קורס Data Analyst במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אינטרנט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מדיאטק חיפה - קורס Data Analyst.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס דאטה אנליסט במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה


ידע הוא כוח, ובעידן הידע של היום קיימת חשיבות לאיסוף, עיבוד ומחקר של נתונים בחברות וארגונים שונים במשק. מטרות איסוף המידע יכולות להיות סקרי שוק, הערכת מכירות, עיסוקים לוגיסטיים שונים או חישוב של עלויות ייצור והפקה. אנליזת נתונים מאפשרת לאנשי המקצוע בתחום לאסוף את המידע הדרוש ולהפיק ממנו לקחים עסקיים, וכך גופים וארגונים יכולים לייעל את המכירות או הייצור שלהם, ולמצוא דרכים להגדיל את הרווחיות שלהם.


לדאטה אנליסט נדרש סט נרחב של מיומנויות וידע מקיף בשלל נושאים, ביניהם התנהלות נכונה עם מסדי נתונים, היכרות עם שפות תכנות ופתרון בעיות הקשורות לנתונים באמצעותן, ניתוח של הממצאים, וכן כישורי עבודה בצוות. את ההיכרות וההבנה המעמיקה בתחומים הללו ניתן לרכוש בהכשרות מקצועיות אותן מציעים מוסדות לימוד שונים, ביניהם קורס Data Analyst במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

 

ניתן לבחור בין המתכונות הבאות: פרונטלי, היברידי, מקוון 100% בלייב


תכנית הלימודים


הקורס מחולק ל - 6 מודולים, במסגרתם המשתתפים סוקרים נושאים מרכזיים באנליזת נתונים: אנליזת נתונים באמצעות שפת SQL, מבני מסדי נתונים, ניתוח נתונים על ידי שימוש בשפת התכנות פייתון, ביצוע אנליזת נתונים ב - Microsoft Excel, שימוש בשירות Power BI, וכן מבוא לאנליזת ביג דאטה. מטרת הכשרה זו להעניק למשתתפיו את הכלים הדרושים להשתלבות בתפקיד דאטה אנליסט, תוך התאמת התכנים לדרישות המתעדכנות בתעשייה. במסגרת הקורס, המשתתפים זוכים גם להתנסות מעשית שמכינה אותם לקראת עולם העבודה.

 


מתכונת הלימודים


הקורס כולל הן לימודים עיוניים במשך 220 שעות אקדמיות, והן התנסות ותרגול במשך כ -70 שעות עבודה עצמית. במהלך הקורס, על מנת לאפשר למשתתפים ליישם את התכנים הנלמדים ולהכין אותם לקראת עולם העבודה, נדרשת הגשה של כמה פרויקטים המקיפים נושאים שונים בקורס. לימודים מתקיימים פעמיים בשבוע, במתכונת ערב המתאימה לאלו המשלבים בין הלימודים לבין חיי משפחה ועבודה.

 

ניתן ללמוד אונליין או במסלול היברידי או במסלול פרונטלי

 

נושאי הלימוד

 

 

  • SQL
  • מבני מסדי נתונים
  • ניתוח נתונים באמצעות פייתון
  • ניתוח נתונים באמצעות אקסל
  • אנליזת נתונים באמצעות שירות Power BI
  • ועוד


על סגל ההוראה


המרצים בקורס הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתעשייה בענף אנליזת הנתונים, כמו גם רקע עשיר בהדרכה. מנהל הקורס הוא מומחה לאנליזת נתונים, שעוסק זמן רב בתחום מסדי הנתונים, ובעל ניסיון רב בהוראה.


על מוסד הלימודים


מכללת ג'ון ברייס מדיאטק חיפה מפעילה מסלולי לימוד שונים בענפי ההייטק, המחשבים והטכנולוגיה. בין נושאי הקורסים וההכשרות המקצועיות שמתקיימות במסגרת המכללה, ניתן למנות חומרה וסיסטם, בדיקת תוכנה ופיתוח תוכנה, שיווק דיגיטלי, עיצוב ובניית אתרים, ועוד. תכני הלימוד מתעדכנים לפי צרכי שוק העבודה, ומותאמים להקניית הכלים הנדרשים להשתלבות במשרות בעולמות ההייטק והטכנולוגיה.


מוסד לימוד זה מהווה מרכז בחינות בינלאומי של תאגידי הייטק מובילים כגון מייקרוסופט, סיסקו, אדובי וצ'ק פוינט. כמו כן, חלק ממסלולי הלימוד מתקיימים תחת פיקוח של משרדי ממשלה שונים.


תנאי קבלה


הקורס מיועד הן לבעלי ניסיון בעבודת איסוף ואנליזה של נתונים, והן לאלו שמעוניינים בקידום קריירה בתחום ולהם אין רקע קודם. על מנת להתקבל לקורס יש למלא שאלון לגבי רקע קודם בבדיקות, לעבור בהצלחה ראיון אישי ומבחנים פנימיים במקצועות האנגלית והמתמטיקה.


תעודה


תעודת הגמר במסלול זה ניתנת למשתתפים שמסיימים בהצלחה מטלות ובחינות פנימיות של הקורס, ומגישים את פרויקט הגמר המעשי בציון הולם. כמו כן, קיימת חובת נוכחות של 85% לפחות מהמפגשים.


אפשרויות תעסוקה


מכללת ג'ון ברייס מדיאטק מפעילה מערכת השמה תעסוקתית במסגרת חטיבת ההדרכה של מטריקס, שמציעה שירותי סיוע לסטודנטים בחיפושי עבודה. בין השירותים אותם מציעה מערכת ההשמה ניתן למנות כתיבת קורות חיים והפצתם, כמו גם הפניה של הסטודנטים למשרות בארגונים איתם המכללה מקיימת קשרים.


אנשי מקצוע בתחום אנליזת הנתונים הם מצרך מבוקש, בפרט בישראל שבה קיימת תעשיית הייטק משגשגת, ורמת השכר גבוהה בהתאם. כך, דאטה אנליסט מתחיל יכול להרוויח בין 15-18 אלף שקלים בחודש, ולאחר 5 שנות ניסיון בתחום השכר יכול להגיע עד ל - 23 אלף שקלים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת ג`ון ברייס - מדיאטק הייטק

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp