רוצה פרטים על קורס סייבר במרכז הארץ?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס אבטחת מידע וסייבר באזור המרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס סייבר במרכז הארץ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אבטחת סייבר במרכז הארץ


שומרי העתיד


מתקיפות במחשב האישי, דרך איומים על ארגונים עסקיים ועד למלחמות בין מדינות, נראה שתחום סייבר מקבל נוכחות גדולה יותר ויותר בחיינו. האיומים הדיגיטליים הללו הם מתוחכמים, מהירים ומתקדמים מאי פעם והם מגדירים מחדש את כל ההתנהלות במרחב הממוחשב. מי שיכולים להתמודד עם התקיפות האלה הם מומחי הסייבר, שמחזיקים בידע לאיתור הפרצות ונקודות החולשה ולנטרול של גורמים מתקיפים ומאיימים.


יש המגדירים את הסייבר כאחד ממקצועות העתיד, וכבר היום יש ביקוש רב מאוד לאנשי סייבר בארגוני הייטק ובחברות בתחומי המחשבים והביטחון. תושבי המרכז שברצונם לקבל הכשרה בתחום דינמי ומאתגר זה יכולים לבחור מבין מספר מוסדות לימוד. חלק מהמסלולים מיועדים רק לאנשי תוכנה מנוסים ואילו אחרים מאפשרים גם לחסרי רקע קודם להתחיל את הדרך בתחום.

 


קורס סייבר בתל אביב


ג'ון ברייס הדרכה


בג'ון ברייס הדרכה מתקיימים שני קורסי בתחום הסייבר:

 

 

  • קורס אבטחת מידע Hands On: הקורס מכשיר מומחי סייבר CSI (Cyber Security Intelligence) והוא מתמקד בתכניות התקפה והגנה. המסלול שם דגש על ניסיון מעשי בתחום הסייבר ובמהלכו לומדים לבצע הצפנות, לאתר תקיפות ולאתר נקודות תורפה. היקף ההכשרה 490 שעות לימוד והיא מתקיימת כקורס ערב.

 

 

  • קורס מגן סייבר: קורס זה מקנה כישורי אבטחת מידע והוא מתמקד במערכות ארגוניות. לאורך התכנית לומדים להתמודד עם תקיפות של האקרים ולהגן על רשתות בזמן חירום ושגרה. קורס זה כולל כ - 620 שעות לימוד מתוכן מוקדשות כ - 200 שעות לתרגול עצמאי.


הטכניון - לימודי חוץ ולימודי המשך


ביחידה ללימודי חוץ והמשך של הטכניון נערכות שתי הכשרות בתחום הסייבר, האחת להסמכת מומחה סייבר והשנייה להכשרת מנהלי סייבר. אלה מתקיימים בשלוחת היחידה בקמפוס שרונה.

 

 

  • מומחה סייבר: קורס זה, שהיקפו כשלושה חודשים מתמקד בכלים בסיסיים להגנה על רשתות מפני איומים. במסגרתו לומדים על שפות תוכנה, טקטיקות תקיפה וכלים מעולם אבטחת המידע.

 

 

  • מנהל סייבר: מסלול זה מיועד למנהלים בעלי ותק וניסיון בענפי אבטחת המידע, טכנולוגיות מידע וניהול מערכות מידע. משתתפי הקורס לומדים להתמודד בצורה יעילה עם שלל איומי סייבר וכן רוכשים כלים ניהוליים להובלת מערך סייבר והגנה לארגונים. הקורס כולל כ - 145 שעות אקדמיות.


מכללת נס טכנולוגיות


בשלוחת תל אביב של מכללת נס טכנולוגיות אפשר ללמוד בקורס סייבר למנהלים. תכנית זו מתאימה לעובדים בדרגים בכירים בתחומי ההייטק, המחשבים, הפיננסים והתפעול ומעניקה להם כלים להתמודדות עם איומים ותקיפות בסביבה העסקית. המשתתפים לומדים הן כיצד להתמודד עם תקיפות בפועל והן איך להקשיח את המחשבים בארגון כדי למנוע איומים עתידיים. הקורס נפרש על פני כ - 16 שעות והוא משלב בתוכו מגוון של סימולציות ותרגילים מעשיים להטמעת החומר הנלמד.

 

עולם הסייבר - Cyber World


בחברת עולם הסייבר Cyber world, המפעילה שלוחה בתל אביב, נערכים מגוון קורסים בתחום הסייבר, שבהם שמים דגש על למידה פרקטית Hands On. קורסים אלה יכולים להתאין לבעלי זיקה לעולם המחשבים ובעלי שליטה טובה באנגלית, שברצונם לפתח כלים וידע בתחומי שחזור המידע ובדיקות הריגול. ניתן ללמוד קורסים כגון:


קורס בדיקות ריגול בסלולר - בקורס בדיקות ריגול בסלולר לומדים בהרחבה על בקידות לאיתור של תוכנות ריגול והאזנה במכשירי מובייל משלל סוגים.


קורס שחזור מידע בסלולר - המשתתפים בקורס זה מתוודעים לשיטות מקצועיות לשחזור מידע ממכשירי סלולר תוך היכרות עם שלל פתרונות ללקוחות בתחום המידע והנתונים האבודים.


קורס שחזור מידע ממחשבים וממדיה דיגיטלית - בקורס זה לומדים על שיטות לשחזור מידע ממחשבים ומכרטיסי זיכרון.


קורס OSINT לאיתור מידע חקירתי באינטרנט - בקורס מתמקדים בתחום ה - Open Source Intelligence בחיפוש מידע ברשת, לשלל צורכים כגון איתור הונאות, בדיקות מידע אודות מתחרים עסקיים ועוד.


קורס שחזור מידע מלא - משתתפים בקורס זה לומדים על שיטות לשחזור מידע אבוד ממגוון פלטפורמות כגון מחשבים, דיסקים חיצוניים, טלפונים סלולריים, כרטיסי זיכרון ועוד.


קורס מובייל פורנסיקס - בקורס לומדים אודות תוכנות וכלים פורנזיים במובייל, תוך התמקדות במערכות ההפעלה אנדרואיד ו - iOS.

 


קורס סייבר ברמת גן


האקריו HackerU


משתתפים בקורס סייבר ואבטחת מידע של האקריו לומדים תכנים עדכניים ורלוונטיים כגון SOC-SIEM, מערך התקפה והגנה, PEN TEST, CISCO, לינוקס ועוד. כמו כן, הם מקבלים הכנה לקראת מבחני CCENT ו - CIEH. קיימת התמקדות פרקטית על התחומים הנלמדים. אורך הקורס 540 שעות לימוד הכוללות שלב מיון שאורכו 20 שעות. ניתן ללמוד במסלול בוקר שאורכו 7 חודשים או במסלול ערב שאורכו 14 חודשים. חיילים משוחררים יכולים ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי (מלבד בקמפוס באר שבע).

 


מכללת סלע


המכללה מציעה קורס מומחי לוחמת סייבר וקציני אבטחת מידע. במהלך התכנית מקבלים הכשרה טכנולוגית בשלל סביבות עבודה במטרה לאבטח תשתיות של ארגונים. התכנית מתאימה הן למגיעים מתחום האבטחה וביטחון והן לבעלי זיקה לעולם המחשבים, התכנות והאפליקציות. הקורס כולל כ - 900 שעות לימוד ובמסגרתו משתתפים גם במגוון סימולציות ותרגילים במעבדות מחשבים. ניתן לבחור בין קורס בוקר למסלול ערב.


מכללת שיא סקיוריטי


במכללת See Security ללוחמת מידע מתקיימים כמה קורסים מתקדמים בתחום הסייבר, שמיועדים בעיקר לאנשי תוכנה וסיסטם מנוסים ואינם פתוחים למתחילים. חלקם דורשים מן המועמדים להיות בוגרי לימודים או תואר שני בענפי הנדסת התוכנה או מדעי המחשב. בין הקורסים: קורס מיישמי טכנולוגיות סייבר; קורס ארכיטקטים להגנת סייבר CSTP; מומחי מתודולוגיות סייבר CSMP; קורס ניהול הגנת סייבר CISO; וקורס תקיפה והאקינג למומחי Pen Testing.

 

לימודי סייבר בחולון


מכון טכנולוגי חולון - בית הספר ללימודי תעודה

 

בית הספר ללימודי תעודה של HIT מכון טכנולוגי חולון עורך קורס מיישם הגנת סייבר. המסלול מכשיר אנשי הגנת סייבר ואבטחה לתחזוקה של מערכות ולטיפול במגוון סוגים של אירועים אבטחה לפי צורכי הארגון. קורס זה נבנה לפי התוויות של מטה בסייבר הלאומי וכולל את כל הקורסים שנדרשים לעמידה בבחינות הרמה בתחום. הוא כולל כ - 147 שעות לימוד.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס סייבר במרכז הארץ?

רוצה לדעת יותר על קורס סייבר במרכז הארץ?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
  • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp