קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן Azure במדיאטק ג'ון ברייס חיפה

 

במדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיים קורס ניהול תשתיות תקשורת וענן להסמכת Microsoft Ceritified - Azure Administrator Associate (הידועה גם בשם MCAAA). זוהי הסמכה מבוקשת בתעשיית ההייטק של היום וקיימת לה דרישה רבה בארגונים.


משתתפי הקורס יכולים להתמחות במגוון סביבות עבודה כגון CCNA של סיסקו, לינוקס, אמזון, מיקרוסופט Azure ועוד. מושם דגש על היכרות פרקטית עם אותן סביבות ועל פרויקטים ותרגילים שבהם מפתחים מיומנויות הנדרשות להשתלבות בהייטק.


הקורס מוכר לפיקדון לחיילים משוחררים. מתאימים העומדים בכל התנאים מקבלים התחייבות לעבודה.

 

 

מה לומדים?


משתתפים בקורס מקבלים הסמכה להכשרת מנהלי תשתיות ארגוניות MCAAA (Microsoft certified Azure administration associate). במהלכו מתמקדים בתשתיות ענן AWS של חברת אמזון ונושאים מרכזיים כגון צ'קפוינט ו - Powershell.


המשתתפים לומדים על מערכת ההפעלה windows 10 של חברת מיקרוסופט, וכן מקבלים הכנה לבחינות ההסמכה לתפקיד MCSAAA למנהלי מערכות מידע ותשתית ענן, הסמכה זו נחשבת לחדשה בתחום ניהול הענן.


נוסף על כך, נלמד מודול בתחום אבטחת המידע שבו מתמקדים בפתרונות של חברת צ'קפוינט ורוכשים הבנה במבנה הרשת וטופולוגיה. כמו כן, נלמדים נושאים בתחום הענן תוך היכרות של תשתית ענן ציבורי ותשתיות נוספות המבוקשות בשוק, המשתתפים לומדים על תהליכי הטמעת התשתיות ואינטגרציה.


בהמשך נלמד מודול לינוקס שבו מתוודעים לשימושי לינוקס בתשתיות ארגוניות ובהתקנות ענן.


הקורס כולל גם מודול הסמכה CCNA לניהול רשתות של חברת Cisco.

 

כמה זמן לומדים?


היקפו של הקורס 750 שעות לימוד. הוא כולל 420 שעות פרונטליות, 110 שעות לימוד פרונטליות לתחום CCNA, 70 שעות לימוד עצמי בערכות מקוונות ו - 150 שעות לעבודה עצמאית על פרויקטים.


הקורס כולל פרויקטים יישומיים מתקדמים שבהם מתרגלים עקרונות פרקטיים בעבודה על סביבות לימוד בקורס. בפרויקטים ניתן להכיר הלכה למעשה תהליכי עבודה בסביבות הלימוד ולתרגל מיומנויות החשובות למנהלי רשתות וענן. כמו כן, נכללת בקורס הכנה לקראת מבחנים חיצוניים שעורכות חברות ובהן מיקרוסופט וסיסקו לקבלת הסמכות בתחום.

 

על מוסד הלימוד


מדיאטק ג'ון ברייס חיפה הוא מרכז להכשרות בתחום ההייטק באזור הצפון. במוסד הלימוד ניתן לקחת חלק בקורסים במגוון תחומים שיש להם ביקוש בתעשייה, כגון פיתוח פולסטאק, שפת פייתון, דוטנט, מגן סייבר, לינוקס, פריוריטי, טכנאות סמארטפון ועוד.


מוסד הלימוד משמש מרכז הדרכה של חברות תוכנה וחומרה כגון סיסקו, אמזון ומיקרוסופט, הדבר מאפשר לסטודנטים להכיר סביבות עבודה נפוצות במהלך לימודיהם הקורסים השונים וכך להתכונן לקראת אתגרים עכשוויים בשוק העבודה.

 

מהם תנאי הקבלה?


הקורס מתאים לבעלי ידע טכני בתחום המחשבים שברצונם לפתח קריירה כמנהלי רשתות תקשורת וענן.


תנאי הקבלה כוללים:

 

  • 12 שנות לימוד לפחות
  • ידע ברמת משתמש באינטרנט ומערכת ההפעלה windows
  • מבדקי התאמה פנימיים
  • מעבר ראיון אישי או ייעוץ הכוונה מקצועית

 

איזו תעודה מקבלים?


משתתפים המשלימים בהצלחה את חובותיהם בקורס ולוקחים חלק במפגשי Routing and switching במודול סיסקו מקבלים תעודה מטעם ג'ון ברייס וכן תעודה מטעם משרד העבודה והרווחה לקורס "MCSA ניהול רשתות תקשורת וענן" בהיקף 400 שעות. יש לציין כי יש צורך במעבר של מבחני הסמכה ועבודת גמר. כמו כן, יש צורך בנוכחות של 85% מהמפגשים והגשה של פרויקט הגמר.


הבוגרים יכולים לגשת עצמאית למבחן ההסמכה AZ 104 של מיקרוסופט. יש לציין כי בחינה זו כרוכה בעלות נוספת שאינה נכללת בעלות הקורס והיא נערכת במתכונת אונליין מול מרכז הבחינות של החברה. מי שעוברים את הבחינה מקבלים הסמכת Microsoft Certified Azure Administrator.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp