימות שלל הכשרות מקצועיות שמטרתן לסייע לתלמידים מאזור הצפון לקבל כלים פרקטיים לפיתוח קריירה ולהשתלבות בענפים מבוקשים. בין התחומים אותם ניתן ללמוד במכללה ניתן למנות את ענפי הניהול, הטכנולוגיה, החשבונאות, המחשבים, המכונות והפיננסים.


הקורסים המתקיימים במכללה זו כוללים בין היתר קורס גרפיקה ממוחשבת, קורס מזכירה רפואית, קורס ייעוץ מס, קורס ריתוך, קורס בקרים מתוכנתים, קורס טכנאי סמארטפונים וטלפונים סלולריים ועוד. חלק מן ההכשרות הללו מכינות את המשתתפים לקבלת דיפלומות ממשלתיות מטעם גופים רשמיים שונים, כגון משרד העבודה והרווחה. תכניות הלימוד במכללה זו משלבות תכנים פרקטיים כדי לסייע למשתתפים בפיתוח מיומנויות הנחוצות בשוק העבודה ולצבור ניסיון מעשי בתחום ההכשרה. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גורמים מובילים בשוק העבודה ובתעשייה באזור הצפון כדי לסייע לבוגרי ההכשרות השונות בעת ההשתלבות בשוק אחרי תום הקורסים.


תנאי קבלה


מועמדים לקורס זה נדרשים לעבור ראיון קבלה כדי לבחון את התאמתם לתכנית. המסלול יכול להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון מקצועי קודם בתחום בניית הציפורניים או בתחום הקוסמטיקה.

 


תעודה


משתתפי הקורס שעומדים בכל חובותיהם זכאים לכמה תעודות בסיום התכנית. הם מקבלים תעודת גמר המוענקת על ידי מכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים בחצור הגלילית, תעודה ממשלתית שניתנת על ידי משרד העבודה וכן תעודה בין לאומית שמעניקה חברת CND.

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם