ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

ללמוד על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג`ון ברייס חיפה

לימודי תעודה על חשבון הפיקדון במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה


כל הדרך להייטק


זירת ההייטק הישראלית והגלובלית לעולם לא מספיקה להתפתח ולצמוח. תוכנות, שפות תכנות חדשות, אפליקציות מתקדמות וסטארט אפים טכנולוגיים פורצי דרך מעלים כל העת את הרף הטכנולוגי בתעשייה. כך גם נוצר ביקוש למומחים בתכנות, בפיתוח, בשירות תמיכה ובעיצוב דיגיטלי, שיכולים להעניק שירותים איכותיים לשלל לקוחות, עסקיים ופרטיים כאחד.


במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתקיימים מגוון של מסלולי לימוד המוכרים למימוש הפיקדון הצבאי. תכניות אלה מתאימות לחיילים משוחררים שרוצים להשתמש בפיקדון כדי לממן את הכשרתם וכך לצאת לשוק העבודה כשבידיהם מקצוע טכנולוגי מבוקש.

 


הנה הקורסים במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה בהם אפשר ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי:

 

MCSE מנהל רשת


במהלך קורס מנהלי רשת בכירים מוסמכים MCSE לומדים על שלל מערכות ושרתים כגון Windows Server, מחשוב ענן, שרתי Firewall, טכנולוגיות Hyper V ,שירותי ענן של Amazon וציוד של חברת התקשורת סיסקו. בקורס זה כ - 420 שעות במתכונת ערב.


פיתוח אפליקציות מובייל


קורס זה מקנה מיומנויות פיתוח אפליקציות אנדרואיד ופיתוח יישומי WEB. המשתתפים לומדים לפתח לצד הלקוח והשרת בשילוב של טכנולוגיות מגוונות כגון Java Script, HTML5 ו - JQUERY MOBILE. תכנית זו כוללת 470 שעות.


בודקי תוכנה QA


בקורס בדיקות תוכנה QA מכירים טכניקות לביצוע בדיקות אוטומטיות וידניות ומתוודעים להיבטים במערכות מידע ותכנות. כמו כן, מכירים שלל סוגי בדיקות שמתאימות ל - WEB ולמובייל. המכללה מציעה קורס שהיקפו 470 שעות.


בניית אתרים PHP


בקורס בניית אתרים PHP וובמאסטר לומדים על מספר שפות תכנות ומתמקדים בשפת JAVASCRIPT ובאפשרויות שלה ליצירה של אתרים אינטראקטיביים. נוסף על כך עוסקים בבנייה של אתרים לסלולר ובגישות לשיפור של חוויית הגלישה. הקורס כולל 470   שעות לימוד.


עיצוב גרפי לדפוס ולרשת


קורס זה מתמקד הן בעיצוב לדפוס קלאסי והן בעיצוב דיגיטלי למובייל ולאינטרנט. התלמידים מכירים תוכנות כגון דרימוויבר, פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין וגם לומדים לעצב אתרים ואפליקציות. במסלול נכללות 540 שעת לימוד במתכונת קורס ערב.


קידום אתרים


בקורס SEO קידום אתרים מעמיקים בעולם הפרסום הדיגיטלי ולומדים על תיאוריות שיווקיות וכללים למיתוג בזירה האינטרנטית. התלמידים מכירים שיטות לניהול של קמפיינים בניו מדיה עבור ארגונים עסקיים. בקורס 135 שעות ו - 50 שעות לתרגול בבית.

 

מסחר אלקטרוני באיביי ואמזון

 

הקורס למסחר אלקטרוני Online Trade Master במכללה מעניק למשתתפים סל כלים נרחב להצלחה ולהגעה לרווחים בפלטפורמות פופולריות במסחר האלקטרוני, Ebay ו - Amazon. המסלול נפרש על פני 3 - 4 חודשים וכולל 115 שעות, הוא משלב תרגולים של תהליכי השיווק והמסחר ברשת במטרה להכין את התלמידים להשתלבות בשוק.

 

קורס סייבר

 

במוסד הלימוד מציעים את המסלול המלא לאבטחת מידע, סייבר והאקינג. קורס זה משלב שלוש הכשרות - למומחה אבטחת מידע CISO, להאקרים מקצועיים PT ולמיישמי הגנה באבטחת מידע.

 

קורס JAVA

 

קןרס JAVA של מוסד הלימוד מקנה לתלמידיו ידע נרחב על טכנולוגיות JAVA וחושף בפניהם את הכלים המובילים בשוק של היום. המשתתפים לומדים לכתוב יישומי בג'אווה לצד הלקוח ולצד השרת ושמים דגש על פיתוח לצד השרת.

 

קורס ביצועיסט לתוכנות גרפיות

 

בקורס זה לומדים עקרונות בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית ומכירים תוכנות מובילות בתחום הגרפיקה. המשתתפים לומדים שיטות עיצוב מובילות בתחום המדיה הדיגיטלית ועוסקים בעיצוב של סמלים מסחריים, עיצוב לדפוס, שילוט, עיצוב עטיפות וכרזות ועיבוד תמונה.

 

קורס Triple Web Master

 

זהו קורס שמכיל שלוש הסמכות בעולמות תוכן מבוקשים במיוחד. במהלכו לומדים על קידום אתרים, הפקת אתרים ומדיה חברתית ומתוודיעם לטכנולוגיות וליישומים המובילים בשוק בענפים אלה.

 

קורס מתקיני בית חכם

 

קורס מתקין בית חכם של מדיאטק ג'ון ברייס חיפה מתמקד בטכנולוגיות חדשניות בשוק ועוסק בבקרים המתקדמים ביותר. במהלך הקורס לומדים להתאים את ההתקנות לצורכי הלקוחות ולהטמעה של פתרונות טכנולוגיים באופן יעיל ומתקדם.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

Whatsapp Whatsapp