קורס בניית אתרים web creator במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס בניית אתרים web creator במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס Web Creator במדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קורס בניית אתרים בהתמחות וורדפרס ו - WIX

 

בדרך לאתר מעוצב ומוצלח

 

תהליך ההקמה של אתר אינטרנט חדש הוא מורכב ורב שלבים, עם זאת גם מי שאינם מתמצאים בעניפי התכנות והגרפיקה הממוחשבת בהחלט יכולים להקים אתרים יצירתיים ויעילים דרך שימוש בפלטפורמות שונות שמוצעות היום בשוק. כלים אלה מאפשרים לא רק להקין את האתר, אלא גם לדאוג לנראות שלו ולממשק המשתמש שלו, במטרה למשוך גולשים ולהפוך את האתר לרווחי ומצליח במיוחד.

 

במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס בניית אתרים, ובו מתמקדים בבניית אתרים בוורדפרס. הקורס בא להעניק כלים להפעלה של ממשקים, יישומים ותוכנות שמאפשרים הקמה וניהול אתרי אינטרנט בסיסיים, ללא צורך בתכנות וללא תלות במעצבים גרפיים. בוגרי התכנית יכולים להשתלב בתפקידים עיצוביים בזירת האינטרנט והסלולר, במחלקות אינטראקטיב וכן באפשרותם לפתוח קריירה עצמאית בתחום האינטרנט.

 

תכנית הלימודים

 

התלמידים בקורס מתוודעים לפלטפורמות פופולריים לבניית אתרים בסיסית וכן לכלים בעיצוב אתרים. הם לומדים בהרחבה על ניהול והקמה של אתרים במערכות וורדפרס ו - WIX, ובהמשך דנים בטכניקות לעיצוב של אתרי תדמית ודפי נחיתה. כך הם מקבלים כלים לשימוש בפוטושופ, יצירה אנימציה בסיסית ולתכנון קונספט דיגיטלי עבור האתרים. נוסף על כך, הם מעמיקים בתחום אפיון חוויית משתמש ועיצוב ממשק משתמש (UI UX) ולומדים על תרומתם לתפקוד ולרווחיות האתר.


מתכונת הלימוד

 

תכנית זו נפרשת על פני כשלושה חודשים והיא כוללת כ - 110 שעות לימוד. השיעורים נערכים פעמיים בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב. המסלול שם דגש על תרגול מעשי של המיומנויות הנלמדות וכך המשתתפים לוקחים חלק הן בהרצאות עיוניות והם בתרגול פרקטי של המודולים שנלמדים.


נושאי הלימוד

 

  • HTML ו - CSS
  • שימוש בפוטושופ
  • אופטימיזציית מבנה ו - UI UX
  • בניית אתרים ב - WORDPRESS   


על מוסד הלימוד

 

מוסד הלימוד עורך מגוון רחב של קורסים בתחומי המחשבים והתוכנה. בין הקורסים ניתן למנות, קורס WIX, קורס בניית אתרים, קורס UI UX וקורס עיצוב ממשק משתמש. מכללת מדיאטק ג'ון ברייס בחיפה עורכת שלל תכניות לימוד נוספות, בתחומי התכנות, העיצוב והמחשבים. אלה כוללות למשל קורס ניהול רשתות MCSE, קורס טכנאי רשת CISCO, קורס פיתוח פול סטאק, קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס ולדיגיטל וקורס קידום אתרי אינטרנט.

 

קהל יעד

 

הקורס מתאים למעוניינים להקים אתרי אינטרנט בסיסיים ללא תלות במתכנתים ובמעצבים גרפיים, המעוניינים לעבוד בעיצוב של דפי נחיתה ואתרים לא מורכבים ולהשתלב בבתי דפוס, בסטודיו לעיצוב, בחברות הייטק ובעסקים פרטיים.


אין צורך בידע קודם בתכנות כדי ללמוד בקורס זה. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, על המועמדים להכיר ברמה תפעולית את מערכת ההפעלה חלונות ואת עולם האינטרנט ולשלוט ברמה בסיסית בשפה האנגלית. מתקיים מבחן פנימי למיון ולהתאמה.

 

תעודה

 

למשתתפים שעומדים בהצלחה בדרישות הקורס מוענקת עם סיום ההכשרה תעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp