השתלמות אבטחת מידע וסייבר באוניברסיטת אריאל חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על אריאל חוץ - השתלמות סייבר.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השתלמות אבטחת מידע וסייבר ביחידה ללימודי חוץ באוניברסיטת אריאל בשומרון


העלייה בהיקף תקיפות הסייבר הביאה למצב שבו ההתמודדות עם התקיפות אינה שייכת רק לאנשי אבטחת מידע אלא גם בעלי תפקידים תחום הביטחון יש מקום חשוב בהגנה על הארגון. מנהלי אבטחה, המכירים את נקודות התורפה והחוזק של החברה, נדרשים לפעול לצדם של אנשי המחשוב כדי להבין את האיומים באופן מלא ולספק פתרונות הגנה יעילים המותאמים לצורכי הארגון ואנשיו.


ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל בשומרון מתקיימת השתלמות בתחום אבטחת המידע והסייבר. השתלמות זו מיועדת לעוסקים בתחום הביטחון ומאפשרת להם להכיר תהליכים וכלים בסיסיים בתחום הסייבר, כדי להרחיב את הידע בנושא ולסייע להם לפעול ביעילות רבה יותר מול צוותי אבטחת המידע המגנים על הארגון מפני תקיפות מקוונות. תקיפות אלה יכולות להביא לנזקים אדירים לארגונים, כך ששיפור וייעול ההגנות יכולים לסייע לארגון לחסוך בעלויות ולשפר את הביצועים.

 

תכנית הלימודים

 

המטרה המרכזית של הקורס היא לסייע לאנשי אבטחה וביטחון להכיר מקרוב מושגים מרכזיים בתחום הסייבר כדי לתרום להבנתם ביכולות ההתגוננות של הארגונים שלהם.


בתחילת התכנית, המשתתפים מכירים את סוגי האיומים המרכזיים בשוק ומושגים חשובים בתחום הסייבר ואבטחת מידע, לרבות איומים פנימיים ואיומים שמקורם מחוץ לארגון. בהמשך הם לומדים על עקרונות לאבטחה ולהתגוננות מפני אותם איומים וכן תהליכים להתמודדות עם פגיעות אפשריות ולשיקום הארגון לאחר המקרה. הם מכירים גם כלים שמצויים בידיהם של מנהלי ביטחון להתמודדות עם איומים אלה, לרבות פתרונות אבטחה מתקדמים וכלים לתחקור של תקלות.


בסיום כל אחד מן המפגשים בהשתלמות, מדריכי התכנית עומדים לרשות המשתתפים וזמינים למתן תשובות אודות בעיות ייחודיות הנוגעות לארגונים שמהם הם מגיעים. כך הם יכולים לרכוש מיומנויות פרקטיות המותאמות לתחום העיסוק הנוכחי ולהכיר שיטות לטיפול בתקלות ובעיות ייחודיות להם שאותן ניתן ליישם בהמשך גם בשטח.

 

מתכונת הלימוד


היקף ההשתלמות שלושה מפגשים. במהלך התכנית נכללות הרצאות עיוניות לצד תרגילים פרקטיים ועבודה אישית עם המשתתפים לניתוח של מקרי בוחן אמיתיים מעולם אבטחת המידע מתוך הארגונים שבהם הם פועלים.


המסלול מתקיים ביחידה ללימודי חוץ הממוקמת בתל אביב.


נושאי הלימוד


משתתפים בהשתלמות לומדים מגוון של נושאים, הנה כמה מהם:

 

 

 • איומים פנימיים
 • תחקור תקלות
 • הנדסה חברתית
 • פתרונות אבטחה
 • עקרונות התגוננות
 • התאוששות ממצבי אסון
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד


ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת אריאל מתקיימים מגוון של קורסים לתעודה שבהם יכולים עובדים לשכלל את סל הכלים המקצועי. בין תחומי הלימוד ביחידה נכללים קורסי ביטחון, שבהם עוסקים בסוגיות מרכזיות בתחומים כגון בטיחות, אבטחת מידע וניהול אבטחה. מסלולי הלימוד מותאמים לצורכי השוק ולדרישות בסקטור האזרחי. הם מועברים בשיתוף עם גורמים במשטרת ישראל ועל ידי אנשי מקצוע מנוסים. קורסים נוספים בתחום כוללים קורס מנהלי אבטחה המותאם לדרישות משטרת ישראל, קורס ראשי משמרות, קורס מהימנות עובדים, קורס תשאול וחקירה, קורס פקחים ועוד.


כמו כן ניתן ללמוד ביחידה תחומים כגון בריאות, קרימינולוגיה, נגישות, פיננסים וניהול. מתקיימים גם קורסים ללימוד שפת הסימנים. בהכשרות השונות משלבים בין שיעורים תיאורטיים לבין תכנים מעשיים כדי לסייע למשתתפים לפתח את היכולות המקצועיות שברשותם.

 

תנאי קבלה וקהל היעד


מסלול זה מתאים לעובדים בתחום האבטחה ובייחוד למנהלי ביטחון שברצונם להרחיב את הידע שברשותם בתחום הסייבר ואבטחת המידע ולהכיר מושגים מרכזיים כדי להיות מסוגלים לתקשר באופן מיטבי עם צוותי מחשוב בארגונים ויחד לשפר התגוננות מפני איומים קיברנטיים. אין צורך בידע קודם בסייבר או במחשבים כדי ללמוד בהשתלמות זו.

 

תעודה


משתתפים המשלימים בהצלחה את התכנית מקבלים תעודת סיום השתלמות בסייבר ואבטחת מידע, המוענקת על ידי אוניברסיטת אריאל בשומרון וחברת NSP בתחום הביטחון.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל - לימודי תעודה

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

קורס ריענון בcnc
נועם סביון
1 תגובות
מעבר בין אוניברסיטאות במדעי המחשב
נועם
1 תגובות
איך לומדים בתקופת הקורונה?
יוסף בוארדי
1 תגובות
קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA
לידור נחום
1 תגובות
האם לעשות הסבה מהוראה לתכנות?
הודיה
1 תגובות
קורס אוטוקד בבאר שבע
אבי שטרית
1 תגובות
קורסים באופיס ואקסל בירושלים
אווה רצקר
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,038 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,223 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp