לימודי ניהול ומערכות מידע במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - צור קשר

המסלול האקדמי המכללה למנהל

אהבת? שתף ב:

לימודי ניהול ומערכות מידע BA - המסלול האקדמי המכללה למינהל


במסלול האקדמי המכללה למינהל ניתן ללמוד במסלול לימודי ניהול ומערכות מידע שפותח בפני תלמידיו שלל אפשרויות לקריירה בהייטק. תכנית זו משלבת פיתוח תוכנה והבנה עסקית ושמה דגש על העמקה של יכולות פיתוח בסביבת ביג דאטה, של פיתוח בסביבת AI וכישורי Data Analyst. כמו כן, תכנית זו מפתחת יכולות לאפיון והגדרה של מערכות עסקיות.


מסלול זה מאפשר לבוגריו להשתלב במגוון מסגרות כגון חברות תוכנה, חברות ביטוח, בנקים, חברות תעשייה ותקשורת וכן במסגרות שונות בעולם ההייטק. בין התפקידים שיכולים הבוגרים לכהן בהם נכללים מאפייני ומנתחי מערכות, אנליסטים לבסיסי נתונים, מנתחי BI, מפתחי אפליקציות ווב, מנהלי מוצר, מנהלי ביג דאטה ועוד מבחר תפקידים שהביקוש להם בשוק של היום גבוה במיוחד, וצפוי רק להמשיך ולעלות.


תכנית הלימודים


במהלך לימודי ניהול ומערכות מידע הסטודנטים מקבלים כלים מתקדמים המבצעים שילוב בין הבנה במחשבים ובמערכות מידע לבין ידע מעמיק בשלל תחומי ניהול. בתחום מערכות המידע נלמדים נושאים כגון ניתוח Data, תכנות, בסיסי נתונים, סייבר, ניתוח מערכות ו - Big Data Analytics. בתחום הניהול, הסטודנטים לומדים על סוגיות בתחומים כגון מימון, שיווק וחשבונאות.


סטודנטים בתכנית מקבלים כלים פרקטיים לאפיון של מערכות ולניתוח של נתונים תוך שימוש בשלל טכנולוגיות חדשניות ועדכניות. הקורסים השונים הנכללים בתואר יוצרים שכבות עומק רבות לאפשרויות לפיתוח, לתחקור ולניתוח של נתונים. הסטודנטים לומדים על שפות תכנות מתקדמות כגון ג'אווה ופייתון, ממשיכים בהיכרות עם שיטות אחזור ותחקור של נתונים בכלי BI ו - SQL וכן לימוד של שיטות בבינה מלאכותית AI ובלמידת מכונה דרכם ניתן להפיק תובנות מכמויות נתונים גדולות באופן אוטומטי.

 


מתכונת הלימוד


הלימודים משלבים שלל תכנים מעשיים ובמהלכם הסטודנטים לוקחים חלק פעיל בהתנסות בניתוח של נתונים עסקיים ובשימוש בכלים כגון SQL, בינה עסקית BI, כריית מידע Data Mining ועוד. הסטודנטים יכולים לקחת חלק בתרגולים שונים במעבדות מוסד הלימוד. לרשותם עומדים גם שירותי פיתוח קריירה והשמה במרכז לפיתוח קריירה במוסד הלימוד. תכנית זו מקיימת שיתופי פעולה עם שלל חברות וארגונים בתעשייה וכך נערכים במהלכה גם מפגשים עם מרצים אורחים וסיורים לימודיים בחברות.


נושאי הלימוד


הנושאים הנלמדים במסגרת תכנית זו כוללים בין היתר:

 

 • הצגת מידע ויזואלית בעזרת BI
 • דגמים נסתרים וחוקיות בנתונים
 • ניתוח נתונים מרשתות חברתיות
 • למידת מכונה Machine learning
 • תובנות במודלים בבינה מלאכותית AI
 • פילוח נתונים במסדי נתונים בעזרת SQL   
 • זיהוי איומי סייבר
 • ניתוח מערכות מידע
 • פיתוח אפליקציות WEB
 • פיתוח בסביבת ביג דאטה
 • פיתוח תוכנה בשפת פייתון   
 • ועוד


סגל הוראה


ראש התכנית הוא בעל תואר פרופסור אשר עוסק בייעוץ בתחום טכנולוגיות המידע לשלל גופים מובילים במשק ומשמש גם יועץ בכיר מטעם הבנק העולמי בפרויקטים בארצות הברית ובמזרח אירופה. הוא גם נשיא חברה אותה ייסד בתחום פיתוח ויישום של מערכות תוכנה מונחות ידע ומבוססות חוקים לניהול של תהליכים מורכבים, וכן הוא יושב ראש של חברה לפתרונות תוכנה ללקוחות בתחום הפיננסי.


על מוסד הלימוד


במסלול האקדמי המכללה למינהל ניתן ללמוד בעוד שלל תכניות לתואר ראשון וכן בתכניות לתארים מתקדמים. בין היתר מתקיימים במסלול האקדמי לימודי ניהול וכלכלה, לימודי מנהל עסקים, תואר ראשון בתקשורת וניהול, לימודי מדעי המחשב, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי תקשורת חזותית, לימודי משפטים, לימודי פסיכולוגיה ועוד מבחר תכניות.


תעודה


בוגרי תכנית זו מקבלים תואר ראשון BA בניהול ומערכות מידע מטעם המסלול האקדמי המכללה למינהל. יש לציין כי המל"ג אישרו את פתיחת התכנית, הענקת התואר מותנית באישור המל"ג.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מתוך פורום המסלול האקדמי המכללה למנהל

תואר כפול בקרימינולוגיה ועוד תחום
לינוי נהרי
ללא תגובה
פטור לקורסים בכלכלה וניהול
רפי
ללא תגובה
תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול
לי
ללא תגובה
אישור על לימודים בשנים 95-96
לירי קדמן
ללא תגובה
שכר לימוד לתואר שני בפסיכולוגית ספורט
קובי
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית לבין פסיכולוגיה
יצחק
ללא תגובה
האם ניתן להתקבל למשפטים ללא פסיכומטרי?
מוריה
ללא תגובה
מלגת הצטיינות לתואר שני
ולריה
ללא תגובה
מה תנאי הקבלה ללימודי גרונטולוגיה?
שי
ללא תגובה
תואר שני למורים
מיכל קורן
ללא תגובה
תואר שני במשאבי אנוש
דורין בארוד
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי שמאות מקרקעין בגיל 40+
n
ללא תגובה
קבלה ללימודים לבעלי תואר אקדמי
שרון ריחניאן
1 תגובות
מה תנאי הסף ללימודי מדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש?
דניאלה
1 תגובות
מה תנאי הקבלה ללימודי משפטים במסלול האקדמי?;
גבריאל וייסבורג
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם