קורס עיצוב לאינטרנט ולמובייל - מכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר
קורס עיצוב לאינטרנט ולמובייל - מכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

קורס עיצוב גרפי לאינטרנט ולמובייל במדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קורס App and Web Design

 

עיצוב מתקדם

 

בשנים האחרונות, תחום העיצוב הגרפי עובר שינויים רבים, בהתאם לתמורות המתרחשות בעולם האינטרנט והמובייל. אתרי אינטרנט ואפליקציות מיועדים לספק שירותים שונים, שמטרתם להקל על אספקטים רבים בחיי היומיום. לפיכך עולה הדרישה למעצבים גרפיים המתמחים באתרי אינטרנט ובאפליקציות מובייל, בעלי ידע נרחב בכל הנודע לחוויית משתמש, שכן עיצוב של אתר אינטרנט משפיע במידה רבה על הצלחתו.

 

עיצוב שנעשה תוך התחשבות בחוויית המשתמש, שמטרתו להקל על הניווט באתר ועל השימוש בו, יזמין יותר משתמשים אליו ויוביל להצלחה משמעותית יותר של האתר או האפליקציה. כדי לעצב בצורה זו, יש לקבל את הכלים המקצועיים לכך וללמוד את התוכנות הממוחשבות הנפוצות ביותר בעולם הגרפיקה.

 

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מציעה קורס עיצוב לאינטרנט ולמובייל, לגרפיקאים המעוניינים להרחיב ידיעותיהם. מסלול זה מתמקד בעקרונות עיצוב ושיטות עבודה בעולם הגרפיקה הדיגיטלי והממוחשב. תלמידי הקורס יכולים לרכוש כלים לביצוע של עיצוב גרפי, עיצוב למובייל ועיצוב של אתרים עתירי אינטראקטיביות. הקורס מתקיים במכללה מוסמכת ADOBE, לפי הסטנדרטים הבין לאומיים של חברה זו.

 

 

תכנית הלימודים

 

מטרת הקורס היא להקנות למשתתפים ארגז כלים, ליצירה של אתרי אינטרנט בשילוב עם תכנות לאינטרנט. הם רוכשים מיומנויות לעיצוב ולבניית אתרים באמצעות HTML ו – Bootstrap. בנוסף, הם דנים בעבודה הגרפית לכל שלביה, החל מהרעיון, התכנון ועד לשלבי הביצוע. כמו כן, הם מתעמקים בדרכי עיצוב שונות לפלטפורמות מגוונות, לרבות אתרי אינטרנט ומובייל, תוך מתן דגש על חוויית המשתמש.

 

מתכונת הלימוד

 

המסלול נלמד בהיקף של 160 שעות לימוד. המפגשים מתקיימים בשעות הערב אחת לשבוע, בימי שישי מתקיימים מפגשים בבקרים. השיעורים משלבים למידה תאורטית, למידה מעשית נרחבת הכוללת תרגול בכיתות מאובזרות וסדנה להקמת עסק.

 

 

נושאי הלימוד

 

  • תוכנת דרים וויבר
  • עיצוב לאפליקציות
  •  שפת תגיות HTML5
  • בניית אתרים בוורדפרס
  • עבודה בסביבת Bootstrap    

 


על מוסד הלימוד

 

מכללת מדיאטק ג'ון ברייס מציעה שלל הכשרות מקצועיות בתחומי השיווק באינטרנט והמולטימדיה. בין המסלולים המוצעים ניתן לציין קורס גרפיקה ממוחשבת לדפוס, לאינטרנט ולסמארטפון; קורס פיתוח בטכנולוגיית פול סטאק; קורס גרפיקה ממוחשבת; קורס פיתוח ובניית אתרים PHP WebMaster; קורס שיווק באינטרנט; קורס קידום אתרים SEO וניהול קמפיינים באינטרנט ועוד.

 

תנאי קבלה

 

תכנית זו מתאימה לגרפיקאים שברצונם לבצע הסבה מתחום הדפוס אל תחום האינטרנט. במסגרת תנאי הקבלה לקורס, עליהם להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולהכיר באופן תפעולי את מערכת ההפעלה חלונות. הם נדרשים גם לשלוט בשפה האנגלית. כמו כן, נדרש ידע קודם בתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ. מוסד הלימוד עורך מבחן התאמה ומיון למועמדים. יש לציין כי התלמידים נדרשים להגיע ללימודים עם מחשב אישי.


תעודה

 

תלמידים העומדים במטלות ועוברים בהצלחה את הבחינות, זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת מדיאטק ג'ון ברייס. בנוסף, התלמידים מקבלים תעודה נוספת, המאשרת לימודים במכללה מוסמכת מטעם אדובי.

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק
Whatsapp Whatsapp