תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות בהפקה במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בתקשורת וניהול עם התמחות בהפקה במסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות הפקה BA במסלול האקדמי המכללה למינהל

 

הפקת לקחים

 

כאשר רוב האנשים חושבים על תקשורת ועל מדיה הם חושבים על האנשים שנמצאים בחזית, על האנשים שהקהל רואה ושומע, כמו מגישים, קריינים ועיתונאים. אך מרבית העבודה התקשורתית מתנהלת מאחורי הקלעים, ומאחורי כל שידור של תכנית, כתבה או משדר עומדים סוללה של אנשים שתפקידם להביא לתוצאה הסופית. צוות אנשים זה כולל כותבים, במאים, אנשי סאונד, מאפרים, מלבישים ועוד. האדם אשר אחראי על התפעול של כל האנשים הללו, על הניצוח עליהם ועל הבאה תקינה לשידור הוא המפיק.

 

תכנית הלימודים

 

תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות הפקה במסלול האקדמי של המכללה למינהל מכשיר את הסטודנטים לנהל ולהפיק תכנים בערוצי התקשורת השונים. הסטודנטים במסלול זה לתואר הראשון בתקשורת וניהול לומדים את מקצועות הבסיס של עולם התקשורת, על ההיסטוריה שלה ועל התפתחות המדיה והאפשרויות השונות שהיא אפשרה במרוצת השנים. כמו כן, הם לומדים על התנהגות צרכנים, על בניית נרטיב ותוכן סיפורי התקשורת ככלי לשכנוע ולהעברת מסרים.

 

תכנית התואר הראשון בתקשורת מקנה לסטודנטים את הידע ההכרחי לעבודת המפיק, לרבות הפן האסטרטגי והשיווקי של התחום. הסטודנטים לומדים על מהות ההפקה על סוגיה השונים ועל הדרכים שבה אפשר להעביר מסרים. לשם כך, הם מתנסים בצילום, בבימוי ובעריכה באמצעות תוכנות מתקדמות כמו Adobe Premiere.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים. מתכונת הלימוד בנויה משלוש חטיבות עיקריות – לימודי ניהול, לימודי תשתית בתקשורת ולימודי התמחות באשכול הפקה. מערכת השיעורים כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה, קורסי סמינר וסדנות.

 

נושאי לימוד

 

 • תוכן ואסטרטגיה
 • לשון, חברה ותרבות
 • תקשורת בהיסטוריה
 • עקרונות התוכן למדיה
 • שפה חזותית ואסתטיקה
 • יסודות החשיבה החברתית    
 • צילום ובימוי
 • עריכת וידאו
 • הפקה יוזמת
 • דיני תקשורת
 • יסודות השיווק    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

המכללה למינהל היא מוסד להשכלה גבוהה אשר מציע מגוון רב של תכניות לימוד לתואר ראשון, לתואר שני ולמכינות קדם־אקדמיות. מסלולי הלימוד של המכללה מכשירים את הסטודנטים לעבודה מעשית מחוץ לכותלי המכללה בעזרת מרכז לניהול קריירה הנבנה בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בישראל. בבית הספר לתקשורת אפשר ללמוד במגוון מסלולי התמחות, כמו תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות שיווק ופרסום, תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות תקשורת דיגיטלית, תואר ראשון בתקשורת וניהול בהתמחות תוכן ויצירה ותואר בתקשורת תקשורת וניהול בהתמחות עיצוב.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה ללימודים במוסד זה משתנים ונקבעים מדי שנה בהתאם לביקוש ותנאים נוספים. לתואר בתקשורת וניהול ניתן להגיש מועמדות על סמך תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים 85 לפחות. יש צורך בתנאים נוספים לקבלה ללימודים. מתקיימים גם ראיון בפני ועדת קבלה וראיון אישי. מי שממוצע הבגרות שלהם נמוך מהנדרש יכולים ללמוד במכינת "שחקים". לקבלת הפרטי המלאים לגבי תנאי קבלה במסלול האקדמי, פנו ליועצי הלימוד של המוסד.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר עומדים בכל המטלות הנדרשות מקבלים תואר B.A בתקשורת וניהול מטעם המכללה למינהל.

 

אפשרויות תעסוקה

 

הסטודנטים שמסיימים את התואר משתלבים בתעשייה במגוון תפקידים ובעמדות מפתח שונות, כמו מפיקים, עורכים, כותבים, אנשי הסברה ודוברות, אנשי שיווק ואנשי פרסום ויחסי ציבור.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp