קורס דבאופס במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה - DevOps Engineer

קורס דבאופס במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה - DevOps Engineer

קורס DevOps Engineer במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה לחצו כאן


הדור הבא בפיתוח


העדכונים הרבים והתכופים של מוצרי תוכנה יוצרים שינויים בתהליכים שמתבצעים בזמן פיתוח התוכנה. מתודולוגיית אג'ייל לניהול של פרויקטים מאפשרת לשדרג ולהתאים את האסטרטגיה לצורכים העדכניים ביותר, לקצר זמנים ולצמצם בטעויות. שיטת DevOps מאפשרת להפוך לאוטומטיים את התהליכים שבין הפיתוח להפעלה של המוצר. היא מצריכה שימוש בכלים ובשפות Script ומתאפיינת באדפטיביות לשינויים הרבים של השוק.


מנהלי פרויקטים שעובדים בשיטת דבאופס יכולים לבצע עדכונים באופן מהיר יותר ולדאוג לאיכות גבוהה יותר בגרסאות ובשלבים השונים. מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעה קורס DevOps Engineer, שמתאים לבעלי רקע בתחום התכנות שברצונם ליישם פרויקטי דבאופס בארגונים שלהם. לאורך המסלול לומדים להטמיע את השלבים בתהליכים אוטומטיים כוללים ומכירים את של הפתרונות, ה - API והכלים שמוצעים בגישת פיתוח זו, שיכולים לעזור לייעל את הארגון ופעילותו.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס לומדים על החשיבות שבהטמעת שיטת DevOps בפרויקטים ומתוודים לשלבים במעבר לאוטומציה ולאתגרים בביצוע של Continuous Integration. בהמשך, הם בוחנים את השימוש הפרקטי בכלים פופולריים לקונפיגורציה ומכירים את השימושים של אלמנטים כגון JIRA ו - Docker לאורך התהליך. כמו כן, הם לומדים כיצד להתמודד עם אתגרים בשלב מסירת והפעלת המוצר (operations) וכן דנים בשימוש בפתרונות דבאופס שמצויים בענן של חברת Amazon.


מתכונת הלימוד


הקורס נפרש על פני כ - 120 שעות לימוד. המסלול מתקיים כקורס מעשי באופיו, התלמידים משתתפים בהרצאות עיוניות ובתרגילים מעשיים בהם הם מתנסים בפועל במודולים הנלמדים. בתחילת הקורס נערכת מכינה בהיקף של 10 שעות לימוד שבה מקנים את יסודות ה - Linux Essentials.


נושאי הלימוד

 

  • Python Scripting
  • AWS for DevOps
  • Wrapup and finalizing
  • Jenkins ו - Continues Integration    
  • Operation
  • CI with Docker
  • מבוא ל - DevOps    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס בחיפה נלמדים קורסים מגוונים בתחומי הטכנולוגיה וההייטק. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם ארגוני תוכנה שונים ומשמש מרכז הדרכה מוסמך של חברות כגון סיסקו ומיקרוסופט. בין התכניות הנלמדות במכללה קורס טכנאי מחשבים, קורס בדיקות תוכנה QA, קורס פיתוח דוט נט, קורס טכנאי סיסקו CCNA, קורס ניהול רשתות MCSE וקורס ניהול פרויקטים.


תנאי קבלה

 

התכנית מתאימה לאנשי תוכנה ואנשי תשתית לינוקס ו - Windows מנוסים ולאנשי תשתית שברשותם רקע בכתיבת Scripts. כמו כן, היא מיועדת לאנשי System Administrators בסביבת ענן ושרתים ולמתכנתים בשפות דור 3 ו - 4 שמשמשים ראשי צוות פיתוח ומחזיקים בכלים מתקדמים בתכנות.


על המועמדים להיות בעלי רקע בכתיבה של Scripts, ניסיון בפיתוח תוכנה וידע קודם ב - Linux Essentials. מי שאינם בקיאים בנושא זה יכולים ללמוד במכינה שמציע מוסד הלימוד, בהיקף של כ - 10 שעות. כל המועמדים עוברים גם ראיון אישי.

 

 

תעודה


למשתתפים המשלימים את כל חובותיהם בתכנית מוענקת תעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp