רוצה פרטים על קורס MCSA במרכז?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול רשתות תקשורת MCSA במרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס MCSA במרכז? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס MCSA מנהל רשתות מחשבים במרכז הארץ

 

מחפשים קורס ניהול רשתות בתל אביב והסביבה?

 

מבין התחומים המבוקשים בעולם המחשבים נכלל תחום ניהול רשתות התקשורת. לרשתות אלה חשיבות רבה שכן דרכן מתבצעות כל העברות הנתונים והמידע העסקי, שעליו מתבססת הפעילות התקינה. חברת מיקרוסופט מציעה כמה הכשרות למנהלי רשתות תקשורת, אחת מהן היא הסמכת MCSA. היא מעידה על יכולות תכנון, פיתוח ותחזוקה של פתרונות בסביבת Windows.


תושבי אזור המרכז שמעוניינים ללמוד בקורס MCSA יכולים לעשות זאת בשלל מוסדות לימוד שממוקמים בערים השונים - תל אביב, רמת גן ואזורים סמוכים כמו אזור השומרון. תכניות הלימוד מכינות את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה שעורכת מיקרוסופט, שהכרחיים לקבלת הדיפלומה. ישנם קורסים שמשלבים בהם גם הכשרות של חברות נוספות בתחום רשתות התקשורת וכך ניתן להגיע לעבודה בהייטק כשמחזיקים במגוון רחב של כלים מקצועיים.

 


קורס MCSA בתל אביב


ג'ון ברייס הדרכה


שלוחת תל אביב של ג'ון ברייס עורכת קורס מקיף לניהול רשתות MCSA 2012 R2. תכנית זו מכילה גם הכשרה בלינוקס ו - EXCHANGE. התלמידים לומדים לעבוד בסביבת העבודה של מערכת Windiws 8.1 ובוחנים גם סוגיות באבטחת מידע, במחשוב ענן ובפתרונות של חברת סיסקו.


תכנית זו כוללת 470 שעות לימוד, מהן כ - 125 שעות מוקדשות ללימוד CCNA. אפשר ללמוד בקורס בוקר או בתכנית בשעות הערב. המסלול מוכר לניצול פיקדון צבאי לחייל המשוחרר ובוגרים שעומדים בכל התנאים יכולים לקבל סיוע בהשמה בעבודה.


המכללה למינהל


שלוחת תל אביב של המכללה מציעה קורס MCSA Administrator, בו מקבלים את כל הידע על הקמה, תכנון ותחזוקה של רשתות תקשורת בטכנולוגיית מיקרוסופט. לאורך ההכשרה המקצועית לומדים כיצד להתקין את רשתות התקשורת ולהטמיע אותן לפי צורכי הארגונים. מסלול זה כולל כ - 228 שעות לימוד אקדמיות והוא מוצע כקורס ערב או בתכנית משולבת עם שיעורים בימי שישי. אורך התכנית כעשרה חודשים.


קורס ניהול רשתות ברמת גן


האקר יו


קורס ניהול רשתות תקשורת שמקיף טכנולוגיות וסביבות עבודה רבות, בהם גם הכנה להכשרת MCSA 2012. המסלול מכין את התלמידים לבחינות הסמכה של מיקרוסופט, להכשרת אבטחת מידע של צ'ק פוינט ולהכשרת תפעול רשתות של סיסקו. כמו כן, לומדים על סוגיות בתחום ההאקינג.


היקף הקורס המורחב כ - 570 שעות לימוד והוא נלמד במסלול בוקר של כחצי שנה או בתכנית ערב באורך 14 חודשים. בתחילת ההכשרה מתקיים שלב מיון באורך 20 שעות בו בודקים את התאמת המועמדים למסלול. מי שעוברים שלב זה זכאים למלגה ומי שאינם עוברים מקבלים כספם בחזרה.


מכללת סי סקיוריטי


במכללת See Security מתקיים קורס משולב לניהול רשתות והגנת סייבר. תכנית זו מקיפה מיומנויות בניהול רשתות ובאבטחת מידע ומכינה את התלמידים למבחני הסמכה של כמה חברות. המכללה מציעה שני מסלולים שונים, האחד כולל גם הכשרות של חברת סיסקו וצ'ק פוינט וכולל כ - 200 שעות והתכנית השנייה כוללת הכשרה בשפת פייתון ולינוקס.


קורס MCSA באזור השומרון


הנדסאים באריאל - לימודי תעודה


היחידה ללימודי תעודה בהנדסאים באריאל מציעה קורס ניהול רשתות תקשורת שמיועד לחסרי ניסיון קודם בתחום שמעוניינים להשתלב לראשונה בעולם המחשבים. לאורך התכנית לומדים לנהל, להתקין ולפתח רשתות מתקדמות ומכירים מערכות הפעלה ופרוטוקולי תקשורת מגוונים. היקף התכנית כ - 280 שעות לימוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס MCSA במרכז?

רוצה לדעת יותר על קורס MCSA במרכז?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp