רוצה פרטים על קורס SQL במרכז הארץ?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס SQL באזור המרכז

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס SQL במרכז הארץ? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס SQL במרכז הארץ


מחפשים ללמוד SQL בתל אביב והמרכז?


טכנולוגיית SQL, או Structure Query Language מאפשרת פתרון בעיות דרך שליפה של מידע ממאגרי נתונים. שאילתות ה – SQL מהוות היום מרכיב חיוני באתרי אינטרנט ובאפליקציות מובייל רבות. מערכות רבות עושות בשפה שימוש שוטף, בהן ארגוני הייטק, גופים מסחריים וחברות ממשלתיות, לצורך איתור ושחזור של אינפורמציה חשובה. מי שמעוניינים להכיר שפה זו ולצבור ניסיון בעבודה בסביבות הנתונים יכולים לקחת חלק בקורסים ייעודיים שונים.


באזור מרכז הארץ ישנם כמה מוסדות בהם אפשר ללמוד בקורס SQL. מרבית המוסדות ממוקמים בעיר תל אביב או בסביבתה הקרובה. הקורסים מתקיימים ברמות שונות, חלקם מתאימים למתחילים בתחום ה – SQL ומציעים מיומנויות בסיסיות בשפה זו. קורסים אחרים מעניקים מיומנויות מתקדמות יותר והם מתמקדים בהכשרת DBA, או ניהול בסיסי נתונים. מרבית התכניות גם מכינות את התלמידים לקראת מבחני הסמכה שעורכת חברת התוכנה הבין לאומית מיקרוסופט, וכך הבוגרים יכולים לצאת לשוק העבודה כשבידיהם ניסיון ודיפלומה מוכרת, מה שמשפר את הסיכויים להשתלב בעולם ההייטק והתכנות.

 


ג'ון ברייס הדרכה


בשלוחת ג'ון ברייס הדרכה בתל אביב אפשר ללמוד בקורס ניהול בסיסי נתונים SQL, לסביבת Microsoft Server 2014. המסלול מכשיר את התלמידים לתפקידי DBA (מנהלי בסיסי נתונים) לסביבת מיקרוסופט והוא מעניק להם כלים מתקדמים בתכנות ובפיתוח של בסיסי נתונים בתחום מערכות המידע. כמו כן, לומדים לתחזק את בסיסי הנתונים ולהתאים אותם לצורכים של ארגונים שונים.


הקורס נפרש על פני כ- 275 שעות. כ – 60 שעות מוקדשות לביצוע של פרויקט מעשי מסכם, בו מעצבים ומטמיעים בסיסי נתונים לפי העקרונות הנלמדים. המסלול מספק הכנה לקראת מבחנים חיצוניים של חברת מיקרוסופט דרכם ניתן לקבל הסמכה בינלאומית מסוג MCSA. יש לציין שהקורס מתאים בעיקר לבעלי רקע קודם בתחומי התשתיות, מערכות המידע ובסיסי הנתונים.


מכללת נס טכנולוגיות


במכללת נס מציעים שני מסלולים בתחום ה – SQL, האחד ברמה בסיסית והשני מקנה מיומנויות מתקדמות ונרחבות יותר בתחום זה. הקורס המוצעים בשלוחת תל אביב של המכללה:

 

 

  • קורס ניהול בסיסי נתונים Server 2014: המסלול מספק הכשרה לתפקידי DBA ובמסגרתו לומדים כלים מעמיקים בשפת SQL ובניהול יעיל של נתונים. התלמידים עוסקים בין היתר בכתיבה של שאילתות מתקדמות ובתחום הבינה העסקית BI. התכנית מתאימה לאנשי תשתית ומידע בעלי היכרות עם מערכות מידע ותפעול מערכות מיקרוסופט. היקפו של הקורס כ – 160 שעות לימוד.

 

 

  • קורס SQL בסיסי: זהו קורס ברמה בסיסית בתחום SQL שמקיף גם סוגיות יסוד ב – DBA. התלמידים בהכשרה זו מתמקדים במערכות SQL Server 2012, מכירים את סוגי בסיסי הנתונים השונים ומתוודעים לשיטות בסיסיות לניהול ולשחזור מידע. המסלול כולל כ – 40 שעות אקדמיות.


מכללת PracticU


המכללה מתמקדת במקצועות ההייטק ומציעה תכניות הכשרה מקצועית שונות, בעיקר במתכונת מקוונת הנלמדות דרך האינטרנט. בתחום ה – SQL ובסיסי הנתונים מתקיימים שני מסלולים, האחד מקנה שליטה בשפת SQL למתכנתים, והשני מתמקד במיומנויות DBA למנהלי רשת. תכניות הלימוד מותאמות לדרישות של חברת מיקרוסופט והן מכינות את התלמידים לקראת קבלת הסמכה מטעם החברה.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס SQL במרכז הארץ?

רוצה לדעת יותר על קורס SQL במרכז הארץ?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס SQL במרכז הארץ
Whatsapp Whatsapp