קורס פיתוח JAVA במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס פיתוח JAVA במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס תכנות JAVA - מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - פול סטאק

 

מגמת העתיד בעולם הפיתוח

 

ג'אווה היא בין שפות התוכנה המבוקשות והנפוצות בעולם, היום מיליונים של מתכנתים בכל העולם משתמשים בה לפיתוח של אפליקציות ל - PC, אך בעיקר לתעשיית ההמונים של סביבת האינטרנט. המרכיב העיקרי של ג'אווה, ששמו JEE, הוא אוסף סטנדרטים שנפוץ בעולם ה - IT. סביבה זו ידועה כאמינה ויציבה לפיתוח של פתרונות לאתגרי התעשייה כמו מימושי Business מורכבים מאוד וריבוי של משתמשים. לאחרונה ניתן לראות כי JAVA חוותה "לידה מחדש" בצד הלקוח, באנדרואיד וכעת אפשר לראות אפליקציות מובייל רבות שמפותחות בטכנולוגיית JAVA.

 

מדיאטק ג'ון ברייס חיפה עורכים קורס תכנות בשפת JAVA. תכנית זו מקנה לתלמידיה ידע שמאפשר השתלבות בעולם הפיתוח לסביבות שונות באמצעות JAVA, שידועה כאחת מהטכנולוגיות פורצות הדרך של העתיד בפיתוח מערכות אינטרנט. התכנית מתקיימת בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה והיא מוכרת למימוש פיקדון לחייל המשוחרר. מוסד הלימוד מתחייב בפני בוגריו בסיוע במציאת עבודה בתחום.

 

תכנית הלימודים

 

תלמידי הקורס רוכשים שלל כלים חשובים לפיתוח, מיכולות תכנות בסיסיות, דרך היכרות עם שרתים ועד לפיתוח מובייל, בדגש על טכנולוגיות עדכניות בשוק. המשתתפים מפתחים מיומנויות לתכנון תוכנה ולומדים על יישומי כלים של טכנולוגיית ג'אווה. הם לומדים כיצד לכתוב יישומי ג'אווה לצד השרת ולצד הלקוח ושמים דגש מיוחד על תחום הפיתוח לצד השרת. כמו כן, הם רוכשים יכולות לשילוב של טכנולוגיות WEB וליצירת מודולים ב - WEB בסביבת JEE. בהמשך הם לומדים לשלוט בעולם ה - Enterprise מנקודת מבט של ג'אווה ו - JEE.

 

מתכונת הלימוד

 

המסלול כולל כ - 590 שעות לימוד מהן 390 שעות פרונטליות שכוללות 50 שעות לליווי הפרויקט המעשי ו - 200 שעות לעבודה עצמית על פרויקטים. הוא משלב לימוד עיוני עם התנסות מעשית בכתיבת יישומים בג'אווה. המפגשים מתקיימים פעמיים בשבוע בערבים בשעות הערב או במסלול משולב עם ימי שישי.


מוסד הלימוד מציע לתלמידיו סיוע במציאת עבודה לאחר תום הקורס ומציע להם מפגש על יועצי קריירה. מחלקת ההשמה של המכללה עוזרת בכתיבת קורות החיים ובהפניה למעסיקים. קורס זה מוכר למימוש הפיקדון לחייל המשוחרר והוא מתקיים בפיקוח של משרד הכלכלה והתעשייה.

 

נושאי הלימוד

 

הנושאים שנלמדים במהלך הקורס כוללים גם:

 

  • Java Web Dev
  • פיתוח מוכוון עצמים
  • שפת התכנות JAVA
  • תכנות בשפת Script VB
  • פיתוח באמצעות HTML5    
  • מבוא לתכנות
  • מבוא ל - SQL
  • מבוא לאנדרואיד
  • Extreme Java    
  • ועוד

 

 

על מוסד הלימוד

 

מדיאטק ג'ון ברייס חיפה עורכת מגוון רחב של קורסים ותכניות הכשרה בתחומי ההייטק והמחשבים. אלה כוללים קורסים כגון קורס פיתוח תוכנה אינטרנט של הדברים, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס פיתוח תוכנה דוט נט וקורס בניית אתרים וחוויית משתמש.

 

תנאי קבלה

 

תכנית לימוד זו מתאימה לחסרי רקע קודם בפיתוח וכן למפתחים בשפות פרוצדורליות שמעוניינים להתמקצע בתחום הפיתוח בסביבת ג'אווה JEE. כדי להתקבל לתכנית, עליהם להחזיק ביכולות בסיסיות בעבודה מול מחשב ולעבור מבחן פנימי במתמטיקה ובאנגלית. יש צורך לעבור ראיון אישי או ייעוץ להכוונה מקצועית.

 

תעודה

 

תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מוענקת לבוגרי הקורס שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם. משתתפים שעומדים בדרישות זכאים לקבל גם תעודת גמר שניתנת מטעם משרד הכלכלה.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp