קורס עיצוב פנים לנשים במכון טכנולוגי חולון - בית הספר ללימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT לימודי תעודה - קורס עיצוב פנים לנשים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב פנים לנשים התכנית המשולבת לעיצוב חללי מגורים וחללים מסחריים בבית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון HIT


חללים של פעם בחיים


תמורות רבות עברו בשנים האחרונות על תחום עיצוב הפנים. טכנולוגיות ממוחשבות הפכו את תהליך העיצוב ליעיל ומהיר יותר ודרישות משתנות של לקוחות מביאות לצמיחתם של תהליכי עבודה וסגנונות חדשים. מעצבי ומעצבות פנים שניגשים לפרויקט חדש נדרשים להביא בחשבון של היבטים כדי לספק מענה מקיף ואיכותי ללקוח. הכלים שבהם אנשי המקצוע עושים שימוש משתנים בהתאם לסוג הפרויקט, תכנון ועיצוב של דירה או בית יהיו שונים מאוד מעיצוב של חנות, קניון או חלל מסחרי אחר.


בבית הספר ללימודי תעודה מתקיים קורס עיצוב פנים לנשים, שמתאים גם לנשים מן המגזר הדתי והחרדי. תכנית משולבת זו מתמקדת הן בעיצוב חללי מגורים והן בעיצובם של חללים מסחריים משלל סוגים והיא מאפשרת למי שמגלות עניין בעולם העיצוב לפתוח דלת לעבר קריירה יצירתית ומבוקשת. קורס עיצוב פנים חושף לשלל עקרונות בעיצוב הפנים והוא משלב גם שלל תרגולים מעשיים שמאפשרים לצבור ניסיון עוד במהלך ההכשרה.


המסלול מתקיים בפתח תקווה.


תכנית הלימודים


מסלול זה מקנה למשתתפות בו ידע נרחב וכלים פרקטיים בתחום עיצוב הפנים לחללי מגורים ולחללים מסחריים. תחילה, הן רוכשות כלים בתחום השרטוט האדריכלי הידני והממוחשב ומיומנויות להבעה גרפית שחשובות בתחום העיצוב. הן מכירות את השימוש בתוכנות שרטוט והדמיה כגון אוטוקאד וסקצ'אפ וסוקרות את שלבי התכנון והעיצוב של דירות מגורים.


לאחר מכן, נלמדים בהרחבה תהליכי התכנון והעיצוב של חללים מסחריים. המשתתפות דנות בשלבים הנדרשים לעיצובו של חלל מסחרי, החל מגיבוש הרעיון ועד לביצוע בפועל בשטח. נוסף על כך, הקורס מקנה כלים להקמת עסק עצמאי בתחום עיצוב הפנים ותלמידותיו לומדים עקרונות במיתוג עצמי שיכולים לסייע להן בצאתן לשוק העבודה.

 


מתכונת הלימוד


היקפו של המסלול הוא כ - 346 שעות לימוד והוא נפרש על פני פרק זמן של כשנה וחצי. הוא נערך בשני מסלולים, המשתתפות יכולות לבחור בין קורס בוקר שבו נערכים שיעורים בימי שישי, לבין קורס ערב שבו שני מפגשים שבועיים.


במהלך הקורס המשתתפות לוקחות חלק בשלל תרגולים מעשיים לצד הלימוד העיוני, לרבות סיורי שטח לימודיים. לקראת סיומה של התכנית, הן מבצעות פרויקט גמר אישי שבו הן מתכננות ומעצבות דירות תלת מפלסיות למגורים, בהתאם לכלים הנלמדים לאורך הקורס. סטודנטיות בקורס הראשון יכולות לקבל מלגות לימוד מטעם בית הספר.


נושאי הלימוד


במהלך קורס זה נלמדים שלל נושאים בתחום עיצוב הפנים, כגון:

 


על מוסד הלימוד


בית הספר ללימודי תעודה של המכון הטכנולוגי חולון מציע שלל הכשרות מקצועיות בתחומי העיצוב, הניהול והטכנולוגיה. הקורסים מתאימים לקשת רחבה של משתתפים, מאנשי מקצוע שברצונם לשכלל ולהרחיב את הכלים שברשותם, דרך מועמדים ללימודי עיצוב ועד למי שמעוניינים לרכוש כלים לפיתוח קריירה בתחומי העיצוב השונים. הקורסים שמים דגש על הפן הפרקטי של המקצוע והם משלבים תרגולים מעשיים שחושפים לתהליכי עבודה בפועל. סגל בית הספר כולל מעצבים, חוקרים ואמנים ותיקים ומנוסים בתחומי עשייתם ובהוראה.


בין הקורסים הנלמדים בבית הספר ללימודי תעודה נכללים קורס הום סטיילינג, קורס עיצוב מוצר, קורס עיצוב תקשורת חזותית, קורס צורפות וטכנולוגיות עיצוב עכשווי, קורס ניהול פרויקטים, קורס עיצוב אינטרקטיב ועוד מגוון הכשרות.


תעודה


משתתפות שעומדות בכל הדרישות בקורס זכאיות לקבל תעודת גמר מטעם בית הספר ללימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp