קורס יועצי קריירה ביחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים בפסיכולוגיה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על חוץ אשקלון - קורס יועצי קריירה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס יועצי קריירה ביחידה ללימודי חוץ - המכללה האזורית אשקלון


לפתח קריירה בפיתוח קריירה


שוק העבודה של ימינו הוא דינמי ותחרותי, כאשר ההתפתחויות הטכנולוגיות מצד אחד מייתרות ומצמצמות תחומי עבודה מסוימים, ומצד שני פותחות מגוון של אפיקים לקידום קריירה. בניגוד לדורות קודמים, קיימת גמישות תעסוקתית המתבטאת באפשרות לשינוי כיוון בקריירה במהלך כל שלבי החיים, ועלייה מתמדת במספר האנשים שרוכשים השכלה גבוהה.


בהינתן מבחר כה רב של אפשרויות, יועצי קריירה מספקים מענה למי שמתלבטים לגבי בחירת תחומי לימודים או אפיקי תעסוקה, מסייעים למי שנמצאים בתהליך חיפוש עבודה, וכן למי שמעוניינים לערוך הסבה מקצועית ולפתוח לעצמם הזדמנויות חדשות לקריירה.


על יועצי קריירה להכיר מקרוב את עולם התעסוקה, מגמותיו והשינויים המתרחשים בו, וכן להיות מסוגלים לדרבן, לחזק ולהכווין אנשים לעיסוק בתחומים המתאימים להם. ניתן להשתתף בהכשרות מקצועיות על מנת לרכוש את ההסמכה ואת הידע המקיף הנדרשים מיועצי קריירה ואת הכישורים הפרקטיים בניהול, ליווי בבניית קורות חיים וראיונות עבודה, שיפור מיומנויות תקשורת בין אישית אצל לקוחותיהם, ועוד. בין מוסדות הלימוד שבהם מתקיים קורס יועצי קריירה, ניתן לציין את היחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון.


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס המשתתפים רוכשים את ההיכרות הנדרשת מיועצי קריירה עם ההיבטים העיוניים והמעשיים של שוק העבודה בישראל ובעולם. המשתתפים סוקרים גישות ותיאוריות עדכניות בייעוץ תעסוקתי, ומקבלים כישורים פרקטיים לייעוץ מותאם אישית.

 

כמו כן, המשתתפים לומדים כיצד לזהות נקודות חוזק אצל לקוחותיהם, ואת החסמים והמכשולים שמונעים מהם להתקדם או יוצרים לבטים.

 


מתכונת הלימודים


הקורס נפרש על פני 50 שעות לימוד במהלכן המשתתפים סוקרים את התכנים המרכזיים הדרושים לפיתוח קריירה כיועץ תעסוקתי.

 

התכנים מקיפים הן את הפן התיאורטי והן את הפן המעשי של עבודת היועץ, ומוכוונים לשילוב בוגרי הקורס בשוק העבודה. כחלק מהלמידה המעשית, הסטודנטים משתתפים במסגרת עבודת החממה לפיתוח קריירה של היחידה ללימודי חוץ יחד עם לשכת התעסוקה, המהווה פרקטיקום מעשי. קיימת אפשרות לסטודנטים מצטיינים להמשיך לעבוד בחממה כמנטורים לאחר סיום לימודיהם.


נושאי הלימוד

 

 

 • תיאוריות וגישות עדכניות בייעוץ קריירה
 • כלים פרקטיים לייעוץ מותאם אישית
 • זיהוי גורמים מעכבים וחסמים במציאת עבודה
 • זיהוי נקודות חוזק, יכולות וכישורים
 • תהליכי top down ו -  bottom up
 • שוק התעסוקה כיום ובעתיד
 • ועוד


על סגל ההוראה


מרכזת הקורס, היא אשת מקצוע בעלת ניסיון בתעשייה ובאקדמיה, בעלת תואר שני במדעי ההתנהגות בהתמחות פסיכולוגיה, שעוסקת בייעוץ קריירה ובייעוץ ארגוני מעל ל - 20 שנה וכן בהדרכה והוראה במוסדות לימוד מגוונים בנושאי ייעוץ תעסוקתי והכוונה לקריירה. כמו כן, היא פועלת למען השתלבות אוכלוסיות בעלות מאפיינים מיוחדים בשוק התעסוקה, ומנהלת תכניות לקידום תחום זה, ומכהנת כיו"ר האגודה הישראלית לייעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה.


על מוסד הלימודים


ביחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון נערכים מגוון של מסלולים ללימודי תעודה במקצועות שונים, וביניהם קורס אימון אישי, קורס מזכירות רפואית, קורס ייעוץ מס, קורס חשבי שכר בכירים, קורס מאבחנים דידקטיים, ועוד.

 

חממת התעסוקה של היחידה ללימודי חוץ פועלת במסגרת שיתוף פעולה בין היחידה לבין התאגדות העסקים, ובה יכולים להיעזר הסטודנטים בהכשרות המקצועיות השונות בעת חיפושי העבודה. בין השירותים שמוצעים בחממה ניתן למנות מועדוני נטוורקינג, כנסים בהשתתפות מעסיקים ונציגי חברות מובילות במשק, סדנאות להכנה במציאת עבודה, ושירותים נוספים.

 

תעודה


המסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל דרישותיו, זכאים לתעודת בוגרי קורס ייעוץ ואימון לקריירה. התעודה ניתנת מטעם היחידה ללימודי חוץ.


אפשרויות תעסוקה


ייעוץ תעסוקתי הוא תחום מבוקש במספר רב של חברות וארגונים במגזר הציבורי והפרטי. נוסף על כך, קיימות הזדמנויות להשתלבות במקצוע זה גם כפרילנסרים או עצמאים. יועצי קריירה מסייעים הן בהכוונה לתחומי לימודים מתאימים, הסבה מקצועית, בנייה וקידום של קריירה, והן בליווי בעת חיפושי עבודה ובעזרה בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, ועוד.


היחידה ללימודי חוץ שמה דגש על שילוב בוגרי הקורסים שלה בשוק העבודה, ומתוך ראיית עולם זו מציעה לחלק ממצטייני הקורס לעבוד כמנטורים בחממה להכוונה והשמה תעסוקתית של המכללה.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה במכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ

ssssssssss

פורום לימודי פסיכולוגיה

בוגרי מכללת רמת גן שהתקבלו לפסיכולוגיה קלינית
:)
1 תגובות
הסבה מתקשורת לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית
אילנה
1 תגובות
חוויות על לימודי פסיכולוגיה במרכז האקדמי למשפט ולעסקים
גל
1 תגובות
התלבטות בתואר שני קליני טיפולי
שני
1 תגובות
זמן המתנה להתמחות בפסיכולוגיה ארגונית
אלה שדה
1 תגובות
תואר שני - טיפול רגשי
דיאנה
1 תגובות
התלבטות בין אריאל לבן גוריון
נועם
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן952 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל985 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא קורסים בפסיכולוגיה

ורדה רזיאל ז`קונט
הפסיכולוגית ואשת התקשורת ורדה רזיאל ז'קונט מאמינה שאמפתיה ואכפתיות הם כלי חשוב לכל מטפל. "התכונות החשובות למטפלים טובים הן התעניינות עצומה באנשים, וגם יושר פנימי וחיצוני בלתי מתפשר. כמובן שגם אי אפשר בלי ניסיון שקשור בתובנות לגבי החיים, שחלק מהם רוכשים תוך כדי העבודה."
ורדה רזיאל ז`קונט
פסיכולוגית, סופרת, עיתונאית ואשת תקשורת
Whatsapp Whatsapp