המסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי ערב > המסלול האקדמי - לימודי ערב

לימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תכניות לימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למינהל


צומחים בעבודה ובלימודים


שילוב לימודים עם עבודה הוא אתגר לא פשוט לסטודנטים. הלימודים תובעים מהם להקדיש מאמצים רבים ובמקביל הם מעוניינים לצמוח במקום העבודה ולפתח את הקריירה שלהם. אחת הדרכים להקל על השילוב היא בחירה בלימודי ערב, שמעוצבים במיוחד לאנשים עובדים. תכניות אלה כוללות ימי לימוד מעטים יותר ומותאמים מבחינת שעות וגמישות לצורכיהם של עובדים במשרה מלאה או חלקית, כך שאין צורך לוותר על הקריירה בזמן הלימודים.


כדי לסייע לסטודנטים העובדים מפעילים במסלול האקדמי המכללה למינהל תכנית בשם "Night College" שמציעה לימודי ערב בשלל מסלולים. תכניות הלימוד באות לעזור לסטודנטים לפתח את הקריירה וללמוד במקביל בתכניות גמישות שמותאמות לאילוצים המקצועיים. הסטודנטים בתכניות לימודי הערב מקבלים את כל הידע האקדמי והכלים הפרקטיים שנלמדים במסלול היום וזוכים גם לסיוע ותמיכה מצד הצוות הלימודי.


מתכונת לימוד ערב


לימודי הערב במכללה למינהל מתוכננים במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של סטודנטים עובדים ולאפשר להם לשלב בגמישות רבה יותר את העבודה עם לימודיהם. הם נפרשים על פני כשלוש שנים, כל אחת משנות הלימוד מורכבת משלושה סמסטרים וכוללת גם סמסטרים בחודשי הקיץ. השיעורים נערכים באחד הערבים במהלך השבוע וגם בימי שישי, בשעות הבוקר.


מסלולי לימוד


כלכלה וניהול


מסלול לימודי ערב בכלכלה וניהול בא להקנות לסטודנטים מיומנויות פיננסיות וניהוליות מתקדמות ולהכשיר אותם לקידום הקריירה שלהם. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופים בשוק ההון ובתחומי הבנקאות והביטוח במטרה לסייע לפתח את הסטודנטים מבחינה מקצועית ולספק להם ניסיון פרקטי. במסגרת לימודי כלכלה וניהול אפשר לבחור בין כמה מסלולי התמחות, בהם לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מימון וביטוח, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מערכות מידע ואנליזת נתונים ולימודי כלכלה וניהול בהתמחות יזמות שיווק ואסטרטגיה.


מדעי המחשב


בית הספר למדעי המחשב מציע תכנית ללימודי ערב במדעי המחשב, שמותאמת לצורכים של תעשיית ההייטק. תכנית זו גם מאפשרת לבוגרים שמעוניינים בכך להמשיך לתארים מתקדמים בתחום. לרשות הסטודנטים מספר התמחויות כגון ביג דאטה, מחשוב ענן, מערכות אינטרנט ולימודי מדעי המחשב וסייבר. במהלך הלימודים הם מתנסים בתהליכי פיתוח ומחקר במסגרת המעבדות במוסד הלימוד בתחומים כגון בינה מלאכותית, רובוטיקה ותקשורת מחשבים. הם יכולים גם להשתלב בחממת הסטארט אפ של המכללה.


מדעי ההתנהגות


לימודי ערב במדעי ההתנהגות מתקיימים במסגרת החטיבה לניהול משאבי אנוש. במסלול זה עוסקים בשלל סוגיות בפסיכולוגיה, בסוציולוגיה, בהתנהגות ארגונית ובשיווק. התכנית משלבת ארבעה מסלולי הכשרה מקצועית בתחומים כמיון וגיוס עובדים, פיתוח הדרכה, ניהול צוותים וניהול קריירה. בתום כל הכשרה כזו הסטודנטים מקבלים תעודת הסמכה מטעם ארגון עמו משתפת המכללה פעולה. תכניות אלה מאפשרות לסטודנטים למדעי ההתנהגות לצבור כלים פרקטיים ליישום בשוק העבודה.

 עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

חוות דעת של סטודנטים: המסלול האקדמי - לימודי ערב (2 חוות דעת)
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע: 4.0 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, המסלול האקדמי - לימודי ערב, 16/09/2017

דירוג: 5/5 
אסף, המסלול האקדמי - לימודי ערב
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהב את רמת המרצים והמתרגלים, המכללה פתוחה בשבת ולכן נח ללמוד בקבוצות בכל זמן. הספריה מאוד נוחה ללמידה ועשירה בספרים ומחשבים.

על הקמפוס
יש חניה ב2 שקל לכניסה,יחסית זול. המתרגלים נותנים יחס אישי וזמינות רבה.
, המסלול האקדמי - לימודי ערב, 30/05/2017

דירוג: 3/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
למרות שמשלמים בשנה 27 אלף שח, חדרי ההרצאות נמצאים בהזנחה, כיסאות שלפתע נשברים ובכללי לא נוחים, שירותים שתמיד לא נקיים, ושבמהלך כל שיעור מתפזר ריח של ביוב בכיתה.
אכזבה

על הקמפוס
הקמפוס יוצר תחושה של לימודים נטו ללא התיחסות לחיי החברה בו, אולם השיעורים עצמם מעניינים ומחכימים

   

פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English