קורס מיישם הגנת סייבר במכון טכנולוגי חולון HIT - לימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT תעודה - קורס מיישם סייבר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מיישם הגנת סייבר בבית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון HIT - קורס Cyber Security Practitioners


מנצחים בהגנה ובהתקפה


מרחב הסייבר מכיל הזדמנויות עסקיות רבות מאוד, אך לצדן גם סיכונים ואיומים לארגונים ואף למדינות. תקיפות קיברנטיות יכולות לגרום לפגיעות משמעותיות במערכות התשתית ולשתק את הפעילות השוטפת.


ישראל נמנית בין המדינות המובילות היום בתחום הסייבר והיא שואפת לפתח ולקדם את התחום כל העת ולשמר את היתרון הטכנולוגי שלה. במסגרת מרוץ החימוש הטכנולוגי שמתנהל היום בזירות השונות, קיים ביקוש רב למומחים באבטחת מידע שיכולים לספק את הפתרונות היעילים ביותר בהתמודדות מול היריב.

 

בית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון HIT עורכת קורס מיישם הגנת סייבר, שמטרתו להכשיר אנשי אבטחה והגנת סייבר לתחזוקת מערכות, ליישם של תהליכי אבטחה ולטיפול באירועי אבטחה משלל סוגים לפי צורכי ארגונים במשק. המסלול נבנה לפי תוויות מטה הסייבר הלאומי בישראל, הוא כולל את כל הקורסים הנדרשים לפי תוויות אלה לעמידה בבחינות רמה בתחום הסייבר.

 


תכנית הלימודים


תכנית הלימודים בבית הספר לסייבר של HIT מכון טכנולוגי חולון נבנתה לפי ההתוויות של מטה הסייבר הלאומי של מדינת ישראל. הקורסים הנלמדים כוללים את כל המקצועות שנדרשים לפי התוויות אלה, לצורך עמידה במבחני רמה.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה כ - 171 שעות לימוד. הוא נפרש על פני כחצי שנה וכולל שיעורי פעמיים בשבוע, בשעות הערב. כמו כן, הוא כולל שלושה ימים מרוכזים בהם מתקיימת התנסות פרקטית בסימולטור סייבר. תרגולים אלה מאפשרים לתלמידים להתנסות מעשית בפעילות בגופים מגנים ותוקפים.


מוסד הלימוד מציע לתלמידיו להשתתף גם במחקרים בתחום הסייבר שנערכים בו. מחקרים אלה משתפים את מחלקות המכון השונות כגון הנדסה, מדעים, עיצוב וניהול טכנולוגיה.


נושאי הלימוד

 

  • תקיפות פישינג
  • הסביבה הטכנולוגית
  • תשתיות הגנת סייבר
  • מוצרים ושיטות אבטחה
  • קריפטוגרפיה ונושאים משיקים   
  • ועוד

 

 

סגל הוראה


בראש בית הספר לסייבר עומד ד"ר הראל מנשרי, מומחה לסייבר, ללוחמה קיברנטית ולמחקר ומודיעין טכנולוגי. לאחרונה השתחרר לאחר 36 שנים של שירות במערכת הביטחון.


ראש תחום הסייבר במכון טכנולוגי חולון ובבית הספר ללימודי תעודה הוא עמית מחקר במכון חקר הטרור שפועל במרכז הבינתחומי הרצליה. הוא נמנה בין המומחים הגדולים בעולם המערבי לפעילות מעצמות וגורמים נוספים בזירת הסייבר.


צוות המורים בבית הספר לסייבר כולל אנשי מקצוע מובילי בארץ ובעולם, שברשותם ניסיון רב שנים וידע רב בתחום הסייבר.

 


תנאי קבלה

 

כדי להתקבל למסלול הלימוד, יש צורך לעבור ראיון אישי. כמו כן, על המועמדים להיות בעלי בגרות מלאה.

 

תעודה


משתתפים המסיימים בהצלחה את התכנית מקבלים תעודת גמר מטעם המכון הטכנולוגי חולון HIT - בית הספר ללימודי תעודה. הבוגרים גם יכולים לגשת למבחני רמה חיצוניים לקבלת הסמכה בתחום הסייבר. כדי לקבל את תעודת הגמר על המועמדים לעמוד בתנאי התכנית, לבצע את העבודה בבית, להגיש את העבודות השבועיות ואת הפרויקטים בסוף הסמסטר ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות. כמו כן, הם צריכים לעבור את המבחן המסכם בכל מודול בציון של לפחות 70.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp