קורס עיצוב ותכנון תאורה במכון טכנולוגי חולון - בית הספר ללימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT תעודה - קורס עיצוב תאורה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תכנון תאורה בבית הספר ללימודי תעודה של המכון הטכנולוגי חולון HIT

 

מכניסים אור ואווירה לעיצוב


לתאורה יש השפעה ניכרת על האנשים השוהים בחלל והיא יכולה להשפיע על תחושותיהם של מי ששוהים בחדר. כדי ליצור אווירה ייחודית, נינוחה ונעימה, חשוב להתאים את התאורה לצורכיהם של מי שמשתמשים בחלל המסוים ולאופי הפעילות השוטפת באותו החלל. היבט זה הופך את תחום עיצוב התאורה ותכנונה למרכיב אינטגרלי וחיוני בתהליך התכנון של חללי פנים וחוץ.


בבית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון HIT מתקיים קורס עיצוב ותכנון תאורה. מסלול זה מאפשר לאנשי מקצוע להרחיב את ההתמחות שלהם בתחום התאורה בחלל ולהכיר את חשיבותה הרבה של התאורה לעיצוב הכולל. מסלול זה מתקיים במתכונת מפגשי סטודיו וכולל תרגולים פרקטיים מרובים של תכנון התאורה ועיצובה.


תכנית הלימודים


במהלך קורס עיצוב ותכנון תאורה המשתתפים מקבלים יכולות לזהות את צורכי המשתמשים ואת אופי הפעילות בחלל ובהתאם לכך למנף את הפוטנציאל שטמון באור כגורם המשפיע על החלל האדריכלי. הם לומדים על תחומים כחישובי תאורה, טכניקות להארה ועיצוב של תאורה לחללים פנימיים וחיצוניים.


מתכונת הלימוד


המסלול כולל כ - 90 שעות אקדמיות, הוא מחולק ל - 18 מפגשים שנערכים אחת לשבוע בשעות אחר הצהריים והערב. המפגשים כוללים הרצאות עיוניות פרונטליות, סיורים הלכה למעשה ושיעורי פרקטיקום בהם המשתתפים מתרגלים באופן מעשי את מיומנויות העיצוב. לקראת סיומו של הקורס המשתתפים מגישים פרויקט גמר.

 

נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס אפשר למנות גם:

 

  • גופי תאורה
  • חישובי תאורה
  • טכניקות הארה
  • מושגי יסוד בתאורה
  • עיצוב תאורת חוץ ופנים    
  • ועוד


סגל הוראה


את הקורס מובילה מעצבת ומתכננת תאורה בעלת ניסיון ענף של כשלושה עשורים בתחומה. היא חברה באיגוד הבין לאומי לתאורה אדריכלית ועומדת בראש הדסק הישראלי IALD, איגוד בין לאומי לעיצוב התאורה האדריכלית. כמו כן, היא יוזמת מיצגים ותערוכות בתחום התאורה.


על מוסד הלימוד


בית הספר ללימודי תעודה של המכון הטכנולוגי חולון מציע מגוון רחב של תכניות הכשרה מקצועית בתחומי העיצוב, הצילום, הניהול והסייבר. מסלולי הלימוד מותאמים לדרישות העדכניים של המשק הישראלי והם חושפים את התלמידים למגמות עכשוויות ולענפים מבוקשים בעולם העיצוב. בין המסלולים שניתן ללמוד בבית הספר נכללים קורס עיצוב פנים לתעודה, קורס עיצוב מוצר, קורס עיצוב תקשורת חזותית, קורס ניהול פרויקטים, קורס פיתוח ב - HTML5 וקורס מיישם הגנת סייבר.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לאנשי מקצוע בתחומי העיצוב והתכנון, שמעוניינים להעמיק ולהרחיב את התמחותם בתחום תכנון ועיצוב התאורה. הוא מתאים להנדסאים, לאדריכלים, למעצבי נוף, למעצבי פנים, לחשמלאים ולבעלי מקצוע נוספים שמחפשים להתמחות בתחום.


תעודה


תלמידים שעומדים בכל הדרישות בקורס ומסיימים אותו בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר מטעם בית הספר ללימודי תעודה - מכון טכנולוגי חולון HIT.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp