לימודי תעודה בעיצוב בבית הספר ללימודי תעודה במכון טכנולוגי חולון HIT

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על HIT לימודי תעודה - לימודי עיצוב לתעודה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי עיצוב לתעודה במכון טכנולוגי חולון HIT - בית הספר ללימודי תעודה


לעצב את הדרך לקריירה


עולם העיצוב מכיל בתוכו מגוון גדול של תחומים. מעיצוב של בתים וחנויות ועד לתכנון של מוצרים ואפליקציות, ישנם ענפים רבים בהם מעצבים יכולים לגעת בחיי היום יום שלנו ולשנות את החוויה שלנו לטובה. עידן הדיגיטל הופך את התחום למגוון ודינמי עוד יותר, כאשר גם במרחב האינטרנט יש צורך לעצב אתרים, יישומונים וממשקים כדי שימשכו את העין, וגם את הלקוחות.


בית הספר ללימודי תעודה במכון הטכנולוגי חולון HIT מציע מספר קורסים בתחום העיצוב. תכניות לימודי תעודה אלה מציעות לתלמידים לפתח את הכלים היצירתיים שברשותם ולהכיר פלטפורמות עדכניות שונות. המסלולים כוללים גם תרגול מעשי רב ועבודה בסטודיו במטרה להכין את התלמידים לעבודה בשוק של ימינו.


קורס עיצוב פנים


תלמידים בקורס עיצוב פנים בבית הספר ללימודי תעודה מתוודעים למגוון ההיבטים בעיצוב של חללים. הם בוחנים את תהליך העבודה, החל מהתכנון והפיתוח של הרעיון הראשוני ועד להגעה לחלל המוגמר בשטח. לאורך התכנית מכירים כמה תוכנות שרטוט, גרפיקה והדמיה כגון אוטוקאד וסקצ'אפ. כמו כן, לומדים בהרחבה על מערכות מבנים בהם מיזוג אוויר, אינסטלציה וחשמל.


היקף התכנית כ - 346 שעות לימוד והיא כוללת מפגשים בשעות הערב, פעמיים במהלך השבוע, או במסלול לימודי בוקר. התלמידים בונים תיק עבודות לאורך התכנית, מה שיכול לסייע להם בבואם להשתלב בשוק העבודה עם סיום הקורס.


קורס עיצוב המוצר


קורס עיצוב מוצר מעניק למשתתפיו כלים לפיתוח לשלל קהלי יעד. התלמידים לומדים כיצד להתאים את תוכנות המוצר לדרישות הלקוחות ומתוודעים לגישות עכשוויות בעולם העיצוב, לרבות הדפסה תלת ממדית ועיצוב אקולוגי וסביבתי. הם גם מכירים שיטות לשרטוט והצגת מודלים ולומדים להשתמש בתוכנות כגון Solidworks.


התכנית לעיצוב מוצר כוללת עבודה מרובה בסטודיו במהלכה מתנסים בצורה מעשית במיומנויות העיצוב. הקורס כולל 375 שעות לימוד ועוד כ - 120 שעות שמוקדשות לעבודה פרקטית מודרכת בסדנאות. המסלול מחולקת לארבעה סמסטרים שאורכו של כל אחד מהם כארבעה חודשים. מפגשים נערכים אחר הצהריים ובערב.


קורס עיצוב תקשורת חזותית


הקורס בתקשורת חזותית מקנה למשתתפים מיומנויות עיצוב הן לעולם הדפוס והן לזירת ה - WEB הדיגיטלית. התלמידים מכירים שלל שיטת לעיצוב למדיה מודפסת ואינטראקטיבית ובוחנים סוגיות מרכזיות בפרסום במיתוג. תחילה הם בונים כישורים פרקטיים בסיסיים בעיצוב חזותי ומכירים תוכנות כפוטושופ ואינדיזיין. בהמשך הם לומדים מיומנויות מתקדמות יותר בבניית מותגים וגיבוש חזון ולבסוף לומדים גם על עיצוב יעיל של אתרי אינטרנט.


הקורס נפרש על פני 390 שעות אקדמיות, הוא שם דגש על עבודה מעשית ומתקיים כקורס סטודיו. התלמידים משתתפים בסדנאות ודיונים ומגישים עבודות שונות מדי שבוע. הם גם מתנסים בניתוח של מקרים מהתעשייה. בסיום המסלול הם יכולים להציג את תיק העבודות שהם מגבשים לעצמם תוך כדי ההכשרה וכך לשקף את יכולותיהם למעסיקים פוטנציאליים.

 

קורס עיצוב אינטראקטיב - עיצוב אתרים


קורס עיצוב אתרים ואינטראקטיב מתמקד בעיצוב של יישומונים ואתרים לרשת ולמובייל וכן לעיצוב עבור חברות סטארט אפ וארגונים טכנולוגיים. הם מעמיקים בתחומי כגון עיצוב חוויית משתמש והתאמה של מערכות אינטראקטיביות לקהלי יעד שונים. כמו כן הם מפתחים מיומנויות אסתטיות וקריאטיביות שמותאמות למגמות העדכניות בעולם העיצוב.

 

במהלך ההכשרה מכירים תוכנות גרפיקה כגון פוטושופ ואילוסטרייטור, לומדים על חוויית משתמש ואפיון ממשקים ורוכשים יסודות בקוד אינטרנטי. המפגשים מתקיימים בשיעורי סטודיו וכוללים תרגול מעשי רב במעבדות מחשבים. הקורס נמשך כ - 20 חודשים והוא נפרש על פני 348 שעות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: HIT המכון הטכנולוגי חולון - לימודי תעודה | היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp