קורס צורפות וטכנולוגיות עיצוב עכשווי במכון טכנולוגי חולון - בית הספר ללימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT תעודה - קורס צורפות.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס צורפות וטכנולוגיות עיצוב עכשווי בבית הספר ללימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT


תכשיטים בעולם מתקדם


תחום הצורפות דורש מן המעצבים מיומנויות טכניות גבוהות בעבודה בחומר, על התכונות השונות והמגבלות שלו. העולם של היום הוא מתקדם, עשיר ומסחרר מבחינה תעשייתית והדבר בא לידי ביטוי גם בתחום עיצוב התכשיטים.


בבית הספר ללימודי תעודה של מכון טכנולוגי חולון אפשר ללמוד בקורס צורפות וטכנולוגיות עיצוב עכשווי. תכנית זו שמה לה למטרה ללמד את תלמידיה מיומנויות פרקטיות מול התעשייה.

 

 

תכנית הלימודים


תכנית זו מעניקה לתלמידיה טכניקות שונות בעולם הצורפות וגם מאפשרת ליישם אותן באופן פרקטי, כדי להוביל לעבודה עצמאית ומעשית. מטרתה של התכנית היא לשלב הין העכשווי למסורת ולהעניק כלים להתמודדות עם מציאות המאה הנוכחית בתחום הצורפות.


מתכונת הלימוד


בקורס זה כ - 144 שעות לימוד. מערכת הלימוד מחולקת לשני סמסטרים שאורכו של כל אחד מהם הוא כשלושה חודשים. בסך הכל הקורס כולל כ - 24 מפגשים.

 

במהלך הקורס מתקיימים גם סיורים לימודיים במפעלים. התלמידים מקבלים ליווי של ממנטורים מן המחלקה לעיצוב תעשייתי במכון, אשר מעניקים להם ליווי לפרויקט אישי וגיבוי תכני.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בקורס זה כוללים גם:

 

  • מבואות הצורפות
  • מבואות התעשייה
  • מחשוב לתלת ממד
  • טכניקות בסיסיות וכלי עבודה    
  • פיתוח רעיוני
  • מבואות העיצוב
  • הצורף והמחשב    
  • ועוד


סגל הוראה


סגל המרצים בקורס כולל מעצבים בשלל ענפי עיצוב, שלהם ניסיון עשיר בהוראה ובעשייה מקצועית. את המסלול מרכזים מעצבת תכשיטים בעלת מותג עצמאי שעבודותיה נמכרות בבוטיקים ובתערוכות ברחבי העולם; ויוצר, מרצה לעיצוב ומעצב רב תחומי שהוא שותף בסטודיו שמתמחה בעיצוב מוזיאונים, עיצוב מוצר ועיצוב חללים מסחריים. כמו כן, הוא רכז המסלול לעיצוב מוצר בבית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון.


על מוסד הלימוד


בית הספר ללימודי תעודה של מכון טכנולוגי חולון עורך מבחר הכשרות מקצועיות בתחומי העיצוב, המחשבים והניהול. בתחום העיצוב, ניתן ללמוד בקורס עיצוב פנים, קורס עיצוב תקשורת חזותית, קורס עיצוב ותכנון תאורה, קורס עיצוב מוצר וקורס עיצוב אינטראקטיב. כמו כן, מתקיימות מכינות ללימודי עיצוב וסדנת הכנה למבחני הקבלה ללימודי העיצוב.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד לכל המעוניינים לשלב את תחומי הצורפות ועיצוב התכשיטים בטכניקות מודרניות ומסורתיות עם חיבור לעולם התעשייתי. מסלול זה מתאים במיוחד לבעלי מעוף עיצובי ותעשייתי ולבעלי רצון לעבודת ידיים.


תעודה


משתתפים שעומדים העל דרישות המסלול מקבלים תעודת גמר בצורפות וטכנולוגיות עיצוב עכשווי שמוענקת על ידי בית הספר ללימודי תעודה, מכון טכנולוגי חולון HIT. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מן השיעורים ולהשתתף בהם באופן פעיל, וכן להשלים את כל המטלות השבועיות והגשות סוף הסמסטר. לאחר תום התכנית, בוגרים שמעוניינים בכך יכולים להשתלב בסטאז' מעשי אצל מעצבי תכשיטים וצורפים פעילים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp