לימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המסלול האקדמי המכללה למנהל

תכניות לימודי ערב במסלול האקדמי המכללה למינהל


צומחים בעבודה ובלימודים


שילוב לימודים עם עבודה הוא אתגר לא פשוט לסטודנטים. הלימודים תובעים מהם להקדיש מאמצים רבים ובמקביל הם מעוניינים לצמוח במקום העבודה ולפתח את הקריירה שלהם. אחת הדרכים להקל על השילוב היא בחירה בלימודי ערב, שמעוצבים במיוחד לאנשים עובדים. תכניות אלה כוללות ימי לימוד מעטים יותר ומותאמים מבחינת שעות וגמישות לצורכיהם של עובדים במשרה מלאה או חלקית, כך שאין צורך לוותר על הקריירה בזמן הלימודים.


כדי לסייע לסטודנטים העובדים מפעילים במסלול האקדמי המכללה למינהל תכנית בשם "Night College" שמציעה לימודי ערב בשלל מסלולים. תכניות הלימוד באות לעזור לסטודנטים לפתח את הקריירה וללמוד במקביל בתכניות גמישות שמותאמות לאילוצים המקצועיים. הסטודנטים בתכניות לימודי הערב מקבלים את כל הידע האקדמי והכלים הפרקטיים שנלמדים במסלול היום וזוכים גם לסיוע ותמיכה מצד הצוות הלימודי.


מתכונת לימוד ערב


לימודי הערב במכללה למינהל מתוכננים במיוחד כדי להתאים לצורכיהם של סטודנטים עובדים ולאפשר להם לשלב בגמישות רבה יותר את העבודה עם לימודיהם. הם נפרשים על פני כשלוש שנים, כל אחת משנות הלימוד מורכבת משלושה סמסטרים וכוללת גם סמסטרים בחודשי הקיץ. השיעורים נערכים באחד הערבים במהלך השבוע וגם בימי שישי, בשעות הבוקר.


מסלולי לימוד


כלכלה וניהול


מסלול לימודי ערב בכלכלה וניהול בא להקנות לסטודנטים מיומנויות פיננסיות וניהוליות מתקדמות ולהכשיר אותם לקידום הקריירה שלהם. מוסד הלימוד מפעיל קשרים עם גופים בשוק ההון ובתחומי הבנקאות והביטוח במטרה לסייע לפתח את הסטודנטים מבחינה מקצועית ולספק להם ניסיון פרקטי. במסגרת לימודי כלכלה וניהול אפשר לבחור בין כמה מסלולי התמחות, בהם לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מימון וביטוח, לימודי כלכלה וניהול בהתמחות מערכות מידע ואנליזת נתונים ולימודי כלכלה וניהול בהתמחות יזמות שיווק ואסטרטגיה.


מדעי המחשב


בית הספר למדעי המחשב מציע תכנית ללימודי ערב במדעי המחשב, שמותאמת לצורכים של תעשיית ההייטק. תכנית זו גם מאפשרת לבוגרים שמעוניינים בכך להמשיך לתארים מתקדמים בתחום. לרשות הסטודנטים מספר התמחויות כגון ביג דאטה, מחשוב ענן, מערכות אינטרנט ולימודי מדעי המחשב וסייבר. במהלך הלימודים הם מתנסים בתהליכי פיתוח ומחקר במסגרת המעבדות במוסד הלימוד בתחומים כגון בינה מלאכותית, רובוטיקה ותקשורת מחשבים. הם יכולים גם להשתלב בחממת הסטארט אפ של המכללה.


מדעי ההתנהגות


לימודי ערב במדעי ההתנהגות מתקיימים במסגרת החטיבה לניהול משאבי אנוש. במסלול זה עוסקים בשלל סוגיות בפסיכולוגיה, בסוציולוגיה, בהתנהגות ארגונית ובשיווק. התכנית משלבת ארבעה מסלולי הכשרה מקצועית בתחומים כמיון וגיוס עובדים, פיתוח הדרכה, ניהול צוותים וניהול קריירה. בתום כל הכשרה כזו הסטודנטים מקבלים תעודת הסמכה מטעם ארגון עמו משתפת המכללה פעולה. תכניות אלה מאפשרות לסטודנטים למדעי ההתנהגות לצבור כלים פרקטיים ליישום בשוק העבודה.

 

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל

חוות דעת של סטודנטים על המסלול האקדמי - לימודי ערב

התקבלו 3 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

המסלול האקדמי המכללה למנהל
15/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרצים טובים מאוד הכיתה קטנה צריך לדעת להקשיב ולתרגל

על הקמפוס

אין חניה מספיקה ולהגיע בתחבורה ציבורית זה קצת בעיה למי שלא גר סמוך ןמטרונית המרצים הם אחלה דואגים שא קרא עוד...

טיפים

לציבור לעצמכם מטרה תבדקו היטב ותבינו מה המקצוע שאתם רוצים ללמוד ורק ככה תבחרו את המקצוע

המסלול האקדמי המכללה למנהל
16/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב את רמת המרצים והמתרגלים, המכללה פתוחה בשבת ולכן נח ללמוד בקבוצות בכל זמן. הספריה מאוד נוחה  קרא עוד...

על הקמפוס

יש חניה ב2 שקל לכניסה,יחסית זול. המתרגלים נותנים יחס אישי וזמינות רבה.

טיפים

לראות את הסרטונים שהמכללה למנהל מעלים ליוטיוב לפני, כמו כן לנצל את כל הכלים שהמכללה נותנת עם זה מרחב קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מתוך פורום המסלול האקדמי המכללה למנהל

איך סטודנטים של המכללה מוציאים תעודת סטודנט?
שי
ללא תגובה
עומס הלימודים בלימודי משפחה של המכללה למינהל
יגאל צמח
ללא תגובה
תואר כפול בקרימינולוגיה ועוד תחום
לינוי נהרי
ללא תגובה
פטור לקורסים בכלכלה וניהול
רפי
ללא תגובה
תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול
לי
ללא תגובה
אישור על לימודים בשנים 95-96
לירי קדמן
ללא תגובה
שכר לימוד לתואר שני בפסיכולוגית ספורט
קובי
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp